02.07.2016 - Závod LOS: Klubovka LOS Velká Bíteš

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 8. čer 2016, 09:48

komentáře k závodu

02.07.2016
Velká Bíteš

Klubovka LOS Velká Bíteš

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/669/

Uživatelský avatar
joerg.s
Příspěvky: 71
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » sob 2. črc 2016, 21:00

Díky všem účastníkům. Mohu-li hovořit za rozhodčí, tak doufáme, že jste si všichni závod náležitě užili. Počasí nám přálo, situace se zdá se líbily - někoho poučily, jiného potrápily... A tak to má být :)

Uživatelský avatar
Rod
Příspěvky: 14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » ned 3. črc 2016, 07:23

Díky za super závod.



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#4 » ned 3. črc 2016, 07:43

Taky díky za super závod. Mě teda situace potrápili celkem dost, v dobrém slova smyslu. Už se těším na nějaký další LOS.



heh
Příspěvky: 12

Příspěvek#5 » ned 3. črc 2016, 09:19

Musím říct, že na klubovce proběhlo všechno hladce. Soutěžící přijeli vpořádku. Registrace byla hladká, dobrá viditelnost, na zemi bezvětří. Prostě ideál! Potom se to ale celý zmrvilo. Nějak jsem se rozstonal na malárii nebo tak podobně a nasypal na 3. stagi obsah zásobníku do báby a ve 4. missnul jeden půlterč a svoje šance spláchnul do záchodu. Iliczi, ty jsi jinak zdravej a jak se ti to líbilo?



Repair
Příspěvky: 3

Příspěvek#6 » ned 3. črc 2016, 09:49

Perfektni den, byl jsem poprve a pro me vyborna zkusenost. Atmosfera naprosto super, rozhodci a organizace taktez. Tesim se ze se dostanu na nejakou dalsi soutez.



tazi
Příspěvky: 142

Příspěvek#7 » ned 3. črc 2016, 11:09

Taky jsem si to užil. Příjemné odpoledne ;)
Situace nebyly nijak zvlášť záludné, ale třeba kyvka byla fakt haluz ;) Navíc to docela odsejpalo a i přestavba stage byla bleskovka.
Takže díky pořadatelům.



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#8 » ned 3. črc 2016, 12:08

Já taky díky za bezva závod, situace byly postaveny zajímavě a velkou dávkou štěstí to byla jen jedna bába v celém závodě (a že jich tam bylo "k sestřelení" ;-) )
Organizace taky parádní, na to že střelnice je taková komorní, tak nic nedrhnulo a přestavba situací šla velmi rychle, také musím ocenit rozdělení závodníků na dopoledne a odpoledne - odpadlo mnohdy šíleně dlouhé čekání...z toho by si jiné střelnice měly vzít příklad



Janvac
Příspěvky: 2

Příspěvek#9 » ned 3. črc 2016, 17:48

Byl jsem poprvé a paradni zkušenost. Úplně něco jineho, než běžné střílení na terč. Situace zajímavě vymyšlené, organizace na jedničku, žádné dlouhé čekání, cenné rady od rozhodčích.
Škoda, ze něco podobného se nekoná v Třebíči, kde jsou také dvě střelnice a zajemci by se určitě našli.



eab
Vedení LOS
Příspěvky: 186

Příspěvek#10 » pon 4. črc 2016, 07:59

Výsledky online.

Pavel

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů