08.09.2013 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 15. srp 2013, 16:08

komentáře k závodu

08.09.2013
GunCenter

Pohárový závod

http://los.zbranekvalitne.cz/zavod-244

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » čtv 15. srp 2013, 16:11

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU Z DŮVODU ŠKOLENÍ STRAN ZMĚN VE ZBROJNÍM ZÁKONU. DĚKUJEMEM ZA POCHOPENÍ!



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#3 » pon 2. zář 2013, 14:44

To budou sakra levná procenta. 4 lidi! Tak šupem se přihlašovat!
Je to v sezoně 2014!!!

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 4. zář 2013, 13:57

Střelci, nezapomeňte si baterky :)

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#5 » stř 4. zář 2013, 17:30

Dík za upozornění :D Musím do ní sehnat kvalitní baterie. Já v Otrokovicích střílel s baterkou 2x a můžu opravdu potvrdit, že kvalitně svítící baterka je k nezaplacení ! :D Opravdu zapomeňte na levné bludičky od vietnamců. Teda ne, pokud rádi střílíte po tmě :D
Jinak se tam také opět chystám, ale elektronicky nepotvrzuji účast, páč se mi směny mění jak počasí a já nerad slibuju něco, čehož bych pak litoval :(

Uživatelský avatar
joerg.s
Příspěvky: 71
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » stř 4. zář 2013, 22:53

ilicz píše:Střelci, nezapomeňte si baterky :)


A nezapomeňte si ani svítilny, ať ty baterky máte do čeho nacpat! ;-)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#7 » ned 8. zář 2013, 14:32

Přišel jsem, viděl jsem, pobavil jsem se. Jako vždy nápadité a škodolibé situace. Díky všem co se na tom podíleli. Výsledky raději ani nechci vidět, vzhledem k moji téměř dvouleté Losí pauze to bylo velmi zajímavé. :oops:



PiGr
Příspěvky: 25

Příspěvek#8 » ned 8. zář 2013, 16:27

Děkuji všem kdo se podílel na dnešním závodě v Otrokovicích. Skvěle strávená neděle a ještě s poučením co do příště dopilovat.
Jen je mi líto CMKáčka a tímto bych se mu chtěl omluvit za ty dva průstřely, co jsem mu neoprávněně daroval na stage 1.



Misery
Příspěvky: 46

Příspěvek#9 » ned 8. zář 2013, 16:40

Tak už jsem doma, díky moc za super závod, jako obvykle jsem se náramně bavila, stage nápadité a vtipné (Wong a rulez), lidi milí - i když to je v Otrokovicích klasika. Moc ráda zase přijedu ;)



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#10 » ned 8. zář 2013, 18:01

Tak už jsem zase v práci a opravdu příjemný závod. Wong restaurace a vysmátý bába terč na noční stagi byly opravdu vypečení. Ale i panda pobavila a ksichtníku na na stagi u ochranky mi byl noční můrou. Prostě super nápady a na poměr jak se toho málo vystřílelo (cca 32-35 ran), jsem se neskutečně bavil.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#11 » ned 8. zář 2013, 18:10

Proc, si, panove a damy myslite, ze uz nemam tu Nokii, ale Samsunga?
Protoze kdykoli vytahnu v Otrokovicich Nokii, vzdycky me nekdo rozstrili... Vzdycky...

Ja osobne jsem na celem zavode nasel 1 vec (umisteni 1 poppera - nic proti pravidlum, ale ja bych ho postavil jinam), jinak moc peknej zavod a opet bezva napady.
Obzvlaste ksichty - jednoznacne rozlisitelne, presto tezke jako prase... Jeste, ze se netahaly 3 ;-)
Ocekavam vysledky ;-)



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#12 » ned 8. zář 2013, 19:23

Souhlasím s Jakuzou - hodně muziky za málo nábojů (u mne 36). Jen mne trochu štve, že vídám spousty, spousty lidí a na place není možnost, jak si je spojit s nicky na portále. Na Jolce byly aspoň jmenovky :( On tam byl někde Patrik? A Misery? Překvápko!
Kluci, co stavěli mají pochvalu, stage byly fajn, i bez vrchního škodiče Gastlyho.. A k té vší zábavě jsou příjemné výsledky takovou třešničkou na dortu, že Jakuzo? :D

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#13 » ned 8. zář 2013, 19:48

Ja takhle koukam na jednoho chlapka a rikam si "odnekud ho znam" - a on to prave Patrik :-)

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » ned 8. zář 2013, 19:54

Tohle je věčný dilema... Někteří třeba spoléhají na internetovou anonymitu a nechtěli by býti poznáni...
Navíc, aby se daly udělat vizitky, musela by se alespoň drtivá většina lidí zaregistrovat předem, nejlépe i s vizitkami.



Misery
Příspěvky: 46

Příspěvek#15 » ned 8. zář 2013, 20:01

Jó jó, já jsem strašně nenápadná a rozhodně se schovávám :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů