Alsa Pro 9 mm Luger - dostupnost na Vysočině



aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#1 » pát 25. črc 2014, 01:06

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte o zdroji přebíjených Alsa Pro na Vysočině nebo v Praze za dobrou cenu. Munitop bohužel teď nemá a podle pana Jiruše to s dodávkami z Alsy momentálně vypadá špatně. Taky by mně zajímalo, jestli Alsa Pro střely mají železný (magnetický) plášť jako Limity a nebo poctivý mosazný/tombakový.



kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#2 » pát 25. črc 2014, 03:52

Maji mosazny. V Jihlave vim akorat o zbrane Kotrbova na Znojemske ul., ale za ne chce 4,30Kc/ks. Jinak by me taky zajimalo, kde je sehnat.



Návštěvník

Příspěvek#3 » pát 25. črc 2014, 18:27

Aktuálně možná něco zbývá v hromadném nákupu na českém fóru pojmenovaném podle jistých rakouských plastových pistolí ;)



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#4 » stř 30. črc 2014, 09:47

Co treba Munitop, delaji rozvozy (Praha, Jihlava) a v nabidce maji i AlsaPro.

Uživatelský avatar
Matt007
Příspěvky: 216

Příspěvek#5 » stř 30. črc 2014, 10:03

Teď jsem dělal objednávku v Munitopu. Jelikož si přebíjím, tak jsem sháněl FMJ střely od Alsy, ale momentálně nejsou. P. Jiruše říkal, že dodávka z Alsy by měla přijít někdy příští týden, zkus mu zavolat, jestli bude brát i přebíjenky. (v nabídce teď nejsou, tenkrát bývaly za 4 kč/ks).
Momentálně má munitop v nabídce přebíjenky pouze od Limitu za 3.60 kč.



Alangorax
Příspěvky: 48

Příspěvek#6 » stř 30. črc 2014, 12:28

V Praze má kompletní sortiment Alsy vždy skladem sportdefence.cz (jen ti nevím, jestli jsem je včera nevykoupil :) )



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#7 » stř 30. črc 2014, 12:51

No a za kolik je tam mají? Stránky jsou defakto jen seznam výrobců, které prodávají bez informací co konkrétně a za kolik mají. Čili jen taková nástěnka :|



Alangorax
Příspěvky: 48

Příspěvek#8 » stř 30. črc 2014, 14:20

Mají ceny podle odběru ... Nejlíp zavolat, zjistit dostupnost a zeptat se na cenu ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů

cron