Kde nakupujete?

Uživatelský avatar
Khan
Příspěvky: 9

Příspěvek#61 » čtv 16. led 2014, 01:28

BVS: Bez problému, skvělý přístup, nechá zbraně ošahat a pokecá, jedině doporučuju.

Alliancze: Dobrá obsluha a prostředí, akorát trochu vyšší ceny a horší dostupnost.

Brymová: Pro mě asi na nejlepším místě, pán za pultem mi vyhověl na 100 % a byl bez problému, ale jeho žena(asi), pořád neuroticky pobíhala po obchodě a na něco si hlasitě stěžovala, což nepůsobí zrovna skvělým dojmem.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#62 » pát 24. led 2014, 17:25

Omlouvám se za OT, ale nechce se mi zakládat zbytečně nové téma. Chtěl bych se zeptat kolegů střelců, jestli někdo nepůjdete příští týden do BVS pro něco? Potřeboval bych pár věcí na ZKM, byl bych moc vděčný, do Prahy se totiž nedostanu. Pište kdyžtak SZ. Děkuju



comiks
Příspěvky: 37

Příspěvek#63 » pát 13. čer 2014, 10:27

Jednou východní Morava konkrétně Vizovice:
http://www.lesalovklastov.cz/
Pěkná prodejna ( rozumějte dobrý pocit po vstupu ).
Jednání s panem Trubákem naprosto v pohodě maximální ochota vyjít zákazníkovi vstříc.
Při jednání- profesionalita, na co jsem zeptal na to jsem dostal odpověď.
Při řešení střeliva a trezoru domů nebyl problém okamžitě cokoli zjistit, prostě přístup jaký si představuji.

Pokud budete mít cestu kolem zastavte se tam, prodejna je u hlavní silnice v areálu vizovického zámku=manželku s dětmi pošlete na prohlídku zámku a Vy si můžete udělat dobře prohlídkou z úplně jiného soudku ;-)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#64 » pát 13. čer 2014, 19:14

Tema sice zni kde nakupujete, ale jestli to není moc proti, rekl bych, kde uz nakupovat nebudu: kupoval jsem v B.V.S. zbran. V popisu na Netu stalo originalni zasobnik a neoriginalni navic. Pri koupi jsem se zeptal na ten neoriginalni. Pan prodavac chvili hledal, nenasel, prestoze byla zbran tyden rezervovana. Vzhledem k tomu, ze bylo nechutne vedro a zbran byla za cenu, za kterou ji bez problemu prodam, smiril jsem se s tim a ani se nehadal o slevu. Coz me ted zpetne mrzi, kdyz mi doma padnul zrak na logo jineho vyrobce - dostal jsem jen ten neoriginalni.
Ano, moje blbost, jeste jsem si nezvykl, ze musim od obchodnika ocekavat podrazy.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#65 » pát 13. čer 2014, 19:40

Hmmm, tak já mám v BVS zkušenost přesně opačnou. Byl jsem tam s jedním klukem při koupi CZ 75, taky k ní měly být 2 zásobníky. Prodavač chvíli hledal, pak se slovy "já ho nemůžu nikde najít" sáhl do šuplíku, vyndal fungl novej zásobník a dal ho ke zbrani zdarma. Nakonec myslím, že přidal i pouzdro, sice použité, ale nepoškozené, taky zdarma, i když v nabídce ke zbrani původně nebylo.
Takže já bych BVS nezatracoval. Navíc tam člověk vždycky dobře pokecá, a i když nic nekoupí, nekoukají na něj, jako že je otravuje. Já tam chodím rád...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#66 » pon 16. čer 2014, 13:53

BVS je v Praze jasná jednička, i když tam také vše nemají.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#67 » pát 20. čer 2014, 18:56

Tak... dnes jsem donesl domů novou "stříkačku" Sig P239/9L black. Nakoupenou v obchodě Banzai. A teď příběh:

Začal jsem shánět začátkem roku. Nejprve problémy s výrobou, resp. jejím přesunem do USA. Budiž. Poptával jsem ještě nějaký serepetičky na Sig P226. Odpovědi sporadické, když už něco odepsali, tak vždy jen na kousek. Mno.. po 4 měsících že by snad konečně měly Sigy dorazit. OK... Další dva měsíce praktické nekomunikace, včetně návrhů na návštěvě, stejně zbraň nutno, jak víme, vyzvednout osobně. No, dnes se konečně povedlo a zbraň je doma.

A teď dále: Jezdím dlouhodobě do Německa. Ohledně těch tuningovejch "serepetiček", jako je tenká spoušť, SRT, E2 kit, zásobníky... Jak na P226, tak na P239... objednáno, po zaplacení jsem dostal upozornění, že až 5 týdnů... Jistě, bez problémů, asi zrovna tyhle věcičky z USA vozej... A hle... jaké bylo mé překvapení... koncem prvního týdne čekání email s informací o odeslání na dodací adresu... A všechno už je doma, namontováno, vyladěno, vyzkoušeno... Žádné výmluvy, že něco nejde, nebo něco se do Evropy nevozí... nic takového. Dodáno, komunikováno, informace o každé změně stavu, dokonce i vzájemná komunikace mojí bídnou angličtinou, příp. nemčinou... fakt jsem moc mile překvapenej, že to jinde jde...



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#68 » sob 21. čer 2014, 06:33

Se Sigama je to k breku...
a s Banzaiem té těžký...možná oni to maj těžký- v US se prodá všechno-výroba je vyprodaná.... , něco jiného je velký berlínský dealer triebel v podstatě sig domácí a něco jiného je malá česká kotlina,
Sig se holt musí koupit co je skladem , co není ,čekat, pár lidí ,co čtu- se naprdlo a jeli si pro sig allroundy do německa rovnou ...tomu fandím , jen ta procedura....
Má zkušenost:
Na jaře/duben,květen/ r.2012 :mrgreen: jsem přímo v Banzai objednal sig 229 SAS gen 2 ,přišla napodzim-říjen / po 6ti měsících/ale přišla , a k tomu do páru menší sig 239 SAS gen 2 , na tahání- model jen kvůli srt a tritiům , A čekám na ní dodnes :roll: tj přes 2 roky , a to se údajně 239 původně vyráběla v německu , bylo mi vloni řečeno, že už čekat nemusím ,že nepřijde - v nabídce sigů pořád je.... ,původně jsem objednával k sig 229 servis pack -tj sadu náhradních dílů , tak ,jak je v katalogu , dodnes taky nic...zásobníky jsem sehnal různě italské mgcr ,
když nebyla dostupná 239 SAS , objednal jsem standard , řečeno Banzai 239 už nebudou , pak se objevilo pár kusů a než se to ke mě dostalo ,bylo to pryč....
Když jsem tu 239 SAS objednával stála +-25.tis, standard provedení byla od 19- 21.tis /940USD , před 14 dny ,kdy jsem se ptal a můj prodejce s Banzai následně komunikoval byla jedna skladem a stála obyč 239 nějakých 28.tis , připočtu -li k tomu výbavu tritia= nočky za 3tis , SRT za nějakých 60,-? Eu ,+pár zásobníků za 120,-Eu a celkem přes 35tis za 8mi ranou pistolku ? to je trochu moc,nebo naopak málo železa ....



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#69 » sob 21. čer 2014, 08:52

Tak buď to distrribuovat chci, nebo nechci. Když to zákazníkovi nabízím, a ne za malý peníze, tak to prostě seženu. Znal jsem jednu hospodu. Tak něco měli v nabídce. Když náhodou došel materiál na tu pochutinu, vyběhl kuchař naproti do sámošky.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#70 » čtv 17. črc 2014, 09:55

Beareka, včerejší nákup, příjemná Beareka girl, nákup patron za pár stovek, bezproblémová platba kartou.
Prohlídka zbraně HS s velice příjemným prodavačem, měl jsem HS poprvé v ruce, popis zbraně a předvedení funkce na úrovni.
Závěrem palec nahoru.



robokop
Příspěvky: 198

Příspěvek#71 » ned 27. črc 2014, 18:16

Hledám, hledám, a nenacházím, nějaký komisní prodej v Brně. Nebo taky v Olomouci. Chci si koupit první zbraň, tak jsem po dlouhém teoretickém vybírání skončil u ráže 9 luger, jetá ČZ 75 nebo Beretta, nebo nějaké podobné železo. Ale teď prakticky. Kde v těchto dvou městech takovou jetou zbraň sehnat? Co jsem našel na netu, mají vždy pár nezajímavých kousků, žádný velký výběr. Poradíte nějaký obchod nebo budu muset do Prahy?

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#72 » ned 27. črc 2014, 19:54

Koukni na http://www.beareka.cz/ a http://www.bvs.cz/. Obe jsou prazske firmy, ale maji partnery i na Morave. V BVS me sice nehorazne obelhali a okradli, ale kdyz si das pozor a zkontrolujes si kazdy detail, ktery ti budou tvrdit...



aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#73 » ned 27. črc 2014, 22:10

Lynx: Prosím, bylo by možné trochu podrobností? Chci tam něco kupovat, proto mě to zajímá.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#74 » ned 27. črc 2014, 22:18

Psal jsem to o kus výš - viewtopic.php?p=57057#p57057



aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#75 » ned 27. črc 2014, 22:53

Nojo, máš recht :-) Promiň, nějak mě nenapadlo kouknout vejš :oops:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů