Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.
Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#766 » pát 1. úno 2019, 12:22

Mac.42 píše:pokud chceš i doplňky+zkušenosti, zajeď za Hawkem do Prahy (asi bych se předem vyptal, jestli má skladem)... musíš si ale rozmyslet co vlastně chceš

ušetřit => inzerát (proč myslíš, že by jím nabízená bouchačka neměla vůle, což je jediné na co si Borez postěžoval)
jistotu => armed/hawk (armed je velkej hráč a hawk staví na prozákaznickém přístupu)
vybrat si nejlepší kus => objeď všechny, kdo mají skladem (do vzdálenosti úměrné Tvému zájmu)
služby navíc => hawk


Díky za odpověď. Samozřejmě budu zvažovat všechna pro a proti, v podstatě uvažuji přesně jak píšeš. Mám na nákup čas, nic mě netlačí, takže si vše v klidu rozmyslím.

Ještě jednou dík za názor.



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#767 » pát 1. úno 2019, 13:47

Muzu jenom ze zvedavosti co za prislusenstvi planujes? Pokud si poridis SK tak bych se drzel rceni ze mene je vice. SK jsou o tom ze to jde lip schovat a pokud na tom je naveseny kdovi co tak to ztraci smysl.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#768 » pát 1. úno 2019, 15:11

koudak píše:Muzu jenom ze zvedavosti co za prislusenstvi planujes? Pokud si poridis SK tak bych se drzel rceni ze mene je vice. SK jsou o tom ze to jde lip schovat a pokud na tom je naveseny kdovi co tak to ztraci smysl.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Jen botku na malicek a IWB pouzdro. Nechci z toho udělat vánoční stromeček.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#769 » pát 1. úno 2019, 16:19

koudak píše:Muzu jenom ze zvedavosti co za prislusenstvi planujes? Pokud si poridis SK tak bych se drzel rceni ze mene je vice. SK jsou o tom ze to jde lip schovat a pokud na tom je naveseny kdovi co tak to ztraci smysl.

a jako proč by si člověk neměl na EDC třeba vyměnit miřidla, nebo spoušť, nebo třeba přidat laser... není žádný důvod neladit subcompact, to ale neznamená že to musí rovnou být magwell



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#770 » pát 1. úno 2019, 17:47

Nerekl bych, ze jsem nekde napsal, ze nema cenu ladit SK.



Sborez
Příspěvky: 44

Příspěvek#771 » pát 1. úno 2019, 18:21

Ze zkušenosti musím říct, že SFP9SK není nutné, na to na co je dělaný, nijak ladit. Spoušť je super, mířidla luminiscenční kovová, muška taky. Střenky a dlaňovky na výměnu, talon grip netřeba, zdrsnění na střenkách dostatečné. Prostě za mě paráda :-) Ale pořád platí, že je to moje první zbraň a moc zbraní jsem v ruce neměl. Botka je super, ale nosím bez ní. Na střelnici zase radši s botkou kvůli lepšímu úchopu, když blbnu na 15m. Když to mám do 10m, tak klidně bez botky a čím dál tím lepší výsledky :-)



sTeblo
Příspěvky: 31

Příspěvek#772 » sob 2. úno 2019, 18:28

Panove, nechci nejak rypat, ale proc zkusenosti s prodejcem posilate po soukromych zpravach? Ja bych treba takovou recenzi taky rad vedel. Ty HK na huntingu jsou tam stale a vzdy me svrbi prsty.



Sborez
Příspěvky: 44

Příspěvek#773 » sob 2. úno 2019, 18:37

Posílal jsem svojí zkušenost SZ marCZous33, protože zmínil, že chce využít nabídku, která je na huntingu, ale on mi psal, že důvody, proč jsem toho nevyužil sám už pominuly a pan Keinzmeier už má vše vyřešené a je schopný zbraň dovézt sám. Na mě už nepůsobí důvěryhodně, ale to neznamená, že někdo jiný nebude spokojený. proto už mě nepřijde fér tady popisovat detaily, kór když už je to pryč. Lepší bude, když bude marCZous spokojený a bude to bez problémů a pak třeba napíše recenzi on.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#774 » sob 2. úno 2019, 22:00

Když jste toho pána zmínili, tak taky přidám něco do mlýna. Je to roka, co jsem s ním ukončil kontakt (přesně na IWA 2018. Po telefonu :-). Měl nám (slíbil) loni dodat větší množství pušek a pistolí H&K od německého zastoupení v době - kdy nikde nebyly skladem (krátká MRka a SFPčka + příchod SK). Věděli jsme, že nám to nedodá a že vůbec neví, jak to s dodávkami H&K funguje. Ale proč to nezkusit. My bychom je, kvůli českému zastoupení museli stejně přenechat někomu jinému. Všechny schůzky nakonec zrušil a domluvené telefonáty už pak taky neproběhly. Za mě to rozhodně není člověk, se kterým chci řešit nákup/prodej zbraní už kvůli jednání.

Ale berte to jako pohled, kdy jsme jednali jako prodejce vs. velkoobchodní dodavatel. Věřím, že nějaký ten kus, co doveze z Německa schopný dodat bude. U nás tam byl ještě problém v jeho neplátcovství DPH, kvůli cenám.

Každopádně myslete na to, že na takto zakoupená zbraň se v ČR nevztahuje záruka od dovozce H&K do ČR - Walter Trading, pro který děláme servis a reklamace.



Sborez
Příspěvky: 44

Příspěvek#775 » ned 3. úno 2019, 10:02

OK, u mě zkušenost ne úplně příjemná a pro mě je pan Keinzmeier nadále nedůvěryhodný:
Našel jsem inzerát v době, kdy jsem ještě neměl ZP a NP, takže jsem mu volal, jestli mi počká do poloviny ledna. On že jo. V polovině ledna jsem mu volal ohledně mojí negativní zkušenosti s vaklem na závěru. On na to, že má u sebe tři kusy a žádný to nedělá!!! a že teď jede do DE a že se potkat nemůžeme ale ať mu další týden zavolám. Volám mu a on že mi zavolá odpoledne. Volal s tím, že ani jednu zbraň nemá u sebe!!! (takže poprvé lhal jako když tiskne a ještě se u toho evidentně smál do telefonu) Že bych si teda měl jít vyřídit dovozní povolení na základě kterého mi zbraň přiveze!!! a vystaví mi šedivák!!! Že prý zrovna čeká na nějakou licenci od MPO. Tak jsem to zabalil. Ty dva litry rozdílu mi za tohle opravdu nestojí. Podle mě lživé jednání a nedokážu si v tomto případě představit řešení záruky. Za mě nedoporučuji. I když jak říkám, třeba už teď licenci má, doveze v pořádku a reklamaci vyřeší rychle. Ale moc se mi tomu nechce věřit. A vzhledem k tomu, že považuji nákup zbraně za jednu z klíčových situací v mém životě, tak jsem nakonec zvolil full servis ze strany Hawka.

Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#776 » ned 3. úno 2019, 14:37

Sborez, Hawk: Tak věci se vyvíjí, tak jak píšete. Zdá se, že lže ... šedivák ... ještě nemá licenci ... když se ptám na reklamace, záruky atd, tak se směje do telefonu, jak kdyby mě měl za blbce. Aniž by došlo k prodeji, natož k reklamaci, tak okamžitě upozorňuje, že se musí pitole k reklamaci předat v originál krabici a musí mít ten sáček proti vlhkosti. :!: :!: Když jsem mu říkal, že se mi nechce kupovat zbraň někde na ulici v autě, tak se zase smál.
Takže je pro mě uzavřenou kapitolou a koupím v kamenném obchodě.

Díky za odpovědi.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#777 » stř 13. úno 2019, 22:13

Pánové a dámy. Po třech letech, budou tady! SFP9 L jsou na cestě do ČR!!! Od pondělka bychom je měli mít na showroomu, kdo se chce pomazlit! Měli by přijít ve verzi s pádlem, nakonec i s profrézováním závěru vpředu.

Obrázek

Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#778 » pát 15. úno 2019, 07:32

Tak SKčko je doma, dnes jdu přihlásit. :!:



Old_Surehand
Příspěvky: 7

Příspěvek#779 » pát 15. úno 2019, 19:21

Bude tady dostupná i verze HK VP9-B? Mě se pistole HK moc líbí, ale neuvěřitelně mě irituje páčka na vypouštění zásobníku. Při střelbě o ní zavadím a je mě to nepříjemný. Možná můj blbý úchop
https://www.youtube.com/watch?v=cD312AgS-XY&t=687s



Peca
Příspěvky: 33

Příspěvek#780 » pát 15. úno 2019, 21:08

Jde o zvyk, ja se toho na zacatku taky bal, ale je to subjektivne mnohem lrpsi nez tlacitko. Kdyz ted zkousim nejakou jinou zbran, tak mam s temi tlacitky problem, nahmatat je, pak taky stisknutim vychylim pistoli... Ale to je taky o zvyku, ze :-) Za me packa na luciku super.

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ygraine a 8 hostů