Zkušenosti s prodejci zbraní



Satanáš
Příspěvky: 131

Příspěvek#256 » úte 21. úno 2023, 19:06

Tak díky za update, ono to taky nebylo včera co jsem naposled byl v Bearece. Sypu popel! (čistím krb)



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#257 » úte 21. úno 2023, 20:37

Já tam platil kartou už loni v březnu.

Uživatelský avatar
nimha
Příspěvky: 78

Příspěvek#258 » úte 21. úno 2023, 22:12

JYbour píše:Armed ma slevu pro vsechny 3%, kdyz se registrujes a prihlasis odber novinek mailem, nedavno jsem tam takhle bral G19.


No vida. Takze registrovat se, objednat on-line a pak cekat na vyzvu k odberu?

Ad karta - to mi nevadi. Naopak, zase pri tom o nejake male procento prijde, takze zaplatim hotove, nez to rvat Mastercard.



JYbour
Příspěvky: 222

Příspěvek#259 » stř 22. úno 2023, 06:16

Nemusis objednavat, ja nevedel jaky konkretni model glock vezmu, tak jsem prisel do prodejny, vybral g19, rekl, ze mam slevu 3%. Prodavac overil v PC a dal slevu na cely nakup vcetne streliva.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#260 » stř 22. úno 2023, 06:30

Beareka má zase pro členy lex 5 % na zbraň a 3 % na střelivo.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#261 » stř 22. úno 2023, 15:04

Top-armyshop.cz sleva na Lex 5% a věrnostní za nákup 5% takže to máme 10%. Nakupuji pravidelně a narozdíl od Armedu, tam mají výběr a dost skladem. Např. Armed v PCE je naprostý děs a to i přístupem.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#262 » čtv 23. úno 2023, 15:43

Ano, ale když se podívám ty ceny např. střeliva, tak po "laskavém" odečtení super slevy jsou stejné jako všude jinde :-)



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#263 » čtv 23. úno 2023, 20:37

To je přece princip slev.



Jiri_t
Příspěvky: 36

Příspěvek#264 » čtv 23. úno 2023, 20:46

Ta Lex sleva 5%, ale v Top armyshop neplatí na zbraně a střelivo pokud se nemýlím.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#265 » stř 6. bře 2024, 07:26

včera t.j. 5.3. 2024 sem nakoupil v prodejně Lira v Praze - Motole. Prodejna s velkým sortimentem, obsluha velmi vstřícná a komunikativní. :-) Tak že s nákupem maximální spokojenost. Po přájezdu domů jsem se jen tak zběžně podíval na účtenku a to povídání dole mě celkem zarazilo. Tak sem si otevřel jejich obchodní podmínky a mimo poslední věty na účtence tam to ustanovení o prodloužení reklamační lůhůty na 120 dnů tam mají taky. V obchodnícj podmíkách mají . " 7. Prodávající, popř. výrobce či dodavatel zboží, posoudí oprávněnost reklamace vad zboží ve lhůtě 30 dnů ode dne převzetí reklamovaného zboží, v případě reklamace vad zboží, jež musí být pro posouzení reklamovaných vad zasláno Prodávajícím do zahraničí, posoudí oprávněnost reklamace vad zboží ve lhůtě přiměřené pro doručení zboží do zahraničí, posouzení a doručení zboží zpět do České republiky, nejdéle však ve lhůtě 120 dnů. O povaze vad reklamovaného zboží vyrozumí Prodávající Kupujícího písemně, elektronicky nebo telefonicky.". Obchodní podmínky jsou z roku 2018. Zdá se mi to hodně zvláštní a poslední věta na účtence úplně nefér vůči zákazníkovi. Uloží peníze do pokladny, vytiskne účtenku a na ní se dozvíte s čím vlastně souhlasíte.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#266 » stř 6. bře 2024, 07:35

Chápu, že ze zahraničí to může trvat, ale bylo by dobré Tě s tím seznámit před koupí.
Podle ČOI by se to dalo považovat za nekalou obchodní praktiku.
https://www.coi.cz/faq/nekale-obchodni-praktiky/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#267 » stř 6. bře 2024, 07:52

Oni to teda až na ten souhlas mají uvedeno v obchodních podmínkách. A já mám možnost se před koupí s podmínkama seznámit. Vadí mi jen ten souhlas na účtence. Pokud s prodloužením lhůty souhlasím, tak vlastně není o čem jednat. Jen ten způsob......... je podle mě takovej hodně podivnej. A snad by na něho pasovalo to, co jsi zvýraznil.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů

cron