nová střelnice v Praze - Prague Armory



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#106 » ned 2. čer 2019, 08:12

Za mě můžu Prague Armory určitě taky doporučit, dělal sem tam zbroják, plus přípravný kurz, a taky sem si tam ještě před tim vystřelil z docela dost zbraní (s instruktorem) a taky sem se tam s instruktorem učil i jak správně držet zbraň při střelbě atd.

Co je tam taky výhoda je hodně benevolentní limit na výkon zbraně, můžete tam střílet s čimkoliv do cca 7000J, což je snad všechno krom .50 BMG. Nevýhoda, ikdyž dost běžná, je max vzdálenost cca 27M, prostě klasická podzemní střelnice.

A pak cena, bohužel je Prague Armory jedna z nejdražších střelnic v Praze, 500,- Kč/hodina prostě neni nic na častý střílení.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#107 » stř 14. srp 2019, 00:29

Jen takové dva poznatky. Pokud si půjčíte zbraň, můžete použít vlastní náboje (tovární předpokládám). A takové mínus. I když máte rezervaci na půl hodiny, pokud si půjčíte zbraň, půjčení se platí na hodinu. Prý to nejde zadat na půl. Chtělo by to asi update používaného SW. :-)



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#108 » stř 14. srp 2019, 08:22

no nevím, já mám stejnou zkušenost i odjinud. Spíš je to půjčovné za zbraň na max hodinu. Nebo taky když si pujcim dve zbrane a stav mám na hodinu, tak platím za obě jako bych je měl každou hodinu. Když o tom tak uvazuju, tak vlastně to ani nikdy jinak (tam kde jsem byl) nebylo.



steve_michalik
Příspěvky: 36

Příspěvek#109 » stř 14. srp 2019, 08:47

No, taky nevím. Měl jsem rezervačku na půl hodiny, bouchačku půjčenou taky na půl hodiny a platil jsem za půlhodinové půjčení.
Přebíjenky mi střílet z toho nedovolili, továrna je OK.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#110 » stř 14. srp 2019, 08:57

tatra21: Pokud se na to budu dívat jako na půjčení na max hodinu, pak je to OKa.
steve_michalik: Mě řekl, že to nejde v systému zadat. Ale jako zas až tak mě to nevadilo.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#111 » stř 14. srp 2019, 09:16

Na jiných střelnicích se půjčení bere jako paušál za jedno půjčení a je jedno jestli na půl, hodinu a půl nebo dvě hodiny. Třeba Trigger v Brně (mimochodem taky 500 za hodinu střelecký box), CS Solutions Prostějov nebo Timpo v Olomouci (podstatně levnější sazby za střelecký box na hodinu)...

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#112 » stř 14. srp 2019, 20:04

Aha, tak pak se omlouvám. Asi to tam mají také tak a já to špatně pochopil. Díky za vysvětlení.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#113 » sob 7. pro 2019, 13:59

Zmenili pravidla pro vyuziti depozitu (a pristi rok to uz nebudou nabizet). Nevim presne od kdy, ale pry z neho lze najednou platit pouze vstup. Jeste v zari jsem z toho uhradil i zapujceni zbrani. Prijde me to trochu nefer zmenit takhle podminky, kdyz presne na to lakali, ze z depozitu narozdil od pernamentky pujde hradit vsechno a nejen vstupy. :-/

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#114 » ned 1. kvě 2022, 18:57

Od 1.5. změna v ceníku. Nově je 30 minut za 300,-.

Uživatelský avatar
Har.Megido
Příspěvky: 131

Příspěvek#115 » ned 1. kvě 2022, 19:47

A 300 příplatek za černoprach, škoda, škoda. To hádám asi jen tak někdo nezaplatí.



LDK
Příspěvky: 113

Příspěvek#116 » ned 1. kvě 2022, 20:27

Ani se zdražení nedivím. Poslední dobou je docela umění tam najít volné místo.

Jinak na půjčení mají spoustu zbraní, které nemají uvedené v nabídce na stránkách. Např. Peruna 15 nebo AUG.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#117 » ned 1. kvě 2022, 20:37

Tak to bude teď asi ještě horší, protože zkracují otevíračku do 20h kromě Pá a So.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#118 » pon 2. kvě 2022, 06:52

Toho zkrácení otevírací doby jsem si ani nevšiml. Tak to mě vadí víc než ta cena. Byl to jediný čas, kdy tam šlo najít volné místo, aniž by to člověk musel plánovat bůh ví jak dopředu a navíc mě to vyhovovalo tam jezdit až takhle večer.
Možná kdyby v tom čase snížili personál, umožnili vstup pouze lidem se ZP a nebylo tam 5 lidí na 1-3 střelce, šlo by to vymyslet jinak.



Kozel
Příspěvky: 64

Příspěvek#119 » ned 8. kvě 2022, 09:02

Škoda , ono totiž půl hodiny úplně stačí, pokud člověk ví co bude střílet. Jinak to omezení provozní doby je taky škoda, chodim tam před zavirackou rad. Je fakt, ze je to hlavně dělaný na zazitkovou strelbu lidi bez ZP, to je pro ne hlavní byznys.



MHE
Příspěvky: 1

Příspěvek#120 » stř 25. kvě 2022, 21:51

Dobrý den - k otevíračke:

Nezkracovali jsme, pouze posunuli - máme otevřeno každý den od 10:00 místo 12:00 :).

Cena za vstup upravena na 300 Kč / 30 min od 1.5.2022

Nově k dispozici takeaway filtrovaná káva a někdy i espresso.

Aktuálně máme omezení prodeje střeliva pouze na objem zodpovídající spotřebě střelce na střelnici. Některé ráže nejsou k dispozici vůbec, ale pouze dočasně. Pokud potřebujete střelivo je s ohledem na dnešní situaci zavolat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů