Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

morho

Příspěvek#1 » pon 2. lis 2020, 17:46

Duka by za to srovnání na twitteru s 80. léty zasloužil pár facek, ale je to starší pán tak si člověk může akorát povzdychnout.

pavelg

Příspěvek#2 » pon 2. lis 2020, 17:52

To nevim proc. Ja ty paralely vidim taky. A on, protoze je starsi clovek, muze srovnavat. Nebo nesmi?

morho

Příspěvek#3 » pon 2. lis 2020, 17:57

Jistě, že smí. Proč by nesměl? Ale k věci.

Asi mu jako staršímu nefunguje dobře hlava a paměť. Twitter mu na chvíli zablokoval účet (bůhví proč). A to je všechno co mu nestalo, nikdo ho za nic nekriminalizoval - na rozdíl od komunistů jako v 80. letech, ani na rozdíl něho samotného jako se snažil divadelníky u soudu kvůli hře. Starej pokrytec, je ostudou moderní katolický církve.

pavelg

Příspěvek#4 » pon 2. lis 2020, 18:02

Twitter nesnesl neci nazor, potrestal za to a pouzil pomerne vysoky trest vzhledem k tomu, jake ma moznosti. To bych rekl, ze komousi z toho nevychazeji tak spatne.

Ta hra byla o tom, jak Kristus znasilnil muslimku?

xor

Příspěvek#5 » pon 2. lis 2020, 18:02

Co to je moderní katolická církev? Něco jako Francis? Fakt to netuším, církve jdou mimo mě.

gogan

Příspěvek#6 » pon 2. lis 2020, 18:05

Co je na tom, že dá někoho k soudu (z libovolných důvodů) za totalitní manýr? To chování Twitteru jednoznačně cenzura připomínající totalitu je. Nebo má má Twitter nějaký rozsudek nezávislého soudu na jehož základě jednal?

morho

Příspěvek#7 » pon 2. lis 2020, 18:10

Jo, třeba Františka tak beru. Moderní je pro mě liberální, a to on je, v rámci možností toho systému.

Destructor

Příspěvek#8 » pon 2. lis 2020, 18:15

morho píše:Jistě, že smí. Proč by nesměl? Ale k věci.

Asi mu jako staršímu nefunguje dobře hlava a paměť. Twitter mu na chvíli zablokoval účet (bůhví proč). A to je všechno co mu nestalo, nikdo ho za nic nekriminalizoval - na rozdíl od komunistů jako v 80. letech, ani na rozdíl něho samotného jako se snažil divadelníky u soudu kvůli hře. Starej pokrytec, je ostudou moderní katolický církve.

Přestě tohle jsou takové ty blbůstky, nad čím by leckterý člověk mávl rukou.
A nokonec to skončí se zákazem čísel 1488 a člověk na to čumí s otevřenou pusou.

Na tohle vždy platí, "cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly"

pavelg

Příspěvek#9 » pon 2. lis 2020, 18:15

Neomarxista, to Francis je, mozna jen ne kazdy krestan to vita. U nej to asi plyne z jeho jihoamericke minulosti.

Co presne Duka pozadoval po soudu kvuli te hre? Skutecne je za neco zaloval?
// uz jsem nasel, zadal omluvu
Naposledy upravil(a) pavelg dne pon 2. lis 2020, 18:28, celkem upraveno 2 x.

morho

Příspěvek#10 » pon 2. lis 2020, 18:16

gogan: Duka nedal k soudu Twitter, ale divadelníky kvůli hře. Pro jistotu: samořejmě, může, ale jeho vztah ke svobodě vyjadřování to ukazuje poměrně jasně. Když ho něco pohoršuje, chce to zakázat, když mu (buhvíproč) suspendujou účet na twitteru, je to cenzura jako za komunistů. Pokrytec.

gogan

Příspěvek#11 » pon 2. lis 2020, 18:44

Já přece nepsal že žaloval Twitter, ale i kdyby je to jeho právo. Na tom cítit se něčím uražen (třeba divadelní hrou) není nic pokryteckého, hlavně je nedal "do klatby" ale šel pro řešení k soudu. Twitter ho zabanoval "bez udání důvodů", to ti nepřijde jako cenzura?
No a cenzura názoru prostě je jednou z totalitních praktik.

xor

Příspěvek#12 » pon 2. lis 2020, 19:18

morho píše:Jo, třeba Františka tak beru. Moderní je pro mě liberální, a to on je, v rámci možností toho systému.

František je velký kritik kapitalismu, volného trhu a národních států. Kapitalismus považuje za zdroj nerovnosti a dokonce mu přisuzuje, že vraždí. Je také stoupencem odborů.

Takhle to vypadá, že moderní katolící by neměli mít překryv s klasickým pravičákem.

pavelg

Příspěvek#13 » pon 2. lis 2020, 19:26

Jezis taky agitoval a vypraskal kupciky z chramu.
Sam byl pocat bez sexu, jeho babicka pocala matku sice pohlavnim stykem, ale zase bez hrichu.

Jen mi tam nesedi ty homosexualni manzelstvi.

Otazka je, jak moc zavazne jsou papezovy ouchyljy pro ovce.

MojeTikka

Příspěvek#14 » pon 2. lis 2020, 20:09

Zapnu CT1, volby v USA. Prepnu na Primu, volby v USA. Prepnu za chvili na Novu, volby v USA.

Sakra, nezapomnel jsem volit v USA? Nebo mi uniklo neoc jinyho?

pavelg

Příspěvek#15 » pon 2. lis 2020, 20:31

A za tyden...prevazne pokojne protesty, pak demokraticke sily se brani, pak demokrate utoci ...
A nakonec Maduro jmenuje prezidentem USA Jimmiho Juaneze.

Zpět na