střelnice: Halda Vinařice



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 24. srp 2007, 19:22

komentáře ke střelnici
Halda Vinařice

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/halda-vinarice



Láďa

Příspěvek#2 » pát 27. kvě 2011, 21:37

Střelnice má 3 střelecké stavy. První na 25m, druhý na 50m a třetí na 100m. Doporučuji dát oběd v místní střelniční hospůdce, určitě si pochutnáte.



Láďa

Příspěvek#3 » pát 27. kvě 2011, 21:39

Stránky střelnice: http://www.strelnicenahalde.estranky.cz/

Uživatelský avatar
Alex Bratt
Příspěvky: 46

Příspěvek#4 » pon 15. zář 2014, 19:55

Minuly tyden jsem volal na kontaktni telefon strelnice s dotazem zda je mozne prijet s SA58 a nove pry uz nelze... Pro info

Uživatelský avatar
Nail
Příspěvky: 5

Příspěvek#5 » čtv 6. lis 2014, 09:35

Byl jsem tam 14 dní nazpátek s kamarádem, přijeli jsme ve 3 h, paní už chtěla jít domů, byli jsem tam už sami, ale bez problémů tam zůstala s námi další hodinu. Střelnice je pohodová.

Uživatelský avatar
dagobert
Příspěvky: 146

Příspěvek#6 » stř 18. bře 2015, 14:42

Dneska jsem na Haldu volal a kromě obvyklého "máme na tři měsíce dopředu plné všechny víkendy" jsem se dozvěděl, že prý "...no my se snažíme, aby se tady z těch sa 58 a velkých ráží nestřílelo, lidi z okolí si stěžují na hluk"
Bojím se, že pomalu přicházíme o další dobrou střelnici kvůli několika nesnášenlivcům.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » čtv 23. dub 2015, 07:07

Co jsem tak zaslechl údajně se prodali v okolí pozemky na kterých se stavěli nové domy a těm novým ten hluk vadí. Tak když si postavím barák v blízkosti střelnice tak s tím musím počítat ne. Buď začnu taky střílet nebo tam nestavím :-)



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#8 » čtv 23. dub 2015, 08:42

Vim, ze je to cynicke, ale ti lide koupili levnejsi pozemky (kvuli strelnici) a kdyz se jim podari vydupat jeji zruseni, dostali peknou slevu "zdarma" na plnohodnotny pozemek... Tak proc to nezkusit?



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#9 » stř 28. srp 2019, 08:23

Mají nové webovky, může někdo ze správců opravit? http://strelnicenahalde.webovky.cz/

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#10 » čtv 10. říj 2019, 12:19




Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#11 » pát 25. říj 2019, 08:24

RE DZimmy pokud vím ,tak střelnice Halda a Střelnice Combat Kladno(Libušín) spolu nemají absolutně nic společného..

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#12 » ned 27. říj 2019, 14:36

@ Phoenix: Myslel jsem spíš, jestli libušínské "neruší" taky.



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#13 » pon 28. říj 2019, 11:54

RE DZimmy no to je otázka,ale myslím , že to je hlavně o lidech a o toleranci a intoleranci ke koníčkům a zájmům spoluobčanů.. :!: a jak je v krajině vezdejší a nejen tady častým zvykem, tak úspěch /sic kolikrát pouze domnělý se přece zásadně neodpouští... :mrgreen: A nejlepší jsou ti jedinci , co postaví dům kousek od střelnice o které dobře vědí , že tam je a pak si začnou stěžovat,že je to obtěžuje... :clap:



Grimpo
Příspěvky: 301

Příspěvek#14 » pon 28. říj 2019, 15:50

Tak hlavní je asi pořídit parcelu za peníze, na který dosáhneš... Nějaká střelnice... To se dá asi většinou, soustavným tlakem, vyřešit, jak se to tak jeví naší komunitě. Jiné komunity to vidí zcela jinak. Holt občanský život žije.
Mě by spíš zajímala jiná věc. Jestli případně po ukončení provozu by nějaký chytrák na provozovatele (bývalé) střelnice nemohl hodit odstranění vzniklé ekologické zátěže - třeba i té, která tam byla ještě před střelnicí.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů