9mm RUBBER (9x22 P.A.)

Uživatelský avatar
Valkira
Příspěvky: 22

Příspěvek#1 » čtv 17. úno 2011, 11:05

Dobrý den
již delší dobu ze studijních důvodů (Bc. práce) se snažím získat několik vozrků střeliva 9mm RUBBER (9x22 P.A.). Pokoušel jsem hledat na internetu, obchodech s municí a nikde jsem neuspěl.
Dokonce jsem se snažil volat i přímo do Snail, ale telefony tam pouze zvoní a nikdy to nikdo neveme. Na e-mail Vám nikdo neodpoví.
Tak se chci zeptat jestli někdo neví kde to sehnat, nebo nekdo nemá kontakt na někoho kdo by toto střelivo buď vlastnil nebo dokonce prodával, nebo jestli někdo nemá funkčí tel. číslo na Snail. Protože se mi opravdu nechce jet 200Km abych se podíval jestli tam ta munička je nebo ne...

Díky Jirka

Uživatelský avatar
Valkira
Příspěvky: 22

Příspěvek#2 » čtv 17. úno 2011, 17:51

Tak už není potřeba, podařilo se mě sehnat kontakt přímo na pana Libru a hned dnes jsem si dojel pro 50ks tohoto náboje...

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » čtv 17. úno 2011, 17:56

Napiš do Brněnské Alfy, p. Pekařík. http://www.alfa-proj.cz/mo-prodejna/ Firma Alfa-proj dělá na tyto náboje zbraně. Možná to prodávají ve své prodejně. Podle našich zákonů jsou to náboje do zbraní kat. B.


Aha, pozdě.

Uživatelský avatar
Valkira
Příspěvky: 22

Příspěvek#4 » sob 5. bře 2011, 02:46

No přímo v Alfě v Brně jsem byl a odpovědí mě bylo že pan Libra k nim občas jezdí a že mu řeknou až se ukáže at jim neco doveze nebo dá, ale sám prodejce to odhadoval na dobu v řádu měsíců. Což pro mě je poněkud dlouhá doba.

Spíš by mě teď zajímalo kde sehnat zbraň s kterou by se dalo toto střelovo vyzkoušet. Nekde jsem četl že by tento náboj měl být použitelný v ráži 9mm Browning ale pouze v té prodloužné verzi long (nevím jak je to odborně)

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#5 » sob 5. bře 2011, 08:07

Taky bych potřeboval kontakt na p. Libru, pokud můžeš poslat telefon budu velmi rád. Je to ohledně toho, že jsme chtěli od něj speciální náboje a nemohli jsme se s firmou nijak spojit.

Uživatelský avatar
Valkira
Příspěvky: 22

Příspěvek#6 » čtv 14. dub 2011, 15:12

Promin že to tak dlouho trvalo...

Najít kontakt na pana Libru je tak jednoduché až to člověka nenapadne ani zkusit, stačí napsat na seznamu do vyhledavače Vlastimil Libra a třeba i Znojmo a máš to tam...
Odkaz: http://www.firmy.cz/detail/2509275-vlastimil-libra-znojmo.html

Kontakt: Jarošova 1230/10, 669 02 Znojmo

Mobil CELL: +420 728 664 767

E-mail: libra@libraas.com (na ten doporučuji nepsat, protože odpověď mě přišla za cca 30 dní, telefon je jistý)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů

cron