obchod: Střelecký servis



Karpi
Příspěvky: 19

Příspěvek#16 » pon 20. črc 2020, 12:50

Také mám pozitivní zkušenost, v červnu jsem tam dělal odborné zkoušky, tam jsem se před majitelem zmínil, že chci koupit po obdržení ZP konkrétní pistol, on že má zrovna 1 kus ve výprodeji (jinde zrovna P30L SD na netu nebyla skladem), hned mi nabídl slevu, já dal zálohu a po nabytí ZP a nákupka prodal. Plus pouzdro, náboje s drobnou slevou, mazadla, náhradní zásobník.. obchodník je! :)
Nyní jsem se zmínil, že chci jednu dlouhou westernovou pušku, tak i když prý je nedělají, zařídí oproti záloze s 500 Kč slevou..



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#17 » pon 20. črc 2020, 14:21

Taky velmi pozitivní zkušenost, obchodníci a nadšenci.

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » čtv 3. zář 2020, 17:39

Právě jsem tam byl na zkoušení zbraní. Hodinka s několika kvéry a instruktorem. Na pohodu. Poradil, ukázal kde dělám chybu když u jedné jsem strhával díky tužší spoušti, pak už to bylo o moc lepší.
Trosku nevýhodou je střelnice pod metrem, takže když se bavíte a prohučí souprava, polovinu slov neslyšíte :D + vysoká vlhkost.
Ale lidi naprosto v pohodě. Rozhodně dávám palec nahoru :-)

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#19 » pát 15. dub 2022, 20:50

Koukám, že se v SS dějí věci... "Původní zakladatelé firmy odchází z vedení společnosti a nový majitel jmenoval dva nové jednatele, kteří zajistí plynulý chod a poskytování služeb."



El_Pablo
Příspěvky: 14

Příspěvek#20 » pát 6. kvě 2022, 13:47

morho píše:Koukám, že se v SS dějí věci... "Původní zakladatelé firmy odchází z vedení společnosti a nový majitel jmenoval dva nové jednatele, kteří zajistí plynulý chod a poskytování služeb."

Máte prosím nějaké bližší info o tom jak tam teď fungují? Rád bych u nich vyzkoušel a koupil zbraň, ale tohle mě trochu odrazuje.. Nerad bych nakoupil někde, kde za měsíc ukončí činnost.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#21 » pát 6. kvě 2022, 16:29

Vím jen to co píšou na stránkách, že normálně začnou fungovat nejdříve po 16. květnu. Taky na to čekám kvůli koupi zbraně. Nepochybuju, že by firma nejela dál.



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#22 » pát 6. kvě 2022, 19:05

Taky na to čekám. Kvůli případné reklamaci zbraně.



VisX
Příspěvky: 4

Příspěvek#23 » pát 10. čer 2022, 13:03

Byl jsem tento týden, střílet v rámci celoročního testování (poměrně dost toho mají a stejně tak nemají) a koupit novou krátkou.
Přišlo mi to takové chaotické (organizace práce a co kdo má dělat a kdy mají vlastně otevřeno), ale snaží se.... ať už poradit nebo cokoliv jiného.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů