Zkušenosti s prodejci zbraní



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#241 » ned 1. kvě 2022, 20:41

Ve Střeleckým servisu mi nabídli vyzkoušet tu zbraň, kterou jsem kupoval.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#242 » ned 1. kvě 2022, 20:49

JirkaCV: A platils za tu zkoušku něco? Protože na webu měli, že tě nechají vyzkoušet co budeš chtít za 2 tis. A pak ti to odečtou, když to koupíš. To je podle mne potřeba říci taky.



R4mb0
Příspěvky: 46

Příspěvek#243 » ned 1. kvě 2022, 20:52

JirkaCV píše:Kupoval jsem ve Střeleckém servisu v Praze. Mají vlastní střelnici. Jenom tam teď proběhly nějaké změny ve vedení, ale nepředpokládám, že se něco jiného změnilo.
Drobná výhoda je i to, že se před krámem dá pohodlně zaparkovat i bez řešení nějakých debilních zón.


Ja jsem tam kupoval, prave s tou moznosti vyzkouseni X zbrani. Od konce lonska se zda byt ta firma nepouzitelna.
Nejdriv Covid onemocneni, ok, chapu (a predpokladam, ze se to promitlo do zmen ohledne jednatelu). Pak predavaci inventury, ok chapu. Na jednoduchy emailovy dotaz nedokazali odpovedet. Ubehlo pet mesicu a ta firma normalne nefunguje (podle jejich vlastnich stranek). Rozhodne lituju, ze jsem kupoval zbran z druheho konce republiky. A uz to nikdy neudelam (obecne) ani to nikomu nedoporucuju, pokud to neni "cestovatel".

S touto firmou bych doporucoval obezretnost, nez se daji dohromady.



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#244 » ned 1. kvě 2022, 21:15

Já už měl konkrétní zbraň zamluvenou dopředu (neměl jsem ještě nákupko, když jsem vybíral).
Ano, obezřetnost se tady momentálně vyplatí.
EDIT: to ale neznamená, že nejde si tam zbraň rovnou vyzkoušet na jejich střelnici.



El_Pablo
Příspěvky: 14

Příspěvek#245 » pon 2. kvě 2022, 14:39

S poplatkem problém nemám, ani nutně nepotřebuji střílet s tou samou, kterou pak koupím. Jde o to, že mám vybrané tři zbraně. CZ P-07, CZ P-010 C a Glock 19 gen 5. Z ani jedné jsem nestřílel a zároveň bych rád před koupí vyzkoušel, ale nechce se mi objíždět střelnice a hledat, kde je mají. V ideálním případě jen přijít do obchodu, ze všech si vystřelit a s jednou odejít.



El_Pablo
Příspěvky: 14

Příspěvek#246 » pon 2. kvě 2022, 14:49

bbobb píše:V LERO v Hostivari je taky obchod + strelnice. Byl jsem tam pred par tydny zkouset Glocky (tech tam maji hafo, ale i jinych zbrani). Strelnice i personal super, kdyby byvali meli toho co jsem chtel skladem (G43X), rovnou bych ho i koupil, ale posledni kus byl zarezervovany.


To vypadá dobře! Díky za radu.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#247 » pon 2. kvě 2022, 18:37

LERO má na webu, že zavřeno kvůli opravě po požáru

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#248 » čtv 6. říj 2022, 17:01

Dzikarz.pl Máte někdo zkušenosti ? Prodejce nereaguje na emaily, telefony ani na Whats. Když se ptáme na FB, tak maže všechno během pár minut. Pomalu chápu proč z PL a SK nechtějí dovažet ani offiko dovozci. Pokud na Poláka někdo s licencí máte nervy, napište do SZ pls. Chtěl bych 2 pistolky.

Uživatelský avatar
nimha
Příspěvky: 78

Příspěvek#249 » úte 21. úno 2023, 14:51

Ahoj, mate nejakej tip, kde nejlip v Praze poridit Glocka? Ceny na webu maji stejny, nevim jestli nekdo da nejake benefity, takze spis mi jde o solidnost prodejce vzhledem k pripadnym reklamacim plus mozna nasledna vymena miridel a montaz kolimatoru. Nebo je to sumafuk, kde to vzit?

Chci konkretne G45 v MOS verzi, coz v Praze nikde nemaji skladem, jen cca 4 shopy ho vubec uvadi (v rezimu na objednavku) - Kentaur, Armed Praha, Prodej-zbrani v Motole a Sullyho zbrojnice (jez ovsem nema kamennou prodejnu). Asi by ho dokazal nabidnout i Strelecky servis na Černem moste, i pripadne jinde (Beareka, Camp Zero...), ale nemaji je v nabidce.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#250 » úte 21. úno 2023, 15:14

Vsechny ty obchody jsou v pohode. Jen kdyz zminujes tu cenu, tak treba Armed ma slevu pro celny LEXu 5%, takze tam muze byt o nejakou tisicovku levnejsi.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#251 » úte 21. úno 2023, 15:22

Podle mě všechny ty obchody jsou solidní.
Mířidla bych dával měnit do prodej-zbrani, mají tam na to lis a nemlátí to tyčkou ve svěráku jako třeba v Armedu. :-)
Ještě mě napadá top-guns, tam mají zase 5% doživotní slevu na náboje do zbraně, kterou u nich koupíš.



Satanáš
Příspěvky: 131

Příspěvek#252 » úte 21. úno 2023, 15:29

Zkušenost mám v Armedu, v Bearece a v Prodej-Zbraní na Brdlíkově a všichni super. V Bearece pozor, neberou karty ale při slušné prosbě a troše trpělivosti umí vystavit fakturu na místě.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#253 » úte 21. úno 2023, 15:42

Satanáš: Dneska jsem tam byl a kartou jsem bez problémů zaplatil.



JYbour
Příspěvky: 222

Příspěvek#254 » úte 21. úno 2023, 17:49

Armed ma slevu pro vsechny 3%, kdyz se registrujes a prihlasis odber novinek mailem, nedavno jsem tam takhle bral G19.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#255 » úte 21. úno 2023, 18:05

V Bearece jsem SIGa platil kartou a nebyl problém.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů