SVAZARMOSAURUS

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#136 » pon 24. dub 2017, 07:59

Rovnou se napomínám za OT, ale musím ;-)
Ono je to s tím uklízením taky problém. Při jedné z posledních návštěv naší klubové střelnice se mi stalo, že když jsem si chtěl posbírat své nábojnice na přebíjení, tak nebylo co - bylo už zameteno. Ve vedlejším boxu byl poctivák a vzal to zametání důkladně, divím se, že mě nepodmetl.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#137 » pon 24. dub 2017, 08:55

Totéž se mi stalo minulý týden. Střílel jsem na tunelové střelnici s echt úzkými palposty, všechno lítalo totálně za mě. Když jsem se po pár zásobnících otočil, za mnou čisto ...holt aktivní blbec je občas horší, než třídní nepřítel... :)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#138 » pon 24. dub 2017, 14:44

On to nemusí být ani tak aktivní blbec jako aktivní přebíječ, kterému zrovna chybí materiál :lol:

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#139 » pon 24. dub 2017, 14:49

I to je možné, ale měli bychom toho nechat, zde je to opravdu OT.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#140 » pon 24. dub 2017, 15:08

Tak zpět k tématu. Neznám svazarmosaura, který by se nezeptal, jestli posbírat může. Dokud neodejdu z palpostu, jsou nábojnice moje a právě tito lidé si to velice dobře uvědomují.



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#141 » pon 24. dub 2017, 15:50

To já bohužel takové znám. Taky chodí s nějakou tou divnou hůlkou, protože ohýbat se už je asi problém. Když střílím s 45, tak co je dál než přímo kolem mě, tedy vysloveně v uličce nebo odrazem až u souseda, tak je vyluxováno během chvilky. Vzácné typy nábojnic (tedy cokoliv kromě lugeru) dokáže rozeznat na velkou vzdálenost.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#142 » pon 24. dub 2017, 16:45

Proto používám lapač nábojnic, který jsem si sám udělal z rybářského podběráku.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#143 » pon 24. dub 2017, 16:57

mihlit píše:To já bohužel takové znám. Taky chodí s nějakou tou divnou hůlkou, protože ohýbat se už je asi problém. Když střílím s 45, tak co je dál než přímo kolem mě, tedy vysloveně v uličce nebo odrazem až u souseda, tak je vyluxováno během chvilky. Vzácné typy nábojnic (tedy cokoliv kromě lugeru) dokáže rozeznat na velkou vzdálenost.

Pak je asi na místě se okamžitě ohradit, a jednoznačně dát najevo, že tohle ne.



WMartin
Příspěvky: 111

Příspěvek#144 » pon 24. dub 2017, 21:11

Mě to teď nevadí kdo je pobere.
Ale zas bych si je pobral sám a pak se rozhodl, komu je nasypu do kabele.
Třeba zrovna tomu svazarmosaurusovi.
Mlaďoch si pobere jinde rychleji.



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#145 » pát 16. srp 2019, 14:48

Musím se také připojit. Na závodech v Lukové jsem potkal jednoho dědulu. Střílelo se z dlouhých na 50m. Vedle sebe ležela malorážka, vz58 a nějaký Steyr. Pohledem zkontroloval malorážku, nad Steyerem utrousil, že to je šrot a zálibně se zadíval na vz58. Jsem si říkal, to jo strejdo. A pak to začalo. Tři nástřelné 8,9,10. Pět dalších 9,9,9,10,10. Když se vracel s terčem, tak jsem slyšel brblání, že mu ta osmička utekla. Vážně byl naštvaný. Začal jsem mu věřit.

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#146 » pát 23. srp 2019, 07:57

Nedávno jsem se cítil dost podobně zahanben. Byl jsem s kamarádem na střelnici (kamarád bez zbrojáku) tak si říkám, že mu ukážu mu. Šoupnul jsem terč na 25 metrů. Nastřílel jsem něco, tak v rozmezí 7-10 a kamarád pochopitelně nic. Následně vedle nás přišel takový postarší děda, terč si dal rovnou na 25, vytáhnul postarší revolver a na první dobrou nastřílel něco o velikosti plechovky od paštiky a ještě nespokojeně bručel.....



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#147 » pát 23. srp 2019, 12:44

Taky dva takové znám, kteří k nám chodí na střelnici. Jeden, ten starší, slavil nedávno 80 a pořád aktivně střílí. Zrovna předevčírem jsem si vzpomněl, jak vzpomínali na okupaci v 68. a jak odevzdávali klubové zbraně a náboje (na delší povídání u kafe :) ). Prý ještě oba mají i schované uniformy SVAZARMu, ale ty jsem nikdy neviděl.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#148 » pát 23. srp 2019, 13:31

Já myslel že to byly jen nášivky, vlaječky a odznaky. O uniformě jsem nikdy neslyšel.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#149 » pát 23. srp 2019, 13:38

Taky si nejsem jistý, možná měli jen někteří starší uniformy od Lidových milicí na které si dali nášivky Svazarmu. Lidové milice to měly zase od armády... holt koloběh života...



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#150 » pát 23. srp 2019, 18:06

Mluvili o "uniformách s nášivkama", až je potkám a vzpomenu si na to, tak poprosím o lepší popis, popř. foto.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů