střelnice: Placy



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 21. srp 2014, 19:30

komentáře ke střelnici
Placy

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/placy



SkritekP
Příspěvky: 1

Příspěvek#2 » pon 13. črc 2015, 14:40

Pokud máte 858 taktical a chcete střílet více jak na 50m tak ideální volba.Správce úžasnej domluva perfektní.Dětské hřiště pro caparty „samozřejmě ZA palebnou čarou“ .Jedno z nejlepších míst kde jsem zatím střílel…

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#3 » pon 13. črc 2015, 21:37

Taky doporučuju, kromě úžasné vzdálenosti (aktuálně přes 400m, ale možná se prodlouží) je s místními super domluva i pokec. Navštěvy nebudete litovat, velmi příjemný přístup ke všem slušným lidem, co jsem zatím viděl.



kyd
Příspěvky: 2

Příspěvek#4 » stř 30. zář 2015, 08:12

Bohužel otevírací doba nesouhlasí, ale změna údajů není možná - web změny odmítá, a na dotazy a připomínky nikdo nereaguje.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#5 » stř 30. zář 2015, 09:12

Zkus jim zavolat. Nebývali tam po celou dobu otvíračky, pokud nikdo nebyl a nehlásil se dopředu.



kyd
Příspěvky: 2

Příspěvek#6 » stř 30. zář 2015, 12:21

Dík za reakci, čekal jsem spíš, že se ozve webmaster. Pro upřesnění - otevírací doba souhlasí, jen PO a ÚT mají zavřeno.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#7 » stř 23. pro 2015, 21:05

Super mají mít otevřeno i mezi svátky. Tak si vyrazíme vyzkoušet jak nám to lítá na 400m.



Buellxb9S
Příspěvky: 8

Příspěvek#8 » pon 8. srp 2016, 19:12

Jen se chci zeptat nemohu nikde najit cenik....



Placy
Příspěvky: 1

Příspěvek#9 » čtv 22. úno 2018, 10:56

Hezký den, vážení střelci a spolubojovníci,

abych rozehnala spekulace o naší střelnici Placy :-)v této diskuzi, tak pro úplnost informací uvádím, že jsme nejen prodlužovali vzdálenost puškové střelnice na krásných 500m, mimo tohoto prodloužení jsme v areálu střelice na zelené louce stavěli tři nová střeliště pro malorážku 50m, pistoli IPSC 50m a IPSC pušku 100m a také klubovnu pro střelce. Kdo někdy cokoliv stavěl na zelené louce si jistojistě dovede představit co všechno to obnáší a co a jak dlouho trvá ...:-)...Na závěr ještě dodám, že střelnice Placy je již od 29.1. 2018 oficiálně otevřena a kdo chce přijít toho uvítáme s otevřenou náručí a vytopenou klubovnou:-).

S přátelským pozdravem

Bohdana Lukeš Milcová
775343786



hrabě X
Příspěvky: 17

Příspěvek#10 » čtv 22. úno 2018, 19:13

Krátké kulové zbraně (KKZ) do ráže .50 / náboje s maximální energií střely 2000 J. Slovy klasika Járy Cimrmana: A není to málo, Antone Pavloviči?

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#11 » pon 26. úno 2018, 11:18

Gratuluji k otevření ;)
http://placy.cz/



Vindex
Příspěvky: 68

Příspěvek#12 » pon 26. úno 2018, 23:43

A to detske hriste porad plati? :D



xy
Příspěvky: 5

Příspěvek#13 » sob 5. lis 2022, 01:44

Nevím jestli se změnil personál, ale "správce úžasnej, domluva perfektní" myslím už neplatí. Mě tedy přivítali tři maníci slovy Co tu chcete, po delším vysvětlování že mám potvrzenou objednávku se jeden z nich prohlásil za správce, vybral poplatek, prodal terče a kývl hlavou kamsi k lesu, že tam to je. Jak funguje "vytopená klubovna" nevím, nápis Klubovna visí na místnosti vypadající pootevřenými dveřmi jako skladiště, hned nad cedulkou Vstup zakázán. Dětské hřiště jsem neviděl, snad jen staveniště plné projíždějících tater, kde se nedá ani zaparkovat. Tak jsem si našel snad správnou část střelnice, postavil stojan, žvýkačkou přilepil terč, taková sámoška... Uprostřed zaplacené dvouhodinovky mě překvapili dva chlapi s puškami, prý jak dlouho tam ještě budu, že oni jdou střílet, nicmoc pocit střílet 15 metrů od valu, a za vámi si rozbalují nádobíčko.. Po dvou hodinách jsem uvedl místo do původního stavu a odjel, žádnou obsluhu jsem za celou dobu neviděl.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů