Eurovolby 24. - 25. května 2019



poloventilator
Příspěvky: 259

Příspěvek#31 » pát 10. kvě 2019, 14:38

Samkovou nebrat !! Na vlastni oci jsem cetl co nedavno napsala v diskuzi, ze pry macetovi cikani meli "uprene pravo na spravedlivy proces". Co to k...va ma znamenat ?! A jeste zalovala matku jedne z obeti za pomluvu. Za nic z toho se dodnes neomluvila - jen o tom mlci. Umite si predstavit co by tehda delala kdyby ty divosske vrahouny nekdo tam v sebeobrane postrilel ? Je to zmije, konjukuralistka, co se vzdy veze jen na prave modni volne.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#32 » pát 10. kvě 2019, 14:56

Jo, tahle epizoda by mě taky zajímala. Jedna věc je procesní stránka, druhá je pak hodnocení situace a pojetí spravedlnosti. Rád bych se jí na to někdy zeptal.
O to víc mě pak překvapilo, jak se dokázala postavit k otázce imigrace, islamizace a eurošílenství s kvotami.

Prachy ani psa bych jí asi nesvěřil, ale na eurobolševiky ji klidně pustím.
Já ji ale nijak zvlášť neprosazuju, jen říkám, že v profilem odpovídá tomu, co bych od takového europoslance v dnešní době chtěl. Budu rád, když ostatní napíšou svoje kandidáty, snad bude z čeho vybírat.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#33 » pát 10. kvě 2019, 15:15

pavelg píše:Prachy ani psa bych jí asi nesvěřil, ale na eurobolševiky ji klidně pustím.

Velmi výstižné :D .
Půjde ve volbách do toho maňáskova kroužkovat kandidáty? Jestli se nepletu máme mít 21 poslanců...



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#34 » pát 10. kvě 2019, 15:34

Do EP se ale volí podobně jako do parlamentu, ne? Tj. jedna strana + preferenční hlasy.
Joooo být to tak napříč stranami jako do obcí, to by se nám to kroužkovalo!



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#35 » pát 10. kvě 2019, 15:49

Bohužel nelze křížkovat napříč stranami - lze hodit jen jednu stranu + možno zakroužkovat max. 2 kandidáty. Je to na prdlačku.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#36 » pát 10. kvě 2019, 16:42

pavelg: Kdyby EP byl plny Charanzovych, taky by ta smernice neprosla. Hlasovala proti.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#37 » pát 10. kvě 2019, 18:58

Tak nic, v dnešní době, kdy lze o každém kandidátovi (pokud tedy chci) zjistit s mírnou nadsázkou i to jak často si bere čisté ponožky je škoda a přežitek volit podle stranické příslušnosti (zas to ale zachraňuje dost stran před zánikem, radši bych je oželel). Všech jednadvacet bych asi nevybral, ale určitě bych se k tomu přiblížil.

Uživatelský avatar
lebadabel
Příspěvky: 57

Příspěvek#38 » ned 12. kvě 2019, 16:49

Podle mého osobního názoru jediné dvě strany, které jsou ochotny se stavět proti nesmyslným nařízením Bruselu, hájit zájmy střelecké veřejnosti a zároveň mají šanci se do Evropského parlamentu dostat, jsou SPD a KSČM.



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#39 » ned 12. kvě 2019, 17:11

Dá se někde sehnat kandidátka v pardubickém kraji? já nic nemůžu najít. Nebo jsem blbej a kandidátky jsou celostátní?



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#40 » ned 12. kvě 2019, 17:25

ODS fak není nan naší strane? Jen se ptam, volit SPD je mi prece jen trosku proti srsti, ne, ze by mi vadil jeji program nebo postoje, ale Okamurovi neverim ani nos mezi očima, zase sebere prachy, zmeni tym a bude vymalovano...



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#41 » ned 12. kvě 2019, 17:41

ODS je na straně eurodotací, který si rozdělujou její loutkovodiči, eh čo to táram, sponzoři. Jako ostatně všichni ostatní vyjma Babiše, páč ten si je rozděluje sám a nepotřebuje si k tomu živit bandu neužitečnejch blbců. Ostatně, proto do tý politiky šel, páč po něm už ODSáci nechtěli 5-10%, ale 20 a víc. Vždyť to sám veřejně říkal.
SPD bude členem "potížistický" frakce normálních lidí a Okamura si může třeba zmizet s pokladnou, to je jedno.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#42 » ned 12. kvě 2019, 17:44

ne, ODS není na střelecké straně. Jsou pro EU. Nejsou to pravičáci (ačkoliv se tak rádi nazývají a média je nazývají)

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 856

Příspěvek#43 » ned 12. kvě 2019, 18:00

Jedničkou u SPD je MUDr. Ivan David, poslal jsem mu dotaz na jeho postoj k této otázce.
U mě osobně jsem vylučovací metodou skončil s lístkem SPD a KSČM, všechny ostatní letěly obloukem do kamen.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#44 » ned 12. kvě 2019, 19:14

SPD a KSČM nás zatáhnou do Ruska a jejich diktaturu udrží jedině nad stádem bezbranných ovcí. Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Fašisté a komunisté vždy napřed odzbrojili občany a sami se ozbrojili, aby mohli vládnout bezbranné mase lidí. SPD je jen nová obdoba německé NSDAP, která zbraně ponechala jen jejich členům, a co udělali komunisté s držiteli zbraní po únoru 1948, to si ještě dobře pamatujeme.

A mimochodem, vzpomene si někdo, která strana vládla, když vznikl zákon o zbraních a střelivu z roku 1995, který nám všichni závidí?



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#45 » ned 12. kvě 2019, 20:43

Jéžiši.. to ještě někoho baví strašit Ruskem?
A co Německem.. že bychom postrašili Hitlerem... nebo co takhle Napoleonem?
Jestli něco smrdí komninací rudého bolševismu a německého Hitlerismu, tak je to EU.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: BerryJ a 14 hostů