Spolujízda

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#1 » pát 6. bře 2015, 23:16

Spousta z nás vyráží po republice na akce a myslím že by nemuselo být od věci jet s někým stejně naladěným a pokecat už cestou a také sdílet náklady na cestu. Takže tímto vláknem bych chtěl soustředit možnosti spolujízdy ať již jste řidič a chcete si někoho přibrat na cestu a nebo naopak hledáte svezení. A rovnou začnu.

Chystám se v pondělí 9.3. do Ostravy kde probíhá předváděcí akce Beretty na střelnici Corrado. Pojedu z Prahy

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#2 » stř 11. bře 2015, 19:11

Tak nakonec Ostravu dám zítra (12.3.), takže kdyby chtěl někdo tak stačí napsat

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#3 » pon 18. led 2016, 10:03

Ahoj, nechci zakládat nové vlákno s podobným tématem, tak Style odpustí :-) chtěl bych se zeptat, zda jezdí někdo z Prahy na závody LOS do Guncentra Otrokovice, určitě ano. Zajímalo by mě, jestli jezdíte nějak hromadně? Chtěl bych se také zúčastnit nějakého závodu, ale jelikož bydlím ještě kus cesty za Prahou, tak se mi samotnému jet moc nechce.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » úte 2. úno 2016, 00:01

Děcka z Prahy do Otrokovic jezdí, najdi si někoho ve vlákně o některém z Otrokovických pohárovek.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#5 » úte 2. úno 2016, 01:58

Já tam jezdím. Ještě teda nevím jestli pojedu vlastním autem nebo se k někomu vetřu. Ozvi se tak týden před závodem, budu vědět více.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#6 » úte 2. úno 2016, 08:55

Díky, Albe až to bude aktuální tak bych se kdyžtak ozval. Nemám v plánu jezdit na každý závod, ale občas bych si rád ten výlet udělal. Takže bych se jednou nebo dvakrát s někým svezl, abych měl představu o čase a cestě a pak bych zase klidně vzal auto já.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » čtv 25. úno 2016, 16:01

Zdravím,
nepojedete někdo v sobotu nebo neděli z LOSu v Otrokovicích (27. února) směrem na Ostravu / Frýdek Místek? Potřeboval bych se přifařit :o)

Díky, Hawk

Uživatelský avatar
aifel
Příspěvky: 72

Příspěvek#8 » pát 26. úno 2016, 19:06

Ahoj,
Nejedete někdo na jeden den na IWA 2016 a nemáte náhodou jedno volné místo? Nástup- Česká Třebová :( , Brno, Pardubice.
Děkuji.



Als
Příspěvky: 10

Příspěvek#9 » čtv 10. bře 2016, 15:24

Ahoj,

nabízím místo v autě na nedělní LOS ve Spáleném Poříčí.
Pojedu z Prahy. Když tak SZ.



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#10 » pon 27. čer 2016, 09:44

V sobotu 2.7. jedu z Blanska na Klubovku do Velké Bíteše (odpolední squad). Je mi celkem jedno jestli přes Brno nebo přes Tišnov, pokud někdo bude chtít vzít, dejte vědět do SZ. Za přiměřený poplatek na benzín, samozřejmě ;-)



donovanstangiano
Příspěvky: 164

Příspěvek#11 » čtv 28. črc 2016, 12:11

Nabízím spolujízdu (tzn. řídím já :-)
30.7.2016 - LOS Čelákovice - odjezd z Plzně v 6:15, návrat po vyhlášení výsledků a uklizení střelnice.
31.7.2016 - IPSC Žlutice - odjezd z Plzně v 7:00, návrat po ukončení závodu
kapacita 3 lidi...
Podrobnosti po SZ

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#12 » úte 13. zář 2016, 06:44

Ahoj, přihlásil jsem se jako náhradník na Aegis K1 na střelnici SSK FOX Chloumek u Mělníka, 1.-2.10.2016 (So-Ne). Nepojede tam autem z Prahy někdo ochotný vzít jednoho spolujezdce, pokud by mi to vyšlo? Rád přispěju na PHM :)



Křeček
Příspěvky: 11

Příspěvek#13 » úte 13. zář 2016, 10:39

Ahoj. Na tento kurz bych mel jet. Cekam na potvrzeni. Tak mi pisni az budes vedet a muzeme se domluvit. Láďa

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#14 » stř 14. zář 2016, 14:10

Zkusím to raději i tady, nepojede někdo 15. 10. na závod LOS do Otrokovic z Prahy autem?



h.ww
Příspěvky: 42

Příspěvek#15 » úte 21. bře 2017, 10:08

Plánuji v jarních měsících začít přípravu na zkoušku odborné způsobilosti a nabízím zdarma 3 volná místa v autě na společný přípravný kurz na střelnici Třebotov (okr. Praha západ). Cena kurzu na osobu je zde 500 Kč (600 u sk. C). Probíhají zde i zkoušky odborné způsobilosti, proto je nabídka vhodná zejména pro případné zájemce z okresu Praha-západ. Jedu na trase Roztoky-Velké Přílepy-Horoměřice-Hostivice-Rudná-Chýnice. Zajedu i do obcí poblíž trasy nebo na západní okraj Prahy. Ve více lidech budou zkoušky příjemnější. Na termínech se dohodneme.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů