Strelivo remington 22lr



Adam w140
Příspěvky: 31

Příspěvek#1 » čtv 1. črc 2010, 06:02

Jake mate zkusenosti me to zalepilo olovem hlaven a trapil jsem se jako blbec nez jsem na to prisel jak to napravit. Da se to reklamovat popripade pozadovat nejakou kompenzaci?

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#2 » čtv 1. črc 2010, 07:45

Každý výrobce má odpovědnost za výrobek, pokud máš na to doklady od nákupu nábojů a doklady například od opravy nebo vyčištění zbraně je třeba se na výrobce obrátit písemně, případně přes dealera, obchodníka krerý zboží do Remingtonu prodává.Uplatnit náhradu škody lze i u nábojů.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#3 » čtv 1. črc 2010, 08:05

Koupil jsem HV YelowJacket a stojej za bačkoru. Dělaj mi rozptyl jako brokovnice ale hlaven nešpiněj. Co se týče reklamace že mažou lauf tak to vidim bledě. To byla tak zasviněná že nešla běžným způsobem vypucovat?



Adam w140
Příspěvky: 31

Příspěvek#4 » čtv 1. črc 2010, 15:57

No je to přesně ten případ kdy se nalepí olovo na vývrt hlavně a postupně se zhoršuje přesnost až je to uplně v háji a střely z toho lítají na plocho tudíš dělají díry větší než 9mm
Z hlavně to samozřejmě nejde jentak dostat naštěstí je to ale nerez který je dosti tvrdý a nezničí se při dloooouhém čištění mosazným kartáčkem kterých jsem oddělal už celou řádku. Koupil jsem maďarské blazery a od té doby pokoj. Doklad asi někde mam i když mě nepřišlo důležitý si ho nechávat kupoval jsem 450 nábojů a zbylo mi jich 100 takže i vzorek toho neštěstí mam. Štve mě to ale protože to trápení mi asi nikdo nijak nevykompenzuje protože jsem si to defakto opravil sám a to je asi v týhle zemi blbě. Kdyby někoho napadlo jak z výrobce střeliva vyrazit alespoň nějakou i třeba malou kompenzaci tak poraďte.
P.S. tak jsem se vytočil že už jsem chtěl revolver rozřezat flexou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#5 » čtv 22. črc 2010, 08:34

Jak jsi to nalepené olovo dostal z hlavně? Je na to nějaká chemie, co to rozpustí, né?



Syllable
Příspěvky: 7

Příspěvek#6 » ned 20. úno 2011, 22:16

Právě jsem si koupil několik krabic 22-tek od Remingtonu a pak našel toto fórum - to mám tedy radost. Máte někdo zkušenosti s čístícíma nábojema? Pomůžou nebo naopak mohou poškodit hlaveň?

S.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#7 » pon 21. úno 2011, 08:07

Nemusíš se hned děsit, ty náboje jsou sice stejné, jen šarže bude už jiná a možná bez problémů.Náboje 22LR jsou stále jiné v kvalitě, málo která munička to umí.Čistící náboj si s nánosem olova neporadí, chce to mechanicky a pak i někdy chemicky odstranit- to olovo prostě rozpustit a vytřít.



kralik
Příspěvky: 310

Příspěvek#8 » pon 21. úno 2011, 11:10

Tetra Gun na to dela nejake usrum....



Adam w140
Příspěvky: 31

Příspěvek#9 » pon 21. úno 2011, 13:34

sory že tak dlouho neodpovídám - čistil jsem to klasickým čištěním a při velkém snažení a dlouhé práci jsem to mosazným kartáčkem vyčistil. Už nechodím tak často tak jsem 22LR prodal a pořídil jiné zbraně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů