nová střelnice v Praze - Prague Armory



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#91 » pát 14. dub 2017, 22:29

Ano, jde opravdu o zvyk, jinak není co vytknout, až na ten vstup, ten fakt strašnej.



Littlered
Příspěvky: 4

Příspěvek#92 » úte 2. kvě 2017, 11:52

Jelikoz bydlim 5min od teto strelnice, uz jsem ji navstivil cca 8x a delal tam i kurz na ZP nasledne i zkousky. Upozornuji ze jsem jinde zatim nebyl, takze srovnani nemam.
Cena je hnus 250kc 30min chodim s kamosem takze to aspon pulime nez najdem nejakou alternativu. Jak nekdo nahore psal je to opravdu cilene na cizaky a fakt nas nahoprdelniky z cech nepotrebujou. Patek a sobota od odpoledne je full obsazeno. Vsedni den tam prijde cca 30+ lidi odhaduji podle podpisu, vikend 3x tolik. No vikend particky cizaku kteri si klidne zaplatej D Eagla 200kc naboj.
Patek a sobota bez objednani 14dni predem bez sance.
Jinak ciste nove prostredi, je tomu 1.5-2 roky co byl nad nima velky pozar nejakych skladu s hadrama, tak tam byla potopa.
Velike + ma personal ochota a pratelsky pristup.
Byl jsem tam tenkrat bez ZP ,zapujceni zbrane 200, naboj .357mag - 8 nebo 10kc (uz nevim) 250 pul h stav, 250kc dohled, takze za pul h jsem v tom byl za 1500 a domu sel neuspokojenej akorat me to zacalo bavit. Ale nechtel jsem tam nechat kalhoty.
Psano na mobilu ve spechu tak se omlouvam:-)



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#93 » úte 2. kvě 2017, 19:31

Opakuju se, ale mě ta cena, když vezmu v potaz kolik tu všichni rozhazujeme za zbraně, nepřipadá přemrštěná. Je to kvalitní, je to nové, obsluha fajn a že by střelnice pro "cizáky"? :P I na Avimu a jinde říkají, že ne my, ale cizinci je živí, tak za ty cizáky buďme rádi ;)



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#94 » úte 2. kvě 2017, 19:34

Doplním, že střelnic znám asi 12-15



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#95 » úte 2. kvě 2017, 21:45

Reknu to asi takhle. Na Prague Armory chodim kdyz chci strilet z dlouhe na kryte. Na kratke chodim na AVIM. Hlavne proto, ze to mam blizko z prace a mam tam permicu.
Ano, Prague Armory je drazsi, ale ten komfort je proste vetsi nez na Avimu a navic na Avimu si z sa58 nezastrilim :)
Bavil jsem se s majitelem a rikal, ze meli strach jak to bude, ale strelnice si na svuj provoz vydelala uz prvni mesic. Takze opet otazka nabidka/poptavka. Evidentne si svoje zakazniky ta strelnice najde.
Cili, muzeme rikat, ze je tam draho, ale samozrejme mame na vyber kam chodit a to je dobre.



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#96 » úte 2. kvě 2017, 23:34

PA jsem okusil 2x.
Vše víceméně v pohodě, obsluha dobrá ale nic navíc co by mne za ty peníze tak uchvátilo abych se tam měl potřebu ještě někdy vracet.

Na Květnici to mám 11,5 km, na PA 7,5 km.
Ty čtyři kilometry navíc se mi pořád vyplatí za těch 110,- za půlhodinu resp. 320,- za hodinu rozdílu.
Ale každého soudruha samozřejmě zcela svobodná volba ... :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#97 » čtv 4. kvě 2017, 21:42

Taky názor, jezdím střílet jako ty, na obě střelnice, ale pokud máš tvrdší zbraně, tak do Květnice nesmíš !
Asi tak.



Gatling71
Příspěvky: 28

Příspěvek#98 » stř 2. srp 2017, 12:43

Dobrý den, dámy a pánové. Dovolím si vás seznámit s pohledem laika který nevlastní ZP a tím pádem ani žádnou střelnou zbraň.
Sháněl jsem pro sebe a své známé, střelnici s možností "zážitkové střelby". Tedy abychom si mohli vybrat pár zbaní, jak dlouhých tak krátkých, různé ráže s ohledem na zážitek nám dosud cizí. Střelba samozřejmě za dohledu instruktora.
Nakonec to dopadlo tak že jsem jel jen s partnerkou, zvolili jsme dvě pistole a dvě dlouhé zbraně, vždy po deseti výstřelech, cena 1.100,- za osobu. Konkrétně se jednalo o pistoli Walther .22 (na začátek), Glock17, EVO3 a CZ805 Bren.

Dá se říct že díky příjemnému prostředí i obsluze jsme si to opravdu užili. Je jisté že pro vás ostatní jsou důležité i jiné parametry, třeba podle množství spotřebované munice. My byli trošku vystresovaní z první střelby ale je to fajn zážitek a plánujem zajet si tam někdy zas (už zvažujeme termín a výběr zbraní - trošku přitvrdíme) a to nejsme z Prahy ale trošku dál, od Teplic. Když jsem hledal tu pravou střelnici hleděl jsem na cenu - ta je srovnatelá s nabídkami na podobné úrovni, ...na rejstřík nabízených zbraní - zcela dostatečná ...a na Kvalitu služby - ta se samozřejmě špatně odhaduje ale z fotografií, či videí, je poznat třeba čistota prostředí nebo i to zda instruktor nechá svěřence - laika střílet se špatný úchopem zbraně či nevhodným postojem kdy se po výstřelu nebožák kácí nazad.

Náš instruktor byl fajn, vše vysvětlil, dbal na naše bezpečí (bohužel neznám jeho jméno), střelba byla zážitkem a dokonce se nám podařilo "nasypat" vše do černého a často přímo do středu a to napoprvé velmi povzbudí. Takže za nás, palec nahoru! Určitě se do Prague Armory vrátíme a zas něco vyzkoušíme. Bohužel jsem se dozvěděl že Dragunov nemá v pořádku dalekohled (jen klasická miřidla) a do Desert Eagla :P zrovna není munice ale i tak něco vyberem.

Jinou střelnici budu hledat jen abych si vyzkoušel odstřelovací pušku ráže .50. 8-)

IMG_7594.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Beetle
Příspěvky: 10

Příspěvek#99 » stř 2. srp 2017, 13:19

Na laika - hezká reklama s přesným obchodním označení zbraní...



Gatling71
Příspěvky: 28

Příspěvek#100 » stř 2. srp 2017, 19:05

Nemám vlastní zbraň ani ZP, považuji se proto za laika i když se o zbraně, spíše okrajově, zajímám. Ze skutečné pistole a pušky jsem před pár dny střílel prvně.
Walther .22 se asi nedá považovat za správné obchodní označení. Na seznamu mají uvedenou pistoli Walther P22Q, předpokládám že tohle bude ono, nevím, mně bylo jen řečeno že je to Walther.
Ano je to v podstatě skutečně reklama, pozitivní reklama. Když se mi něco líbí jsem rád že mohu takto vyjádřit svůj dojem. Většinou se lidé ozvou když se jim něco nelíbí nebo jsou zklamáni špatnými službami.
A ne, nejsem majitelem této střelnice ani jeho strejdou či bratránkem...
Můj předchozí příspěvek byl samozřejmě určen někomu kdo hledá službu "zážitková střelba" aby si mohl vybrat dle své vůle. I já jsem takhle prolézal net a sháněl informace. Tak jsem taky kápl na tohle fórum.
Je mi jasné že na takové jako jsem já je nahlíženo jako na "kravaťáky" bažícím po (pro ně) nevšedním zážitku. Ale možná díky nám bude v Praze lépe prosperovat jedna střelnice kam si i pravověrní střelci třeba přijdou vyzkoušet něco jiného než co sami vlastní.

Uživatelský avatar
rumcajs_tr
Příspěvky: 121

Příspěvek#101 » stř 2. srp 2017, 20:01

Já musím říct že i pro střelce (držitele ZP a vlastníky zbraně) je aprague Armory celkem v pohodě. Když složíte kredit 2.000, tak hoďka na stavu je za 400, což při šířce stavu a dvou terčích je cena (když jdu střílet s kolegou) naprosto v pohodě. Jen mi trochu vadí, že přes internet jde rezervačka udělat cca jenom týden dopředu, na delší dobu to nejde. Jinak pohoda



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#102 » úte 7. srp 2018, 22:16

paza píše:... jen je třeba vědět, že nelze použít brokové náboje, ale jen jednotnou střelu (Slugy).


Kdyby to někoho zajímalo, tak broková střelba tam možná je. Latest info z teambuildingu :) (kterej proběhl někdy tuším v květnu)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#103 » stř 8. srp 2018, 08:03

To potvrzuju, akorát se to musí hlásit. Nechali nás střílet na terč a dokonce nám na vyzkoušení kolegovy kozlice postavili gong (to jsme tam byli sami, nevím jestli by ho dávali i kdyby byl obsazený další stav).

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#104 » čtv 9. srp 2018, 06:50

Byl jsem tam asi 3x. Vždy při cestě do Prahy. Především díky tomu, že nabízejí k vypůjčení W. PPQ. a já ho chtěl zkusit před koupí. Trochu jsem bloudil, abych střelnici našel a vůbec se do ní dostal, poté se div nezabil hned za dveřmi :D
Co se týče personálu, tak bez výhrad. Poradí, vysvětlí a ukážou. Prostředí taky super, hezké moderní čísté prostředí. Co mě osobně baví nejvíc (bohužel v mém okolí věc která nikde není) je posuvný terč. Střílel jsem 50 na 10m pak zase třeba 50 na 20m, prostě dle nálady. No a malé plus za FBI terče. U nás se střílí na klasiku a člověk pak vypadá divně když si vezme FBI.
Cena k službám a prostředí je podle mě adekvátní. Ikdyž chodit tam každý týden bych asi nechtěl :-D
Jisto jistě při dálší cestě do Prahy budu opakovat.



Gatling71
Příspěvky: 28

Příspěvek#105 » ned 2. čer 2019, 07:25

Před pár dny jsem byl na této střelnici opět, již po třetí.
Tentokrát to byl výlet ve čtyřech a myslím že se mi podařilo nakombinovat zbraně aby to každého zaujalo. Samozřejmě byl třešničkou na dortu Desert Eagle. Není to moc praktická pistole ale laik má velkou radost že to ustojí a ...no že to prostě fakt hodně práskne.

Poučen již z dřívějška jsem dával pozor na ten vstup, ze světla do šera a hned ty schody...
Z dřívějška už vím i to že mají víc zbraní než uvádí na svých stránkách, i tak je tam pro mne dost lákadel na vyzkoušení.

Zaznamenal jsem ještě větší důraz na bezpečnost, možná v souvislosti s tím co se chystá. Byl k dispozici instruktor (pro nás nutnost) a pro dva z nás to byla i inspirace před zamýšleným krokem, udělat si "zbroják".

Určitě chci do Prague Armory zas někdy zavítat. Zajímavá nabídka zbraní, vlídný personál, pěkné prostředí, na kraji Prahy (nemusím se "šmodrchat" nikam k centru). třeba je to jinde levnější (třeba ne) ale tahle stránka mně, vzhledem k četnosti návštěv, tolik nepálí.

Toliko pohled laika, píšícího pod dojmem vydařené návštěvy. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů