Zkušenosti s prodejci zbraní



petmad
Příspěvky: 91

Příspěvek#181 » stř 30. bře 2016, 14:41

Tak to nevím, na jakého prodavače jste v CZUB v Praze narazili. Já tam byl jednou a maldej kluk se mohl posrat, když jsem si chtěl zbraň osahat nebo jen stáhnout závěr.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#182 » stř 30. bře 2016, 16:40

Já měl spíš dojem, že jim vyloženě vyhovuje, když si člověk nic nekoupí.

Uživatelský avatar
tormans
Příspěvky: 56

Příspěvek#183 » stř 30. bře 2016, 17:19

Z Liberce mám třiaosmdesátku a od té doby tam hrozně rád nakupuju - pár nábojů a terč k nové zbrani na ozkoušení je fakt milý bonus, navíc všichni mi tam přijdou v pohodě. U pana Jiránka jsem měl na léčení Bersu - moc fajn chlapík, rozhodně doporučuju.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#184 » pát 1. dub 2016, 08:27

Včera sem si u Proarms rezervoval do večera 5.5. 2016 pistolku Kimber Ultra CDP II.

Koupím pistoli a zapomenu, že něco jako Proarms existuje. S tak katastrofálním přístupem prodavače sem se teda ještě nesetkal. Naprostá zoufalost. A dle vyjádření kolegů, je to běžné jednání obsluhy v této prodejně. Kontaktoval sem p. Hoffmana, majitele, ten se omluvil, zařídil rezervaci, ale pachuť ve mě už zůstane. Prostě mi pokazili radost z nákupu nové hračky a to se neodpouští :-( Tak že mé doporučení je jednoznačné... kdo můžete, tak se této prodejně velkým obloukem vyhněte.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#185 » pát 1. dub 2016, 09:21

selag: neochota, neznalost, nebo všechno dohromady?



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#186 » pát 1. dub 2016, 09:31

Naprostá neochota a arogance spojená snad i s lidskou hloupostí...... Prostě se prodavač snažil ze zákazníka udělat prosebníka a vůbec si neuvědomoval, že mu ten zákazník vlastně nese peníze na jeho výplatu...... Při žádosti o rezervaci komentář, že teda snad jo, ale pokud někdo přijde s NP, tak mu přece nepřekazí obchod a že se uvidí a než si pro ni pojedu, ať si raději zavolám, jestli ještě je. Na dotaz, co tedy můžu udělat, aby byla rezervace na 100% byla odpověď, že já pro to nemůžu udělat vůbec nic. Na návrh, že převedu peníze v plné výši na jejich účet, abych měl jistotu, že na mě pistole počká mi odpověděl, že na to nejsou zařízení. A způsob komunikace, ten byl prostě nedostižný......už ani nepamatuju, kdy jsem se cítil jako obtížný hmyz i přes to, že jsem vlastně nabízel své peníze.....



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#187 » pát 1. dub 2016, 09:54

No to je ten rozdíl - někdo je obchodník a někdo je JEN prodavač. Obchodník myslí dopředu, snaží se zákazníka nejen získat, ale i udržet a vydělat na dobré zkušenosti i do budoucna. Prodavač prodá 1 kus za to co je na cenovce - co bude dál ho nezajímá, neb to není jeho problém.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#188 » pát 1. dub 2016, 17:07

selag píše:Naprostá neochota a arogance spojená snad i s lidskou hloupostí...... Prostě se prodavač snažil ze zákazníka udělat prosebníka a vůbec si neuvědomoval, že mu ten zákazník vlastně nese peníze na jeho výplatu...... Při žádosti o rezervaci komentář, že teda snad jo, ale pokud někdo přijde s NP, tak mu přece nepřekazí obchod a že se uvidí a než si pro ni pojedu, ať si raději zavolám, jestli ještě je. Na dotaz, co tedy můžu udělat, aby byla rezervace na 100% byla odpověď, že já pro to nemůžu udělat vůbec nic. Na návrh, že převedu peníze v plné výši na jejich účet, abych měl jistotu, že na mě pistole počká mi odpověděl, že na to nejsou zařízení. A způsob komunikace, ten byl prostě nedostižný......už ani nepamatuju, kdy jsem se cítil jako obtížný hmyz i přes to, že jsem vlastně nabízel své peníze.....


Vůbec bych se nestyděl být tebou jim to napsat třeba sem https://www.facebook.com/Proarms-outdoor-center-714046375331219/
:evil:



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#189 » pát 1. dub 2016, 17:41

Facebook nemám a nikdy mít nebudu :-) Svůj zážitek jsem sdělil majiteli p. Hoffmanovi telefonicky a ten ať to řeší jak uzná za vhodné. Doufám, že v úterý koupím a pak to pro mě bude s Proarmsem uzavřená záležitost. Obchod mají pěkný, dobře zásobený, ale tímto si trvalou klientelu rozhodně nevybudují.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#190 » pon 4. dub 2016, 21:12

Selag, máš pravdu, ale trochu je mně divné, když chceš kupovat zbraň, a že nemáš NP ?
Dnes je to nezbytnost, lidé prostě v tuto dobu nakupují a s tím se musí počítat.
V Proarms mají poměrně velký výběr nábojů, za vysoké ceny, jen se divím, že zavrhují stále prodej po kusech, nechápu ! Pro sběratele nábojů tedy nic neudělají.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#191 » pon 4. dub 2016, 21:17

Ono je to tak trochu jedno, já jsem také koupil broknu pumpu bez nákupka, protože byla poslední co měli. Trochu jsem se ošíval, ale řekli mi, že mi nákupko Policie musí dát, protože kdyby mi ho nedala, tak mi musí také odebrat z nějakého důvodu zbroják a tak jsem si ji koupil. Pak ležela dlouho zaplacená v obchodě a vydali mi ji až po předložení zbrojáku a nákupka. Takže to tak nesmyslný postup při nákupu něčeho, co není běžně na pultě není.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#192 » úte 5. dub 2016, 07:13

Bohuliby: Už sem neměl v úmyslu nakupovat, ale tak nějak se to vyvrbilo, že sem zjistil, že bez té pistole prostě nemůžu být. U nás vystavují NP do dalšího pracovního dne a nikdy sem s tím u žádného prodejce v ČR neměl problém. A že sem těch zbraní už nakoupil....... Ale pokud dneska koupím, tak jak sem psal. Zapomenu že Proarms existuje a budu nosit peníze tam, kde si solventního zákazníka aspoň trošku považují a kupující se cítí jako zákazník a ne jako prosebník.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#193 » úte 5. dub 2016, 16:48

Musi se nechat,ze proarms maji neskutecne debilni eshop-moznost vyhledavani = 0. To delal urcite nejaky odbornik...v dnesni dobe jit s necim takovym na trh,to je jedna noha v insolvenci. Zbranebrymova, bvs maji uplne stupidni stranky, ale neskutecne ucelne a prehledne pro vyhledavani. Barvicky a blbinky na proarms mi tedy zazitek z nakupvani nikterak nezlepsily...



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#194 » stř 6. dub 2016, 08:42

Pistole koupena, prodavač se přihlásil, že je ten, na kterého jsem si stěžoval a pořád mlel svou, že na rezervace nejsou zařízení, že každý by jen rezervoval a co on pak s tím. A že tím, že mi to rezervoval pokazil koupi jiným dvoum zájemcům. ( tímto se těmto dvoum chudákům upřímně omlouvám) Podotýkám, že ta pistole tam ležela 1/2 roku bez povšimnutí. Zaplatil sem a mazal k domovu. Za mě Proarms NIKDY VÍCE :-(



zUT
Příspěvky: 66

Příspěvek#195 » stř 6. dub 2016, 11:37

Jak mohl jednou rezervovanou pistolí pokazit koupi dvěma zájemcům, to mi hlava nebere :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů