Prodejna Lero Praha



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#1 » úte 10. led 2017, 23:32

Nová prodejna Lero, Praha, Dolnoměcholupská ulice, přímo proti atelieru Ulice, bezproblémové parkování i doprava Bus cca pár min od metra A Skalka.
Pěkný obchůdek s velice příjemnou dámskou obsluhou, velice příjemný nákup zbraně a střeliva mám již za s sebou.
Opravdu doporučuji a ještě mně prozradili, že za pár týdnů budou mít i novou střelnici, no super.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#2 » stř 11. led 2017, 09:46

Jmenuje se to "Střelnice Lero" - mají tam vážně i střelnici, nebo jen tu v Příbrami a nechali stejné jméno?

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#3 » stř 11. led 2017, 10:55

co se týká střelnice. v tuto chvíli mají střelnici pouze v Příbrami. v Praze je střelnice ve výstavbě a měla by být v provozu někdy na přelomu ledna/února.

Uživatelský avatar
Kencui
Příspěvky: 137

Příspěvek#4 » stř 11. led 2017, 10:58

A ta prazska strelnice ma byt pobliz toho obchodu? Ja jezdim do Pribrami a je to tam fajn.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#5 » stř 11. led 2017, 11:07

Kencui: nevím, na to jsem se nezeptal. znovu tam volat nebudu, ale dneska nebo zítra se tam chci zajet podívat do obchodu, tak to zjistím. :-)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#6 » stř 11. led 2017, 11:19

Díky moc. Střelnic a obchodů není nikdy dost.

Jen by mohli mít otevřeno víc než jen 10-18, to je při prodeji zbraní nějaká kartelová dohoda či co. My límečci jsme pěkně nahraní :)



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#7 » stř 11. led 2017, 12:43




pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#8 » stř 11. led 2017, 15:34

Tááákže ještě za tepla :)

Teď jsem byl v jejich nové prodejně v Praze.

Parkování: super. Přímo naproti prodejně je možnost pohodlně a zdarma zaparkovat.

Prodejna: Vypadala ještě trošičku vybydleně, ale je jasné, že se časem zaplní. Je tam teplo, čisto, co chceme víc, že? :)

Obsluha: mladé, sympatické děvče (Vlaďka to není ;) ), které sice trošičku tápe v oblasti zbraní, ale skvěle to vyvažuje svou ochotou a zájmem o zákazníka.

Střelnice: buduje se 40m střelnice se třemi-čtyřmi stavy. Pokud půjde vše dobře, měla by být otevřená na konci února.

Celkový dojem zatím velmi pozitivní.

Poznámka na konec: pokud si tam půjdete pro médium do vibrační pračky, tak nepochodíte :(



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#9 » stř 11. led 2017, 16:29

Ještě jedná zásadní otázka - bude jen pistolová nebo si tam zastřílíme i s dlouhýma? Neptal jsi se?

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#10 » stř 11. led 2017, 17:21

taky jsem se tam stavoval. :-) tak ještě doplním, střelnice bude přímo na té adrese obchodu.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#11 » stř 11. led 2017, 20:17

Na dlouhe jsem se neptal :(

Sent from maj tojlet juzink foun



Lubker
Příspěvky: 35

Příspěvek#12 » stř 11. led 2017, 20:31

Vzdušnou čarou to mám podle Seznam mapy 355 m.To je fakt super



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#13 » stř 11. led 2017, 21:00

Velice precizní přístup obsluhy, dvě mladé dámy.
Zbraním rozumím, ale zejména paní vedoucí zná opravdu dost, za 30 min., co jsem tam byl, byla diskuze opravdu na vysoké technické úrovni. Střelnice bude v sousedství, ve vedlejší budově, střeliště 40 m, bez omezení ráže, stejně jako v Kolbenové, Prague Armory. Cenu zatím nevědí, vše je tkzv. ve výrobě.
Pokud jste někdy navštívili střelnici Lero Příbram, museli jste být opravdu spokojeni !
Pokud to bude stejné jako v Příbrami a ještě k tomu 40 m, tak opravdu super !!!
Chápu, že příbramská cena asi nebude, ale hodně prosím o cenu nižší, než 500 Kč za hodinu, jedině tak to bude opravdu vyhledávané a stále objednávané. Určitě zakoupím permici, určitě bude v nabídce.
Leru přeji opravdu velice dobrý start, v Praze 10 !!! Super !!!



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#14 » stř 11. led 2017, 21:13

Abych nebyl jenom pozitivní, kreditní karty se zatím neberou a web je ve výrobě.
Jinak Lero je stříbrný prodejce Zeleného sportu, tudíž v Leru koupě za ceny ZS, stačí objednat emailem !



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#15 » čtv 12. led 2017, 10:11

Pokud bude strelnice i na dlouhe, tak krasny. Skoda ze ne 50m, ale to by dalsi chtel 100m atd. :D Jsem zvedav na ceny.
Jen skoda otviracky. Kdyby byla aspon i sobota do 12, tak by to bylo fajn. Precjen mezi 10-18 se tam dostanu stezi.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů