střelnice: Spořilov

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » úte 29. lis 2016, 06:43

Bohuzel, vse co je 5.45*XX a .308 je podle noveho provozniho radu zakazane :(



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#32 » úte 29. lis 2016, 11:20

To je škoda, děkuji.

Uživatelský avatar
strom
Příspěvky: 10

Příspěvek#33 » pát 2. pro 2016, 13:44

Dobry den pane Frantisku,
pisi zpravu Vam, protoze se jste podle vseho "zainteresovan" ve strelnici sporilov. Jedna o Vas web, ktery je podle mne (a nejen mne) "hacknuty". S pripojenim na Vas web http://www.strelnice-sporilov.cz jsem mel problemy jiz delsi dobu. Misto Vasi obvykle stranky se zobrazuje "podvrzena" stranka s japonskym textem s reklamou na brzdove desticky. Detaily jsem popsal i na jedno odbornem foru (http://www.abclinuxu.cz/poradna/linux/show/421342, kde jsem se nejdrive snazil vyloucit problem na me strane. Chtel bych se timto zeptat, zda nekdo z jinych strelcu mel take problem s pripojenim na web lovciho Huberta? Jen podotykam ze pouzivam OS Linux, ale tim to pravdepodobne nebude. Pokud je Vas web hacknuty, bylo by asi dobre informovat Vaseho spravce webu.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#34 » pát 2. pro 2016, 13:54

Hacknuté to bylo už před několika měsíci, nevím přesně a zdá se, že je ještě stále.

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » pát 2. pro 2016, 14:00

Zdravím,

s tímhle se na mě obrací více lidí.
Střelnici pomáhám obsluhovat, web mám plně ve správě, ale neumím navodit stav "hacknuto".
Stránky jsou hostované u wedos, hosting běží na doméně ulovcohohuberta.cz a jako aliasy jsou připojeny domény strelnicesporilov.cz a strelnice-sporilov.cz
RS je Joomla
V minulosti jsme měli problém, externí dodavatel nainstaloval rezervační systém, ten číňani hackli během pár dní. Teď jedeme přes SuperSaas, rezervace postaru by měly být odstraněné.

Nemám v okolí jiné než O2 připojení - VDSL a LTE, a odevšad mi stránky jedou korektně.
Jediné co mě ještě napadlo jsou DNS, ale ať jedu přes O2 nebo GOOGLE, problém nevidím.

Za případné nasměrování budu vděčný.

Uživatelský avatar
strom
Příspěvky: 10

Příspěvek#36 » pát 2. pro 2016, 14:09

Musim ted odskocit od PC (proste konecne pracovat:-), podivam se na to vecer. Kdyztak detaily a pokusy ostatnich o nacteni stranek jsou ve vyse uvedenem odkazu (http://www.abclinuxu.cz/poradna/linux/show/421342). Zatim nashle

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » pát 2. pro 2016, 14:44

Ja už asi vidim problem :( tyz externista, ktery resil rezervacni system tam doplnoval nejaky Joomla firewall. A ono bude nejspis prostreleny prave to.

Takze prehazu priority, mam pro strelnici pripraveny novy web, Joomla byla "vynucena", ja s ni extra kamarad nejsem.
Tak si halt maknu pres noc ci pres vikend.
Diky.

Uživatelský avatar
strom
Příspěvky: 10

Příspěvek#38 » pát 2. pro 2016, 21:02

Tak to preju prijemnou zabavu a hlavne pevny nervy. Ja zamrzl u cisteho html a fortranu :-). Urcite rezervacni system hned vyzkousim a "odpanim" u Vas svou prvni zbran, teda az dostanu PZ ...

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » sob 3. pro 2016, 07:46

Rezervacni system se menit nebude. Je to externi sluzba a funguje k plne spokojenosti.
http://strelnicesporilov.cz/rezervace

Web je jen nutny doplnek, nebezi tam zadna dalsi sluzba, jen zobrazuje zakladni info, kontakty a ceny. S tim bych si mel poradit i se svymi chabymi znalostmi ;)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#40 » sob 3. pro 2016, 12:55

Zkusil jsem to taky, mě se všechny tři aliasy načítají korektně, žádná známka hacknutí, akorát to je docela pomalé (ale to má často na svědomí redakční systém).

strom: Napadá mě jestli nemáte hack na svojí straně. Nějaký malware nebo hacknutou wifi. Taky se může stát :)



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#41 » sob 3. pro 2016, 13:06

jhora, máš jen štěstí :) Schválně jsem to kvůli té jejich "ochraně", že to některé ip vůbec nepustí zkoušel z několika serverů. Jeden prošel na korektní stránku, dvěma to vyblokovalo přístup a tři dostaly tu čínskou stránku



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#42 » sob 3. pro 2016, 14:28

Je možné, že to funguje tak nějak "random". Zrovna to řeším s vlastním napadeným webem, který je hacknutý a chvílema se chová normálně (a poznám to jen podle chybky ve skriptu co je vidět na stránce) a chvílema hází nějaký spamweb...



petero
Příspěvky: 43

Příspěvek#43 » sob 3. čer 2017, 17:48

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaké všechny možné zbraně je možno potkat u zkoušky na této střelnici?
Před srpnovými zkouškami asi stejně objednám synovi kurz, ale rád bych s předstihem předem věděl, na co se má připravovat. Za případnou odpověď předem děkuji.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#44 » sob 3. čer 2017, 21:10

Zbraně jsou takové, které komisař vybere. Zkoušku jsem tam dělal já a několik kolegů.
Krátká na manipulaci je téměř samo rozkládací cz 75. Na střelby CZ 85 nebo Shadow 1.
Malorážka ZKM s otevřenými mířidly.
Brokovnice dvojka 16ctka s vytahováky. Klasické dvě spouště.
Kurz doporučuji.

Uživatelský avatar
Scathach
Příspěvky: 38

Příspěvek#45 » čtv 14. úno 2019, 19:21

Ahoj, je prosím informace o tom že se tady na zkouškách střílí z CZ 85 nebo z Shadow pořád aktuální?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů