nová střelnice v Praze - Prague Armory

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#61 » stř 8. úno 2017, 21:53

Tak dneska odzkoušena nabídka, co mají tento týden - zkoušeno G42, G43 a Ruger 1911 zdarma - hodina střelby, 50x .380, 50x .45 ACP a 100x 9x19 za 1850,- (500,- střelnice, zbytek náboje)

Střelnice pěkná, velká čistá, pojezdy rychlé s horním osvětlením, trochu chládek, ale na mikinu úplně v pohodě.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#62 » stř 8. úno 2017, 23:11

To jsme se tam zase asi těsně minuli :)

G42, LCP a dlouhá malorážka Ruger 10/.22 s kolimátorem (doporučuji vyzkoušet zejména střelbou nepolíbeným dámám - ta moje si ji nemohla vynachválit).

Pro zbraně v akci MPI munice za standardní ceny (100,- za krabičku .22 a 350,- za krabičku .380).



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#63 » čtv 9. úno 2017, 08:58

Zejtra tam taky jdu, tak doufám, že nebude večer moc lidí, protože chci zkoušet asi 7 zbraní :-D



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#64 » čtv 9. úno 2017, 11:08

kurvajz: podívej se na rezervace: http://rezervace.praguearmory.cz:2214/



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#65 » čtv 9. úno 2017, 13:44

Vždycky je tam nejvíc šest lidí :) Třeba mě dnes zrušil kolega účast, takže jdu sám a bude nás tam max pět :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#66 » pát 10. úno 2017, 22:18

Bohužel jsem akci nemohl využít, tak snad příště, byl jsem mimo Prahu.
To Mikky: Koukám, že se Ti střelnice na Kolbence daleko od centra zalíbila ?
Co se stalo ? No, kvalita je kvalita, s tím nic nenaděláš a za víc muziky, víc peněz, to je přímá úměra !



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#67 » pát 10. úno 2017, 22:50

mikky píše:kurvajz: podívej se na rezervace: http://rezervace.praguearmory.cz:2214/


Nepodívám neb na rezervaci chtějí extra registraci na jejich stránkách a nechť si tedy laskavě škubnou pedálem ... :twisted:

Zatím jsem nenarazil na žádnou jinou střelnici, která by něco podobného vyžadovala ... :(



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#68 » pát 10. úno 2017, 23:00

Kiv: O co Ti prosím jde, zaregistrovat se, když tam stejně půjdeš a předložíš své doklady a kontaktní údaje ???
Pokud střelnici nechceš využít, tak se neregistruj, taky proč. Fakt nechápu !



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#69 » pát 10. úno 2017, 23:02

kiv61 píše:
mikky píše:kurvajz: podívej se na rezervace: http://rezervace.praguearmory.cz:2214/


Nepodívám neb na rezervaci chtějí extra registraci na jejich stránkách a nechť si tedy laskavě škubnou pedálem ... :twisted:

Zatím jsem nenarazil na žádnou jinou střelnici, která by něco podobného vyžadovala ... :(

Já teda jsem taky proti registracím, ale vzhledem k tomu, že na střelnici si stejně opíšou z papírů nacionále, tak mi to v tomhle případě žíly netrhá 8-)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#70 » pát 10. úno 2017, 23:14

Asi tak, o nic nejde, nebo jde ?



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#71 » pát 10. úno 2017, 23:17

Bohuliby píše:Kiv: O co Ti prosím jde, zaregistrovat se, když tam stejně půjdeš a předložíš své doklady a kontaktní údaje ???
Pokud střelnici nechceš využít, tak se neregistruj, taky proč. Fakt nechápu !


Snad právě proto, ne? :)
Proč "sorry jako" prudí s nějakou registrací /kdy si máš pamatovat (někam ukládat) opět nějaké další přihlašovací údaje/ když jim tam potom stejně předložím OP, ZP i PZ ? :shock:

Asi ale holt chápu vztah zákazník / poskytovatel služby nějak moc staromódně ... ;)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#72 » pát 10. úno 2017, 23:22

Toto téma je Prague Armory, nám se líbí, možná bude lepší v Hostivaři v Leru.
Kive: Na forum Zbraně kvalitně byla taky potřeba registrace, nebo ne ? Zdar.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#73 » pát 10. úno 2017, 23:28

Dnes střelnice vyzkoušena - cestou pěšky od vrátnice mezi těma rozpadajícíma se budovama je to teda drsný postapo...a potmě aby se tam člověk fakt skoro bál jít neozbrojen.

Abych to zhodnotil, zatím mám zkušenost pouze dvěma vnitřními střelnicemi, a to jsou Kapslovna a AVIM. No a proti těm je samozřejmě tahle ne o level, ale minimálně o dva levely výše. Prostě všecko nový, čistý, moderní. Super rychlý pojezdy na stavech, žádný čvachtání prověšenýho lana s obavou, kdy spadne z kladky, jako na Kapslovně...navíc možnost přednastavit vzdálenost, na kterou terč automaticky dojede a zastaví se. Na stavech hromada místa (ocení člověk zejména v okamžiku, kdy si ve dvou lidech půjčí 8 pistolí naráz), za stavama hromada místa, dostatečné osvětlení, čisto...a potěší i taková blbost jako možnost pověsit si kabát na ramínko :-)

Kluci z personálu ochotní, vstřícní, nic není problém. Jen byl dneska trošku zádrhel s návalem lidí, protože tam vpadla (nejspíše bez ohlášení) partička asi deseti mládežníků z rajchu...a do toho tam byli lidi, kteří zkoušeli Glocky a Rugery, takže chaotické předávání zbraní apod. Ale to se nedá nic dělat.

Jak si někdo stěžoval na zimu, tak já teda oproti zkušenostem z takového AVIMU tu nižší teplotu celkem vítám...je to tam v suterénu, takže je tam prostě chladněji...něco jako na Kapslovně...ale zato je ta teplota většinou stejná celý rok...a zejména v létě to bude jistě vítané útočiště před hicama. Ale dneska v tričku s krátkým rukávem a tenké mikině úplně v klidu.

K té cenové politice - 500 Kč za stav za hodinu. Na první pohled šílená pálka, ale...10% dolů pro členy LEXu, takže jsme na 450 Kč...stav je velikostně naprosto vyhovující pro dva lidi (nesejde-li se tam na jednom stavu například Norbert Lichý a Milan Jančík)...dneska vyzkoušeno s kamarádem, kdy jsme navíc v jednu chvíli měli na stavu 8 zbraní současně a vklidu se tam oba vešli...čili to je pak 225 Kč za hoďku ve dvou lidech. Na AVIMU je hodina za 250 Kč, půl hodiny za 200 Kč. A to se ještě v AVIMU navíc platí po desetikoruně za terč, záslepky a sluchátka (samozřejmě to všechno může mít člověk vlastní), ale tady je to v ceně pronájmu stavu. Když si dám k sobě pro a proti, tak mně osobně nejlepší výkon poměr/cena vychází jít ve dvou lidech sem na hodinu.

Abych jenom nechválil - pro mně osobně je to prostě "in the middle of nowhere"...nemám auto a bydlím na Praze 3, takže tramvají 20 minut a pak 10 minut pěšky areálem Kolbenky...no...jsem zmlsanej tím, že AVIM i Kapslovnu mám skoro u nosu.
Ceny střeliva jsou skutečně přehnané, ale prostě každá sranda něco stojí.

Kdybych to měl shrnout, tak si myslím, že taková střelnice prostě v Praze chyběla a jistě si najde svoje zákazníky. A myslím, že v Praze není jiná krytá střelnice, kam by se mohlo prakticky se všema normálníma puškovejma rážema (délka stavu je samozřejmě jiná věc).
Já jsem tam určitě nebyl naposled...a blbý je, že po střelbě z Glocků v ráži .45ACP a 40SW jsem zjistil, že obojí je mi přijemnější než G19 v 9x19, kterej už jsem byl rozhodnutej koupit...ale to už jsem OT :-)



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#74 » pát 10. úno 2017, 23:29

Bohuliby píše:Asi tak, o nic nejde, nebo jde ?

Nejde :mrgreen:



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#75 » pát 10. úno 2017, 23:40

Vzhledem k údajů, co při registraci požadují to je spíše aby se jim tam jen tak nikdo ze srandy nerezervoval navíc používám třeba předplacený kredit, takže vidím i stav účtu a tak...já v tom nevidím nic, co by mě omezovalo, spíš naopak, vidím kdy je plno a to přehledně a nemusím nikam volat, což mě vždy otravuje. Pro ty kdo mají rádi telefon, rezervace půjde i přes něj.

Nevím v Praze o střelnici, co by se rovnala této (Avim a podobný pro mě prostě nejsou, střílet ve tmě a ještě koukat na jejich nepříjemný obličeje mi kazí zábavu), pokud má někdo tip, budu rád (kromě lero, na tu jsem zvědavý).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů