Rozdíly mezi jednotlivými skupinami ZP

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#16 » ned 6. říj 2019, 13:52

Já měl na B+E na manipulaci pistoli a brokovnici., jestli i malo si už nebyvavuju..



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#17 » ned 6. říj 2019, 16:29

Arc prosimte pis, co mas na mysli slovem"robi" jestli mluvis o strelbe nebo o manipulaci....
Je to tu sice jiz tintilionkrat, ale aby to nekoho nematlo...
Tzn rozlisovat manipulaci a strelbu....

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#18 » ned 6. říj 2019, 17:16

Ospravedlňujem sa za dvojzmyselný príspevok (písal som to z mobilu na rýchlo, preto to má aj 3 edity). Pre akúkoľvek skupinu môže komisár zadať manipuláciu s akoukoľvek zbraňou, je to na ňom. Pokojne so všetkými 3 typmi. Niektorí komisári Ečkarov netrápia brokovnicou (to je celkom bežné), ale môžu. Môj príspevok sa týkal praktickej streľby.

Takže uchádzač o akúkoľvek skupinu alebo skupiny môže dostať od komisára za úlohu predvádzať manipuláciu s čímkoľvek, pokojne so všetkým. Ale praktickú streľbu bude predvádzať len podľa skupín, o ktoré žiada.



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#19 » pon 7. říj 2019, 09:38

Vedla se tady debata mockrat. Nekolikrat jsem se zasazoval o slovo - kratka NEBO dlouha. Bylo mi vice komisari dle prispevku napsano ze u vice skupin B+E je jedna kratka a diky dalsi skupine i dlouha. Maji na to pravo. Mit jen B tak bud kratka, nebo malorazka. U + dalsich skupin se muze strilet i z malorazky. Na JM kraji komisari davaji dle debat se spravci klidne i malorazku... A v realne zkusenosti je i clovek bez C co strilel kratkou a broknou. To bez C vubec nechapu a hodnotil komisare kladne....o presnejsich popisech a funkcnosti zbrane...jako proc kdyz to nema ani chtit. Ma mu stacit hlavni casti zbrane. Atd. atd. Pisatel ho vsak zhodnotil kladne :)



jodo
Příspěvky: 152

Příspěvek#20 » pon 7. říj 2019, 10:02

Jestli to není o přístupu komisaře a policistů. Já jsem OZ dělal 2.10. a komisař byl suprovej. Kdybych byl vyklepanej, tak věřím, že by mě uklidnil až bych to dal. No a na policisty taky nemůžu říct křivého slova.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#21 » pon 7. říj 2019, 11:33

Tady je právní stanovisko MV
file:///C:/Users/zkzbr/AppData/Local/Packages/Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe/TempState/Downloads/Stanovisko_zbrane_pro_zkousku_odb.zpusobilosti%20(1).pdf

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#22 » pon 7. říj 2019, 11:56

Jeste nam pls. nasdilej to sve Ccko na disku :-)
Ale kdyztak spravny odkaz je: https://www.mvcr.cz/soubor/stanovisko-z ... i-pdf.aspx

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#23 » pon 7. říj 2019, 17:05

OK omluva. Zkopíroval jsem jen horní řádek :cry: :cry: :cry:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů