Listopadová pohárovka v CAMP ZERO PRAHA

Kdy?
sobota 13. listopadu 2021
V kolik?
od 10:00 do 17:00
střelnice Gissing-Waffen
Kohleben 19
A-8680 Mürzzuschlag-Ganz

Komentáře

VláďaA
V krátké době dojde ke kontrole plateb, takže pokud máte zájem na závodě startovat, odstraňte případné nedostatky.

Dále musím bohužel konstatovat, že došlo ke zpřísnění opatření. Vypadá to, že budou nutné respirátory a také bezinfekčnost (očkování, test, prodělání nemoci) . Víc upřesníme před závodem, vše se může ještě měnit. Děkuji za pochopení.

VláďaA
Už máme první volné místo...a nejspíš budou další...

JInak podle stávajících opatření bude třeba u prezentace doložit bezinfekčnost, takže kdo nejste očkovaný, nebo v ochranné době po nemoci, dojděte si na testy. Děkuji za pochopení.

Tomak
K těm testům - jaký bude požadován? Stačí samotest, nebo bude nutný PCR, nebo jak? Manželce stačil ke kadeřnici obyč samotest provedený klidně doma. Tak abych nejel zbytečně...Dík.

VláďaA
Bude to podle platných vládních nařízení....nejsem vědma, uvidíme po neděli, co přesně bude....

VláďaA
Pokud se do příštího víkendu nic nezmění, mělo by to být takhle: Je třeba se prokázat očkováním, proděláním nemoci, testem ze zdravotnického zařízení. Kdo nebude mít platný test, může se prokázat samotestem, který si udělá ráno při vstupu na střelnici ( pro případnou kontrolu zadokumentuje pořadatel fotografií). Vzhledem k tomu, že jsme na vnitřní střelnici, nezapomeňte si respirátor ( bude upřesněno na briefingu).
Nikoho z nás tyhle procedury netěší, bohužel musíme respektovat platná nařízení, proto vás prosíme o spolupráci.

Tomak
Osobně naprosto chápu. Nechci prudit, všichni, bohužel, musíme vyhovět stupidním nařízením. Přizpůsobím se. Doufám, že se vůbec povede závod uskutečnit. Dík za info.

Tomak
Zítra se bohužel nemůžu zúčastnit. Pokud by někdo chtěl, ozvěte se, startovné je zaplaceno, domluvíme se.

guttata
Skvělé závody! Moc fajn parta lidí a hlavně, odsýpá to. Nevěřil bych, že se 4 stage dají zvládnou takhle rychle a přitom v poklidu, s žerty a úsměvy. Klobouk dolů a díky za takové závody.

Avatar
Starosta
Souhlasím, velmi příjemný závod, oplývající krom dobré gulášovky a vytápěného party stanu i výraznou svižností:
Opravdu velmi oceňuju, že se na dvou střelištích odstřílely v cca 50 lidech celkem 4 situace - a to tak, že včetně úvodního briefingu, nějakých reshootů a závěrečného vyhlášení a rozloučení se vše stihlo mezi 10. a 16.hodinou...
Ještě jednou díky za závod.

Avatar
cmk
I když opomenu, že se mi zrovna povedlo všechno, na co jsem sáhnul, tak jinak strašně pohodová atmosféra a benefity (vyhřívaný stan, guláš, polévka). Dík organizátorům.