masada

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#16 » ned 11. zář 2022, 14:38

Hele co je ten ovladaci prvek v prostředku? To je na rozebrani? Zachyt zaveru je to zadni a pojistku to nema ze?



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#17 » ned 11. zář 2022, 15:41

Blacky> ano, je to rozborný čep, stejně jako třeba u HK nebo CZ. Masada to má však dotažené k dokonalosti v tom, že ten čep nejen že při otočení o 90 stupňů uvolní závěr k sejmutí, ale po sejmutí závěru jde vytáhnout a tím uvolníš a vyndáš celý spoušťový mechanizmus z těla zbraně. Geniální pro čištění!



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#18 » úte 13. zář 2022, 07:07

Včerejší druhá střelba Masadou, stříleno na 15 a 20m. Jsem začátečník, za mne spokojenost, střílí se mi z ní moc příjemně a těším se s ní na nějaké ty kurzy.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#19 » ned 4. pro 2022, 18:28

Tak Masada dnes konečně dostala kolimátor. Hned jsem to šel otestovat na dvě hodiny na střelnici a musím říci, že je to super. Chvilku to trvá, než si člověk zvykne na tu změnu, ale neměnil bych už zpět ani náhodou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#20 » čtv 8. pro 2022, 17:40

Tak dnes s Masadou na střelnici. Cca 100 ran na 25m. Mířenka i snaha o dvojstřely.
Jsem začátečník, takže jsem spokojený. Ten kolimátor je fakt super věc.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#21 » čtv 8. pro 2022, 17:45

A druhý terč, zkouška tasení na 10m.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Martin...
Příspěvky: 13

Příspěvek#22 » sob 31. pro 2022, 14:51

Ahoj,
nevíte někdo, kdy by se mohla do prodeje dostat verze se závitem? Zbraň se mi dle hodnocení tady ve fóru líbí a i na YouTube je slušně hodnocená. Především v porovnání s Arex Delta gen 2 tactical (jeví se taky jako slušná alternativa), po které taky koukám.
Navíc vyšla verze Slim, ta by byla slušným zástupce na skryté nošení a dle mého parádní volba do páru právě k velké.



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#23 » sob 21. led 2023, 23:20

Tak dnes po pár týdnech opět na střelnici, už si zvykám na kolimátor, je to fakt pecka. Velká spokojenost. Už jen ten grip od Talonu a budu maximálně spokojený. Terč je 50 ran na 12m. Jakmile bude u nás v prodeji verze Slim, hned ji asi zkusím, pokud bude tak dobrá, jako tahle velká, asi také přibude do trezoru jako EDC. :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



ante
Příspěvky: 41

Příspěvek#24 » sob 13. kvě 2023, 23:41

STOUPA 666 píše:Nějaká zkušenost s IWI MASADA 9X19?


Jen ta nejlepší, nedám na ni dopustit. Šel jsem si pro onehdy pro CZ P10 a nakonec odešel s Masadou. Sedla mi do ruky jako ulitá.



Jambolero
Příspěvky: 15

Příspěvek#25 » pát 26. kvě 2023, 07:27

Ahoj.

Nemáte někdo nějaké info k dostupnosti verze Slim u nás? Ptal jsem se u Střeleckého Servisu, ale tam mě odkázali na dovoze Proammo s tím, že prodej téhle verze ani neplánují a ani o klasickou velkou Masadu není zájem. Na stránkách Proammo je kontakt jen na jednatele a managera a ti se mi ani neozvali. Zkusil jsem i iwi.cz, ale taky nic.



Bob. 78
Příspěvky: 18

Příspěvek#26 » úte 12. pro 2023, 14:45

Mě se Proammo ozvali.

Spolupráce s IWI ukončena. Takže na můj dotaz kdy bude IWI Slim v ČR k dispozici mi nemohou odpovědět.

IWI.cz z 8.8.2023 žádná odpověď.



Jambolero
Příspěvky: 15

Příspěvek#27 » úte 12. pro 2023, 21:16

Hmmm, škoda. Tak aspoň máme jasno.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů