obchod: CZUB Praha

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#46 » čtv 10. pro 2015, 12:48

Já teda taky neměl problém s tím, že jsem zbraň nedostal do ruky. Prodejce mi ji ukázal, předvedl, upozornil na určité věci, zodpověděl otázky. Pokud nemám zbroják, nemám tím pádem ani NP, zbraň si mohu osahat pod odborným dohledem instruktora na střelnici. Pokud zbroják mám, ale nemám ho sebou, tak si pro něho skočím domů a jdu se mrknout znova, pokud ta sahací část je tak podstatná :)

Jinak já mám s podnikovkou (Praha) dobré zkušenosti, především vstřícnost a množství zajímavých informací, pozvání k další návštěvě apod. Bez ZP jsem tam strávil cca 30 minut příjemné konverzace s prodejcem, který věděl o zbraních první poslední, vysvětlil rozdíly, poradil při účelu výběru druhů zbraní, za mě podnikovka 1*! :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#47 » čtv 10. pro 2015, 23:11

Asi tak, souhlas.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#48 » pát 11. pro 2015, 10:03

Roman74 , Existuje nějaký zvláštní důvod pro nákup CZ v podnikovce?
¨
No vlastně neexistuje, myslel jsem že místo objednávání konkrétního typu zbraně pojedu a vyberu si z většího množství třeba i jiný model než jsem původně chtěl(ale to není moc pravděpodobné) a budu si moct je i osahat. Jinak u nás je možnost pouze objednat, obchodník nedrží skladem větší množství nových. Ale Prahu mám dost daleko, takže opravdu zkusím něco blíže.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#49 » pát 11. pro 2015, 13:37

Jen pro zajímavost. Zaslechl jsem v rádiu " CZUB vyprodala svou měsíční produkci za dva dny". Prodávám jak jsem nakoupil, ale celkem to zapadá do dění v ČR okolo zbraní, zkoušek, rizik terorismu.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#50 » čtv 22. čer 2017, 07:36

Včera jsem se tam byl mrknout, pán co se mi věnoval byl příjemný a měl profesionální a přátelský přístup. Akorát pozor, pořád platí, že přísně trvají na tom, že do ruky vám zbraň půjčí jen když se prokážete zbrojním průkazem, jinak můžete pouze obdivovat - nicméně pán předvedl a probral se mnou všechno na co jsem si ukázal. Nicméně pán na tom trval zdvořile a slušně, takže mi to nevadilo (prostě si ho příště vezmu) a nevidím důvod tohle opatření kritizovat.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#51 » čtv 22. čer 2017, 10:24

Ja tam byl za posledni cca 3 tydny asi ctyrikrat kvuli dlouhe malorazce a vecem s ni souvisejicimi a mam zkusenost se tremi z peti tamejsich prodavacu:

1) mladsi pan, vycesane svetle hnede vlasy, bez bryli - prijemny, ale asi tam neni jeste tak dlouho, cili kdyz jsem prisel se slozitejsimi dotazy, prehral mne ke zkusenejsimu kolegovi, coz ocenuji, protoze na ferovku priznal, ze nevi a nemystifikoval
2) mladsi pan, cerne vlasy, male bryle, bez vousu - kapanek namachrovany, misty arogantni a celkem neochotny, takze uz nikdy vice - navic mi prislo, ze toho tak moc nevi
3) pan stredniho veku, kudrnate hnede vlasy, stejne vousy a bryle - k tomu jsem byl prehran panem cislo 1) a byl suverenne nejlepsi - ochotny, prijemny, slusny, fundovany, nic nevnucoval (na rozdil od pana Vavrecky z bestpatron). U nej uz jsem zustal a kdyz jsem tam pak sel znovu, klidne jsem si pockal, az obslouzi cloveka prede mnou (a ze to trvalo, protoze je skutecne velmi dukladny). Opet jsem u nej stravil skoro hodinu a i presto, ze jsem tam zatim nic nekoupil, jsem nemel pocit, ze obtezuji. Je na nem videt, ze ho prace bavi, sam strili a ve veci se vyzna. Jen je skoda, ze tam nejedou na provize, protoze kdyz tam pujdu neco koupit, chtel bych, aby tu provizi dostal prave on.

A k te podmince polozit na stul ZP, aby si clovek mohl sahnout na zbrane - ja to celkem chapu. Jednak je to jejich obchod, takze jejich pravidla a potom, kdyby to tak nebylo, bylo by to tam (taky vzhledem k poloze obchodu) jako o pouti. Navic zbrane jsou proste jina vec nez tricka, boty nebo mobilni telefony.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#52 » čtv 22. čer 2017, 10:49

Podle toho popisu myslím, že jsem tam narazil na pána č.3. Ještě tam s ním byl takový starší pán (odhadem tak 50-60 let), ale ten se věnoval komusi v rohu, takže jsem ho moc nezachytil.



Luba2
Příspěvky: 23

Příspěvek#53 » čtv 22. čer 2017, 17:04

To antonspelec. Výborný popis prodavačů. Okamžitě jsem poznal, že jsem nakupoval u č.2.



Rimmer
Příspěvky: 32

Příspěvek#54 » čtv 22. čer 2017, 17:16

Dá se u této prodejny a nebo v okolí dobře zaparkovat? Nejsem totiž z Prahy a nerad bych parkoval x km daleko.



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#55 » čtv 22. čer 2017, 17:28

Teoreticky přímo v Opletalce, prakticky tam bejvá plno, takže asi nejblíž na hlaváku...všechno za prachy samozřejmě



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#56 » čtv 22. čer 2017, 18:23

Je to hned na metru, takže doporučuju nechat to někde "na červené" a dojet to metrem, nebo to nechat na hlaváku za peníze. Hledat v Opletalce a v okolí místo k parkování je za trest.



Rimmer
Příspěvky: 32

Příspěvek#57 » čtv 22. čer 2017, 19:00

Díky za rady. Už mi bylo vysvětleno, že plno zákazníků parkuje na "punkáče" v druhý řadě s výstražným světlem hned u krámu, takže snad to projde.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#58 » čtv 22. čer 2017, 19:02

Na Florenci jsou dve placena parkoviste, jinak je to loterie s hledanim mista. Pak je jeste varianta to hodit treba na Floru do garazi nakupaku a dojet to tramvaji, je to tak 10 minut...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#59 » čtv 22. čer 2017, 19:03

No to jde, ale jen pokud vis co jdes koupit a nezdrzis se. Kdyz jsi tam jako ja posledni dobou, pul hodiny az hodinu, tak bych to neriskoval...cetnici se kolem pohybujou celkem casto



Rimmer
Příspěvky: 32

Příspěvek#60 » čtv 22. čer 2017, 19:11

Vím pro co bych šel, takže otázka pár minut. Pokud tedy nebude fronta u kasy. Snad nebude problém, kdyžtak bych zaparkoval na vlakovém nádraží?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů