Opařany - Okamžiky z Protektorátu Čechy a Morava - Antares Cup 2023

Kdy?
sobota 27. května 2023
V kolik?
od 09:00 do 17:00
střelnice Opařany
Opařany
Jihočeský kraj
49°24'2,34"N, 14°28'7,31"E

vynecháno prvních 5 komentářů

Komentáře

MiraStar
Omlouvám se za poznámku,
ale PROČ někteří co jste se zase přihlásili jste nezaplatil startovné do dneška? Hlava mi to moc nebere. To mám pořád jen hlídat platby a negativně odpovídat na žádosti o místo, když se někdo prihlašuje pořád dokola a neplatí, nebo zaplatí na poslední chvíli?

Jsme přeci všichni dospělí lidé. Tak když něco chci, přihlásím se a ještě večer zaplatím. Dneska mají všichni mobilní telefon a v něm bankovnictví. Tak proč se pořád musíme koukat, kdo zaplatil.
A když napíšu 12 mailů, tak jeden má tolika slušnosti že napíše, kluci díky, zapomněl jsem.

To vůbec nemluvím o ušetřené 50 Kč za registraci, když se někdo prohlašuje za člena LEX. Jj to lze zjistit z kontroly. Chápu, že je to cca 9 nábojů, ale fakt to stojí za tu ostudu, když se na to přijde?

No to takový povzdech na večer....

Míra Starčevič

MiraStar
Dámy a pánové,
abyste věděli, jak a co musí organizátor soutěže řešit.
My opravdu chceme dělat soutěže pro lidi a chceme, aby lidi stříleli a zdokonalovali se i na soutěžích LOS. Nač jsou potom kurzy obrané střelby, když si to lidi nevyzkouší mezi ostatními.

Teď poslední zkušenost z tohoto závodu:
- vyhlášení závodu, za den a půl byl plný...
- následně nám na mail chodili žádosti, abychom je dali do zásobníku čekatelů, ale je pořád plno...
- vyhlásím tedy termín, kdy se budou kontrolovat platby zde na fóru
- v den D pošlu všem co nezaplatili mail
- počkám ještě hodinu navíc, abych jim dal šanci a kontroluju pořád účet
- smažu tedy 7 lidí co se neozvou a ani nezaplatí

-během chvilky je zase plno, zase mail, hele nestihl jsem to a už je plno, nemáš volno? Ne bohužel, samotného mě to mrzí.
- po kontrole kdo se přihlásili, jsou 2 co nezaplatili, neozvali se v první vlně
- píšu mail.. OK hoši, jste tu už podruhé a platba poprvé nedorazila. Zaplaťte nebo vás smažu, aby se mohli přihlásit ostatní.
- A co myslíte, bez reakce, bez platby.
- tak jsem je smáznul a pokud se objeví smažu je hned!!!

Tohle je situace, která odrazuje organizátory dělat soutěže. Narazí vždy na nějaké vykuky co to zkouší. NÁS baví dělat závody pro lidi. Vymýšlíme závod s 9 situacemi, nebo vždy něco navíc. Jsme zapálení pro věc, ale toto nás ničí.
Nejde jen o peníze. Organizace závodu stojí spousty odhodlání, chutě, i těch peněz. Musíme odměnit RO a PO. Zaplatit střelnici a spousty dalších věcí. I my platíme daně, jsme z.s.
Chtěl bych vidět tady ty výtečníky, jaký by ten závod udělali... Ukázaná totiž platí.

Takže máte 2 volná místa, pro ty opravdové střelce.
Míra Starčevič

Pazdy
Omlouvam se, ale nemohu se nakonec zucastnit... Jiri Pazdera

habrenka
ještě naposledy prosím - pokud si někdo omylem ze závodu odvezl černý rychlonabíječ uplula, byla bych moc ráda, kdyby se mi vrátil a nemusela bych pořizovat nový, přeci jen není zadarmo a bez něj jsem ztracená... naposledy byl na situaci č.2 ráno... díky!

RedAce
Díky organizátorům, rozhodčím, pomocníkům a všem ostatním, kteří se na závodu podíleli. Byla to super akce na krásné střelnici se zajímavými situacemi. Na takové je opravdu radost jezdit.
Jen drobná technická - ve výsledcích je myslím nějaký šotek v situacích. Jde mi hlavně o situaci 9 - paměť moc dobrou nemám, ale mám pocit, že na ní poppery nebyly a určitě jsem tu obíhačku nestíhal pod 9 vteřin. Přijde mi prohozená se stagí 6.
Martin

monk
Ahoj, asi jsi nezustal do vyhodnocení. Bylo řečeno že jsou prohozené z důvodu velikosti střelišť, ale ve vyhodnocení zůstali postaru.

RedAce
Aha, nezůstal. Pak je to OK a platí tedy jen moje pochvala a poděkování :-)

Sly
Také se přidám k poděkování. Vůbec nelituji té delší cesty, moc pěkné prostředí i situace. A dokonce jsem i tentokrát četl tu zajímavou legendu ke každé situaci :-). Moc jsem si to užil. Díky.

Avatar
Jarda K
Antaresáci ukázali, že velký závod dovedou. Bylo kouzelné, že jsme stříleli 9 situací a domů se dostali jako ze standardního závodu na 6.
A střelnice je to úžasná!

Vlašim děkuje.

Tomak
Super závod, bez debat :thumbup: :thumbup: :thumbup: