Heckler & Koch P30 / P30S / P30L / P30 LS

Glock a spol.
Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#646 » čtv 25. srp 2016, 20:27

Další pouzdro... :oops:

IMG_20160825_211632.jpg


IMG_20160825_211611.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



walda
Příspěvky: 12

Příspěvek#647 » pát 26. srp 2016, 09:13

Zdar, tak pouzdro na Hecklera jsem objednával tady : http://copshop.cz/index.php?route=common/home tak snad bude ok :-)

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#648 » pát 26. srp 2016, 09:43

Kdo byste mel zajem o konverzni kit z V3 na V4.1 LEM, tak je skladem. Cena 3k.



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#649 » ned 28. srp 2016, 11:42

HawkCZ - domluvíme se přes SZ.

Uživatelský avatar
elektrikarCZE
Příspěvky: 19

Příspěvek#650 » ned 28. srp 2016, 22:17

Ahoj,
zkoušel někdo použít na P30 nějaký zámek spouště? (např.: http://www.outdoor-military.cz/zamek-sp ... ne-p109230)? - neumím si totiž představit jak to bude držet / nedržet na profilovaném lučíku.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#651 » úte 30. srp 2016, 12:44

Pro zajímavost, přináším ještě horké porovnání z mého stolu všech verzí P30 :-)

Obrázek

Obrázek



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#652 » úte 30. srp 2016, 17:18

Hezký!!!

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#653 » čtv 8. zář 2016, 13:40

Měl bych dotaz: Že se zbraň poškrábe od kydexu (žlutý kroužek) jsem čekal, ale překvapila mě oděrka na hlavni a i předku závěru (červené kroužky). Pouzdro je dole otevřené (bohužel, předchozí KM Sadlery bylo taky), zbraň nespadla, při čištění jsem jí také ničím neťukl... Čím ta oděrka může být, neví někdo? Funkci zbraně to asi neovlivní, jen mě zajímá na co si dát bacha.

IMG_20160908_143028.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#654 » čtv 8. zář 2016, 15:21

Že by horší povrchovka ? Nevím, mám též kydex, poměrně často trénuji vytažení a zatím nepozoruji žádné opotřebení na třecích plochách. Ale i kdyby, to jsou malé věci, zbraň má mít patinu nošení, no ni :) ?

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#655 » čtv 8. zář 2016, 15:26

Nosím denně, tak s odřením počítám. Pokud to bude jen kosmetika, tak v pohodě... Spíš jestli někde není chyba u mě...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#656 » pon 12. zář 2016, 21:34

To je jak by sis kupil novou karu v autosalonu, prijel domu par kilaku a byl strasne nasranej, ze mas spinavy gumy a co ti to prodali za smejda, ze se temu spini kola :-D. Bud ztoho nestrilej vubec a nech si to na vystavku na policce a nebo s tim strilej, flakej cisteni, driluj s tim (x tisic vytazeni z pouzdra atd) a nejake skrabanecky mej na haku, je to kosmetika a reznout to fakt nebude. Dobre zajete HK vypada trosku jinac...mozna vyhrabu nekde fotku...

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#657 » úte 13. zář 2016, 06:27

Dík za potvrzení, že je to jen kosmetika. Je to moje první pistole... :oops:

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#658 » čtv 15. zář 2016, 15:53

Hele takových bude přibývat. Něco se rozleští, že to za chvíli ani neuvidíš. Mě třeba moje milá vzala úplně novej závěr P30 prstýnkem po rybině a po týdnu už to není ani vidět :-).
Jak napsal MKabar. Buďto vitrína a leštit, a nebo používat a nosit :-).


Jinak dorazily červený followery na zásobník. Víc info na FB: https://www.fb.com/nocompromise.house/

Obrázek

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#659 » čtv 15. zář 2016, 16:34

OK.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#660 » pát 16. zář 2016, 23:48

Ahoj,
vsem se omlouvam za extremne spozdenou dodavku pruzinek a dilu, byl jsem totalne zasekany operaci Svatba v srpnu
a ted pracovne same cestovacky. Vecne jsem nestihal dat to dokupy a zajit na postu, kterou mam asi 800 m od baraku :-(.

Kazdopadne uz je to konecne secko roztrizene, vychystane a v utery to posilam. Taky jsem zaridil chybejici dva pary
kratkych zachytu (v Hermesu jich v cervenci nemeli dost skladem), tak jsem dokoupil u Hawka (stejna cena a ma aktualne skladem a nemusi se platit postovne ze Slovenska). Dodavka tedy je (kdyby neco nesedelo, prosim opravit):

Paradaj - kratke zachyty + lehka blokace
Lubos16 - dve lehke blokace, dve nikl sear, jedna medium TRS (modrou bici uz nemam zadnou, objednej prosim u Hawka)
DaveDOG - lehka blokace a nikl sear
Rotwig - lehka blokace a sear (nejak nemuzu najit adresu, posli prosim do SZ)

Viklan - zachyty vyzvedni u Hawka s V4.1 a namontujem az dorazis, zachyty jsem mu uz zaplatil
Pavel D - TRS, elbow, kratke zachyty a 10-8 jsou davno ready, namontujem cely V4.1 az dorazis

Kdysi mi psali ohledne nikl sear pruzinky jeste Matonak a AdamTn - Hawk je ma skladem za 105 Kc, objednejte -
ja si ted sam jednu dokupoval, bo uz mi dosly upne. Instalace vyzaduje kompletni demontaz spoustaku, ale neni to nic sloziteho.

Cervene podavace jsou sice uz vsechny fuc, ale Hawk uz objednal dalsich 30 ks. Jsou paradni, konecne jak v PPQ :-).

HK dily se konecne diky Hawkovi rozhybaly i v CR, takze vse muzete objednavat u nej, snad to nedoplanta :-D.

Budu taky konecne chystat tu hromadnou objednavku prodluzovaku z hkparts z USA + botky na P30SK. Dam vedet podrobne info.
Az bude hledi 10-8 Performance skladem, tak udelam hromadny nakup vetsi taky, uz je pet zajemcu aktualne.
Momentalne jsou jenom musky na sklade. Az bude hledi, tak se to poresi a prijde mi to naraz v balicku pres kamose z HK Shooting Teamu USA.

Co se tyce konverze na V4.1CH kratky LEM - set co ma Hawk skladem je presne v nejlepsi mozne kombinaci pruzin.
Mozno otestovat u neho v Praze nebo u nas na Ostravsku. Kdo si sam netroufa na konverzi, staci dojet ku me a za 20 minut bude hotovo. Doporucuji, je to nejlepsi mozny kohoutovy spoustak.

Jinac je mozna i konverze HK45/45c a USP pripadne USPc na hybrid Match/LEM spoustak (ten ma i reset kratky uz z vyroby).
Nebo pripadne USP na Match spoustak apod. Staci objednat dily u Hawka (PN dodam vsechny) a montaz je bez problemu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů