obchod: CZUB Praha

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#16 » čtv 8. led 2015, 16:11

Ono na to, že to je firemní prodejna, by člověk čekal alespoň trošičku lepší ceny. Bohužel opak je pravdou. Možná někde koupíte i dráž ale to budete muset fakt hledat. ;)



Taur
Příspěvky: 3

Příspěvek#17 » ned 1. úno 2015, 19:59

Nedávno jsem v této prodejně nakupoval a velká spokojenost. Prodavači velmi ochotní a dovedou doporučit.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » stř 22. dub 2015, 11:50

Trošku oživím téma teď jsem byl v podnikovce v Praze a velká spokojenost. Personál určitě jiný a ochota poradit a pomoci dost rozdílná od mých dřívějších nákupů. Ceny prodavači neovlivní, ale přístup k zákazníkovi ano a ten byl opravdu skvělý a musím říct, že se mi tam poprvé líbilo.

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#19 » pon 25. kvě 2015, 10:55

obsluha je dobrá, vědí o čem mluví, výjimkou je vedoucí prodejny, která když přijde za pult, tak je mimo - evidentně trafika

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#20 » pon 25. kvě 2015, 12:34

Mam take aktualni zkusenost. Vcera vecer sem psal mail, rano odpoved + nabidka. Zitra tam jedu a uvidime. :)



Tomáš Břinčil
Příspěvky: 39

Příspěvek#21 » pon 25. kvě 2015, 12:58

To se tam možná potkáme, jdu se tam mrknout na SP07 :P



Linux
Příspěvky: 205
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » sob 10. říj 2015, 23:13

Dnes jsem tam nakupoval mimo jiné nějaké náboje a krabička 7,65 Br. za 340,- mě popravdě trochu vyrazila dech :) Jinak prostředí velice pěkné a obsluha příjemná!

Uživatelský avatar
kocpel
Příspěvky: 54

Příspěvek#23 » úte 13. říj 2015, 16:04

Když koupíš zbraň u nich, tak máš automaticky záruku 3 roky. Když se ještě navíc zaregistruješ, tak záruku prodlouží na 4 roky. S tím jsem se jinde nesetkal.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#24 » stř 14. říj 2015, 18:47

mam Sa58 od CSA a zaruka je 5 let

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#25 » ned 15. lis 2015, 22:56

Chjoo už zase nejde WEB CZUB. Netušíte, zda to maj prostě blbě, nebo jim to někdo hackuje? Stává se to min 1x měsíčně.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#26 » pon 16. lis 2015, 00:36

Stává se to většinou k večeru jednou dvakrát do měsíce, odstávka,údržba bych řekl možná aktualizace.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#27 » pon 16. lis 2015, 07:52

:) tak to já mám na to dost často kliku. Jeslti to nebude tím, že obvykle v neděli k večeru mám konečně trochu času si sednou ke kompu a hledat co pěkného bych ještě potřeboval :)



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#28 » úte 1. pro 2015, 12:37

Včerejší zkušenost:
naprosto profi obsluha, příjemná, vstřícná.
Dříve jsem u nich postupně nakoupil kosu, 512, nějakou optiku a futrály a taky naprostá spojenost.

Mám teď trable s občasným šprajcnutím hilzny při výhozu z 75B.
I když jsem tam šel s vlastní konkrétní představou - tedy koupit nový vytahovač, všechny pružiny v závěru a zásobník - ještě sami iniciativně poradili a nabídli kdyby toto nepomohlo další pomoc.

Cenu samotných dílů až tak neřeším protože ve značkovém kvalitním autoservisu jsou též jiné ceny než u garážového pepy. Když nic jiného tak z něčeho ty lidi a nájem v Opletalce platit musí ..

Uživatelský avatar
malyLibor
Příspěvky: 44

Příspěvek#29 » stř 9. pro 2015, 20:00

Dobrý večer. Připravuji se ke zkoušce odborné způsobilosti a ještě dnes ráno jsem si naivně myslel, že teoreticky jsem připraven a teoretickou část mohu dělat klidně dnes. Už si to nemyslím. Setkal jsem se totiž s problémem, kde opravdu nevím, jak to je. Oč se jedná. I když mám ke zkouškám ještě pár týdnů, přemýšlím, jakou zbraň si koupit. Dnes mne služební cesta zavedla do okolí naší známé zbrojovky, tak jsem si řekl, že bych toho mohl využít a v jejich podnikové prodejně si prohlédnout a osahat dva typy zbraní, mezi kterými jsem se chtěl rozhodnout, že si jeden z nich po obdržení ZP a povolení k držení zbraně koupím. Jenže paní prodavačka mi na mou prosbu o možnost porovnat si a vyzkoušet, jak se drží dvě z jejich pistolí sdělila, že pokud nemám ZP, nesmí mi pistoli dát do ruky. Chtěl jsem pistole nenabité, bez střeliva, jen jsem chtěl porovnat velikost a která z těch dvou se mi bude v ruce držet lépe. Paní striktně trvala na svém, že podle zákona mi nesmí pistoli dát do ruky, protože nevlastním ZP. Jak to tedy je? Smí nebo nesmí prodejce v prostorách prodejny dát člověku, který nemá zbrojní průkaz, nenabitou zbraň, bez střeliva v zásobníku či kdekoliv v dosahu zájemce?



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#30 » stř 9. pro 2015, 20:18

Podle mě bohapustý nesmysl.I na podobné věci zákon myslí. Ale jelikož je to na odpovědnosti držitele (půjčovatele), je taky jen na něm, jestli Ti to do ruky dá, nebo ne. Taky beru kamarády bez ZP na střelnici a svěřím jim zbraň i střelivo (tak beru je si zastřílet, nebo se se střelbou seznámit...) Viz par. 59 Zákona.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti