Zkušenosti s nábojema z LIMIT.cz



Meky
Příspěvky: 9

Příspěvek#16 » ned 12. čer 2011, 18:44

Tak jsem v červnu jel do Luhačovic a stavil jsem se pro objednane střelivo 9mm Luger.Vzal jsem i přebijene a mužu jen doporučit,uplně bez problemu. :lol:



andiem
Příspěvky: 10

Příspěvek#17 » ned 12. čer 2011, 20:21

Mohu potvrdit, vystrilel jsem asi 500 9mm Lugeru, bez jedine zavady. Zbran: CZ 75 SP-01

---------
Sent from my HTC Desire using Tapatalk



Karlos62
Příspěvky: 10

Příspěvek#18 » pon 13. čer 2011, 20:10

Já jich vystřílel asi 1500 a rozhodně nebyl jeden jako druhý...

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » pon 13. čer 2011, 21:19

U Brymové mi je nabídli, že prý jsou naprosto spolehlivé a hned jako první jsem přes igelit spatřil náboj bez drážky (asi jako tady na obrázku, ale ještě míň).
Takže jsem s díky odmítl a koupil Fiocchi a Geco. Svoji zbraň i zdraví mám docela rád ;) Nebýt to "tovární přebíjené", je to ale zajímavý kousek do sbírky :D

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#20 » pon 13. čer 2011, 21:54

v dřívějších dobách jsem byl s jejich přebíjenkama celkem spokojený. ale po zkušenosti v nedávné době s jejich "originály" (rozuměj ne přebíjené v pytlíku, ale balené po 50 v krabičce) mi už nesmí do domu, natož do zbraně. když už si s nimi neporadil ani všežravec glock (o sigovi ani nemluvím), tak si raději připlatím. :evil:



ales1000fzs
Příspěvky: 26

Příspěvek#21 » čtv 16. čer 2011, 11:54

Určitě nečekejte kvalitu, ale cena je zajímavá. Z mé ČZ85 jsem jich vystřílel cca 500. Dost se jich zaseklo a některé občas jen tak pšouknou. Kupoval jsem nepřebíjené. Na závody určitě nedoporučuji, ale na střílení do plechovek stačí.

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#22 » čtv 16. čer 2011, 12:10

Promiň, ale ani zajímavá cena není v tomto případě dostatečný argument. Jestliže jsi jich vystřílel jen 500 a v takto relativně malém množství jsi měl DOST zaseknutých a nevystřelených (nebo téměř nevystřelených) nábojů, tak si potom ty vadné odečti a spočítej znovu cenu a nebude to už tak zajímavé.
Navíc zejména ty, co jen tak pšouknou můžou být dost nebezpečné pro tebe i zbraň, třeba v případě, že budeš dublovat. první ti jen pšoukne, střela zůstane v hlavni a ty tam pošleš druhou. a je vymalováno. A kontrolovat téměř po každém výstřelu, zda je vše v pořádku je dost opruz,
ale každý svého štěstí strůjcem.
Tím je nechci až tak zatracovat, dříve byly v pohodě. I v dnešní době jsou lidi, co vystříleli třeba 2000 a těch vadných bylo třeba kolem 10ks. Bohužel asi mají hodně rozdílnou kvalitu v jednotlivých sériích :(

Uživatelský avatar
pufik
Příspěvky: 166

Příspěvek#23 » čtv 16. čer 2011, 13:06

Ja jich cca 2 roky zpatky odkoupil od jednoho strelce 8 krabicek za "vyhodnou" cenu... dekuji nikdy vice, protoze prumerne 2-3 selhace na krabicku to at se na me nikdo nezlobi je katastrofa!

Vseobecne se tu nadava na strelivo SB ale tam jsem mel 2-3 selhace max. za celou dobu uzivani...

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#24 » čtv 16. čer 2011, 16:12

tak to jsme možná měli stejnou serii - v té době jsem jich taky pár koupil (vyschl zdroj na SB) a vzal pár krabiček. od té doby je nechci. jestli Patrik nezapomene, tak jich ještě pár doveze (dal jsem pár na odzkoušení cca 1/2 krabičky - v Sigovi nechodily skoro vůbec).



ales1000fzs
Příspěvky: 26

Příspěvek#25 » pát 17. čer 2011, 11:11

Tak z těch 500 to mohlo bejt 20 záseků a 4 pšouky. Taky jsem nenapsal že by mi vyhovovali, ale pokud víš o 9mm LUGER za 3,70 v lepší kvalitě tak je zde doporuč.

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#26 » pát 17. čer 2011, 11:24

Ve větším množství (1000ks+) za podobnou cenu často dostaneš zásoby nějakého končícího střelce. Schovávej si kontakty, někteří střelci končí i několikrát do roka :lol:

Např:
http://bazar.zbran.net/dd-22794-prodam- ... rs.ce.html

Pozn: tohoto konkrétního inzerujícího neznám, a neutším, jak často končí :lol:



ales1000fzs
Příspěvky: 26

Příspěvek#27 » pát 17. čer 2011, 12:08

Dík za bleskovou odpověď. Cena je zajímavá, ale lokalita pro Nymburáka nevhodná. Taky záleží jak staré ty SB jsou. Jeden obchodník z Nymburka mám prodával 7,65 z roku 1960 a to bylo to nejhorší co jsme kdy střílely. Každá 10 zůstala v hvavni. Takže jsme je po prvních 50 s díky vrátily. Naštěstí nikdo nevystřelil podruhé, ale přebyto bylo :D . Ještě chci vyzkoušet od LIMITU vzít Náboj 9mm Luger special for I.P.S.C. Jestli s nima máte někdo zkušenost tak budu rád za info.

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#28 » pát 17. čer 2011, 12:27

Střílel jsem 7,65Br. i 9x19 ze svazarmovských zásob, vše bez jediného problému.
Ale taky jsem vystřílel asi tisícovku nejlevnějších Limitů bez jediného problému, ale asi jsem měl zrovna štěstí na sérii... asi před třemi roky jsem sledoval jednoho střelce s Limitama - žádná zádržka, ale každá rána zněla jinak :lol:



mlok
Příspěvky: 72

Příspěvek#29 » pon 20. čer 2011, 21:44

Ahoj. Teď 18.6.11 na srazu v Čekanicích jsem jich vystřílel 250 ks bez problému. Koupil jsem je v sídle firmy v Luhačovicích za 3,30 Kč. Cesta od vlakového nádraží tam a zpět trvala i s nákupem asi 25 min. Zdraví Mlok



GOLDSTAR
Příspěvky: 3

Příspěvek#30 » úte 5. črc 2011, 09:47

Je to hnus velebnosti jen tak z rozmařilosti jsem si koupil v Brně pytlík přebíjenek od LIMITU je to tak 4 měsice a nastaly situace pro mne po 20 letech nove . Doposud jsem střílel jen orig . Asi 20 se jich šprajclo každá rána jiná tak od ++P až po pšouk po které následuje prohlidka laufu . A z toho plynouci poučeni už nikdy LIMIT . Jo a ještě několik selhaču jen tak na okraj a to z LIMITU nikoho neznám a nic proti nim nemám. :o :roll:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů