Kde najdu svou hodnost?

Moderátor: LOS vedení



dpassy
Příspěvky: 18

Příspěvek#1 » pon 18. bře 2019, 10:23

Dobrý den,
byl jsem na svém prvním LOS závodě a chtěl bych se zeptat, kde najdu svou aktuální hodnost na základě výsledku závodu? Případně kde najdu nějaké statistiky, například moje pořadí v aktuálním ročníku atd?

Děkuji za všechny odpovědi.

Uživatelský avatar
vosicz
Příspěvky: 132

Příspěvek#2 » pon 18. bře 2019, 11:56

Zkus prokliknout položku "LOS" nahoře v menu, které sis za rok od registrace ještě nevšimnul ;) Na hodnosti se v LOSu nehraje, nebo jsem se s tím alespoň zatím nikde nesetkal



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#3 » pon 18. bře 2019, 12:16

v losu se na to nehraje, ale podle pravidel a podle výsledku je to tkhle
21.Výkonnostní třída Podle dosaženého výsledkuje závodníkovi přiznána výkonnostní třída platná v ročníku, kdy ji dosáhl.Výkonnostní třídy podle dosažených procent ze závodu jsou stavena takto:85%–100% Master, 70%–84,99%Expert, 55%–69,99%Sharpshooter, 40%–54,99% Marksman, méně než 40 %Novice



dpassy
Příspěvky: 18

Příspěvek#4 » pon 18. bře 2019, 13:31

vosicz: té záložky jsem si všiml, jinak bych se asi nepřihlásil na závod, takže tvou sarkastickou poznámku přejdu
Hujer Viktor: díky za info, to právě vím, nicméně myslel jsem, že je to nějaká ofiko klasifikace ... díky za vysvětlení, že není :) tedy ani žádné průběžné pořadí neexistuje?



Bakly
Příspěvky: 51

Příspěvek#5 » pon 18. bře 2019, 13:44




dpassy
Příspěvky: 18

Příspěvek#6 » pon 18. bře 2019, 14:07

Bakly: Ano, přesně to jsem hledal. Děkuji.

Uživatelský avatar
vosicz
Příspěvky: 132

Příspěvek#7 » pon 18. bře 2019, 15:13

d:passy, jak se říká, „na blbou otázku, blbá odpověď” ;) Na některé LOS jde přijít i bez registrace a když ses zvládnul zaregistrovat do závodu a v pravidlech zjistit, že existují i nějaké hodnosti, tak hádej, jestli záložka "Pohár LOS", kde je to pořadí v ročníku, na které ses ptal, je v tom menu hned mezi nimi...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů