cvičné náboje (sušilky)

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#46 » stř 9. lis 2016, 10:07

Mně se pan Václav ozval po asi měsíci (mezitím jsem vzal ty huntingbazaru), ale ozval.. :)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#47 » stř 9. lis 2016, 15:33

Mně taky, ale .357 nemá



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#48 » stř 9. lis 2016, 17:57

Mohu jen potvrdit.
Panu Václavovi jsem psal první objednávku 10.9. Dlouho se nic nedělo a najednou 6.11. přišel omluvný mail s cenami a dotazem, mám-li ještě zájem.
Po potvrzení objednávky jsem obratem obdržel platební údaje.
Mbanka platbu odeslala až v pondělí ráno a ve středu mi již přišla zásilka.
Kvalita i vstřícnost perfektní.

Kdo by tedy měl zájem zde je jeho současná nabídka jak mi pan Václav píše:


Mohu poslat tyto ráže:
9mm Luger - 12kč/kus
40SW - 15kč/kus
7.62x39 - 17kč/kus
223. rem - 17 Kč/kus (pro vojáky při odběru většího množství individuální cena)
308 WIN - 20 Kč/ kus

Jiné nejsou bohužel možné udělat!!!



vaclav
Příspěvky: 4

Příspěvek#49 » sob 19. lis 2016, 17:43

Dobrý den
chci Vám všem poděkovat za kladné reakce na mé sušilky a zároveň se omluvit, že se někdy delší dobu neozvu není to proto, že bych na Vás kašlal, ale jezdívám na 1- 3 měsíční montážní služební cesty do zahraničí a pokud jsem mimo republiku tak na e-mail nechodím.
Proto se klidně někomu mohlo stát, že napsal těsně po mém odjezdu a dva měsíce nebo i víc jsem nereagoval.
Četl jsem si diskuzi a pokusím se na pár věcí reagovat.
1.) Chci zdůraznit, že jsem sušilky začal dělat a posílat hlavně jako takovou službu střelecké komunitě, protože jsem já sám potřeboval náboje na sušení tak jsem v obchodě nikdy žádně použitelné a cenově dostupné nesehnal. Když už jsem měl KnowHow tak jsem začal sušilky dělat i pro přátele a známe a členy fóra MujGlock a Zbraně kvalitně. Přiznám se, že mě samotného zaskočil velký zájem, který o sušilky je. Několikrát jsem se na to z časových důvodů chtěl vykašlat, ale tolik pozitivních komentářů a poděkování co mi chodilo mi to prostě nedovolilo... Kdo přebíjí a tuší jak je náročná výroba sušilky tak je mu asi jasné, že peníze nebyly hlavní motivací. To bych si musel účtovat min. 35Kč za kus. Já to spíše bral a beru jako koníček a relax.
2.) Pokud bych to dělal jako podnikání a živnost tak by mě to asi štvalo, ale jsem rád, že mám v "Sušilkářském cechu" dalšího následovníka. http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/20 ... mag-12-70/
Nechci mu křivdit myslím, že pán je z Prahy a byl to jeden z kupců a nejspíš ho sušilky tak zaujaly, že je začal dělat také. Když jsem viděl sušilky na obrázku tak v tom jasně vidím "moji školu" pokud to tak mohu nazvat. A i ceny má stejné. Jestli si to čte klidně nám k tomu taky můžete něco napsat... Tak doufám, že mu nekřivdím... Rozhodně to nemyslím zle.
3.) Co se týká ráží momentálně dělám pouze tyto:
9mm Luger - 12kč/kus
7.62x39 - 17kč/kus
223. rem - 17 Kč/kus (pro vojáky při odběru většího množství individuální cena)
308 WIN - 20 Kč/ kus

Dělal jsem i ráže 45ACP, 40SW, 357mag, 38spec, Brokovnici 12, ale z časových důvodů jsem to musel osekat... zájem byl poměrně velký a to už bych opravdu nedělal nic jiného.
Velice často mi někdo píše zda bych mu mohl udělat nějakou jinou ráži např. 22LR, 30-06, 7,65 atd. ale to bohužel není možné, protože na to nemám vybavení a ani čas.
4.) Musím zareagovat na pana pesi ten tvrdí, že se guma promlátí zasekne se v ní úderník a potom se zlomí... Mám dobrou zprávu o svoje úderníky se bát nemusíte toto je nereálné.
5.) Pokud máte o sušilky zájem tak je pro mě podstatné
a.) Jaké chcete ráže a kolik kusů
b.)Vaši celou adresu ve formátu jak se píše na obálky
(Někdo to chce posílat do firmy je to možné, ale vždy píšu ať si to ve firmě pošéfujete, aby to neotevřela nějaká osoba co se v dané problematice neorientuje a nedošlo k nějakému nedorozumění doufám, že všichni střelci chápou jaká je dnes situace...)
c.) Jak budete platit v 99% je to převodem na účet a potom poštovné stojí pouze 27Kč,- (K tomuto chci pouze dodat, že si Vážím důvěry ve mě vloženou a nikomu nedělá problém peníze poslat předem... Já musím zaklepat, že to někdy pošlu dřív než mám peníze na účtu a musím zde vyzdvihnout, že na střelce je vždy spoleh a peníze dojdou v pořádku.) I toto je pro mě důkaz vysoké úrovně střelecké komunity... ale to jenom tak na okraj...

Ještě zdůrazním, že pokud neodpovídám tak jsem buď v zahraničí nebo jsem mrtev... Jinak si na Vás ten čas vždycky najdu.

Tak to je pro dnešek všechno. Pokud by se chtěl někdo na něco zeptat tak klidně napište.
Ještě jednou děkuji za kladné reakce a sušilkám zdar :-)
vaclavbulle@seznam.cz

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#50 » sob 19. lis 2016, 22:27

Václave, v mailu Vám vypadlo "t". :-)

vaclavbullet@seznam.cz



vaclav
Příspěvky: 4

Příspěvek#51 » ned 20. lis 2016, 07:22

Ano děkuji za opravu.

vaclavbullet@seznam.cz

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#52 » ned 20. lis 2016, 08:45

vaclav píše:.... jsem rád, že mám v "Sušilkářském cechu" dalšího následovníka. http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/20 ... mag-12-70/
Nechci mu křivdit myslím, že pán je z Prahy a byl to jeden z kupců a nejspíš ho sušilky tak zaujaly, že je začal dělat také. Když jsem viděl sušilky na obrázku tak v tom jasně vidím "moji školu" pokud to tak mohu nazvat. A i ceny má stejné. Jestli si to čte klidně nám k tomu taky můžete něco napsat... Tak doufám, že mu nekřivdím... Rozhodně to nemyslím zle.
....



Hlásím se k tomu, že jsem ten pán z Prahy co má inzerci na bazaru. :) Sušilky jsem začal dělat vlastně ze stejných pohnutek jako pan Václav. Inzerci p. Václava jsem našel, až poté co jsem poprvé na doporučení pár kamarádů začal svoje sušilky nabízet veřejně, ale pravdou je že jeho nabídka byla daleko dříve :). On je ten koncept jeden z mála správných a myslím že k jinému logicky dojít nakonec nelze. Co se gumy týče úderník se v ní prostě zlomit nemůže.
Jak píše kolega p. Václav - není to živnost ale spíš pomoc střelcům za rozumný peníze. Samotná výroba není tak snadná jako přebít ostré takže i já jsem rád, že je nás více v ČR. I tak někdy vzhledem k zaměstnání mém delší časové prodlevy za což se omlouvám.
Taktéž Vám děkuju za kladné hodnocení a mějte vše v černém :)

Jirka.

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#53 » ned 20. lis 2016, 10:34

Tyhle sušilky už mám snad dva roky a drží jak nový, rozhodně je to dobrej kup.



michal68
Příspěvky: 22

Příspěvek#54 » úte 6. pro 2016, 15:49

Přidávám se ke kladným ohlasům na p. Václava - 2.12. objednáno, 6.12. vyřízeno k mé naprosté spokojenosti



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#55 » úte 6. pro 2016, 18:12

Mám dotaz. Potkal jste někdo sušilky miminěcí ráže 6.35 Browning? Případně kde?

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#56 » stř 14. pro 2016, 12:27

To Václav a McFly:
Oba máte zásluhu na zdokonalování střelecké připravenosti.
Díky vám za to! Od Václava nějaké sušilky mám a jsou super.



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#57 » stř 14. pro 2016, 15:52

Já se také připojuji. Od p. Václava jsem je obdržel promtně po jeho návratu ze zahraničí. Kvalita je vysoká :-)



Soda
Příspěvky: 27

Příspěvek#58 » stř 14. pro 2016, 21:56

Dobrý večer, vážení! Prosím o tip, kde v okolí Kladna sehnat, nebo kdo by udělal sušilky .40 S&W? Ne tedy nutně z okolí, ale poněkud to spěchá. Vánoční dárek :D Děkuji za každý návrh.

edit: Abyste si nemysleli, že jsem nepřečetl těch pár postů nade mnou, tak přečetl, ale chtěl jsem vědět, jestli tu v okolí nejsou náhodou ještě nějaké další možnosti.



Jakukin1
Příspěvky: 26

Příspěvek#59 » pon 2. led 2017, 08:46

Zdravím,
koupil jsem na honem v obchodě k normálnímu střelivu tyto sušilky http://www.alfatactical.cz/megaline-cvicny-naboj-raze-9mm-luger-1-ks.html. Je nějaké riziko poškození úderníku při opakované "střelbě"? Po pár ranách mám v "zápalce" ďolíky. Nábojů mám 5ks a klasika napáskuji, a natahuji. Seberu a nanovo. Třeba životnost?
Pokud by byly ty "od Václava" lepší (třeba kvůli tvaru, váze atd), vezmu je.
Mám to do HK USP Compact.
Díky

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#60 » pon 2. led 2017, 15:21

Mě praskly .45ACP i 9x19. Používal jsem sušilky i z nábojnic ale blbě se hledaly na střelnici, tak jsem si pořídil tyhle.
http://www.fabdefense.cz/?vyraz=PDA&ite ... &sr=Hledej

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů