bazarovezbrane.cz



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#1 » pát 27. led 2017, 18:46

http://www.bazarovezbrane.cz/

Dneska mi přišel odkaz do spam boxu v mejlu. Máte s nimi někdo zkušenosti?

Pokud už to tady je, omlouvám se za duplicitu a klidně to smázněte.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#2 » pát 27. led 2017, 19:06

Obávám se, že tam mají opravdu velmi málo inzerátů :-(

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#3 » pát 27. led 2017, 19:14

Když ti to přišlo rovnou do spamu, snad není důvod o tom vůbec diskutovat, ne?

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#4 » pát 27. led 2017, 21:29

Funguje pár dní a objevil se, když Huntingbazar měl zhruba týden problémy s vkládáním inzerátů. Také mi přišel odkaz, ale normálně do přijaté pošty. Zatím tam jsou asi tři stránky inzerátů, takže bída, ale třeba se rozjedou. I když takhle už vzniklo a zase zaniklo tolik inzertních serverů se zbraněmi.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#5 » pát 27. led 2017, 21:50

Snaha se cení, ale jako hlavní nedostatek tam vidím to, že člověk netuší na jak starej inzerát kouká. Žádná informace o vložení inzerátu z hlediska času a datumu. A je to celé takové nafouknuté - zřejmě pro mobily. Na počítači s 22" monitorem vidět jen 6 dlaždic (2x3) je dost zvláštní. Ale třeba nezapadnou a tyhle blbiny vyladí.



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#6 » pát 27. led 2017, 22:08

Snaha se tedy vůbec necení. Začít hned tím, že se uvedou hromadným rozesíláním nevyžádané pošty na emailové adresy, které si nakradli bůh ví kde... Ne děkuji, na jejich stránkách fakt inzerovat nehodlám. Čím dřív skončí, tím lépe.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#7 » pát 27. led 2017, 22:18

Mně osobně to je fuk - na registrace na fórech, e-shopech a prostě všude kde je potřeba mejlovka, mám adresu, u které přímo počítám s tím, že je veřejná a bude do ní chodit smetí.

Ten web je zatím prázdný, to je fakt a ta poznámka, že inzeráty jsou bez datumu, ta je celkem validní. Uvidíme, jak se jim bude dařit.

Uživatelský avatar
Jirka-t
Příspěvky: 150

Příspěvek#8 » pát 27. led 2017, 23:58

mikymoto píše:.. Žádná informace o vložení inzerátu z hlediska času a datumu...


po rozkliknutí inzerátu je vidět přesné datum a čas, kdy byl inzerát vložen. Je to nový web a je blbost, aby první verze vyhovovala většině. A byla doba, kdy hunting bazar měl taky jen 3 strany inzerátů. A kde je teď... Já bych to nezatracoval. Čím víc zdrojů, tím lépe.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#9 » sob 28. led 2017, 00:28

Jo teď to tam je (datum a čas), když jsem koukal naposledy tak tam nic nebylo - leda, že bych byl slepej.
edit:
Ne nejsem slepej - tech změn je tam víc. Cena se zobrazovala až po rozkliknutí - teď je vidět už z hlavní stránky. ;)

Uživatelský avatar
bazarovezbrane.cz
Příspěvky: 1

Příspěvek#10 » pon 13. úno 2017, 14:11

Rádi bychom se připojili do diskuze za bazarovezbrane.cz

Stránky se snažíme průběžně vylepšovat, aby byly pro vás co nejpřehlednější. Chvilku to zabere, než se najde ten nejlepší směr pro všechny. Rádi od vás získáme jakoukoliv zpětnou vazbu, nápad, názor, abychom věděli na čem zapracovat.(jako například řešené datum u inzerátu,to byla jedna z prvních změn)
Za spamový začátek se omlouváme, nebyl to asi ten nejlepší způsob první prezentace.

bazarovezbrane.cz

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů