CAMP ZERO PRAHA - Jurský park - Antares Cup 2023

Kdy?
sobota 4. února 2023
V kolik?
od 10:00 do 17:00
střelnice Camp Zero
Budova G
Poděbradská 88/55
194 00 Praha 9
Česká republika

Komentáře

MiraStar
Isla Nublar je ostrov a jeho název ve španělštině znamená „Mlžný ostrov“, zvaný kvůli oblačným podmínkám vznikajícím z mořských proudů a sopečné činnosti. Tropický ostrov ve tvaru obrácené kapky vody o povrchu 22 mil čtverečních se nachází 120 mil západně od Kostariky a nachází se na něm sopka.
Na Isla Nublar je založen Johnem Hammondem zábavní park s naklonovanými dinosaury s názvem Jurský park. Hlavní atrakcí ostrovního parku jsou živí, dýchající dinosauři, vytvoření směsicí DNA a genetického klonování. Jsou vytvoření společností InGen. Park byl zpřístupněn pro veřejnost a hlavně pro děti. Stalo se, že vinou sabotáže hlavního programátora Dennise Nedryho, který odstavil park od elektrické energie, dinosauři z oslabeného zabezpečení výběhů unikli. Tím ostrov dinosauři ovládli. Kostarická vláda ostrov prohlásila za nebezpečný a nařídila urychlenou evakuaci.
První hromadná vlna evakuace již proběhla, ale ty jsi členem extrakčního týmu a musíš evakuovat zbylé lidi z ostrova. To sebou nese velké riziko střetu s dinosaury. Z informací co jsi obdržel je jasné, že dinosauři jsou inteligentní a dokážou mezi sebou spolupracovat. To znásobuje jejich smrtící sílu.
Střetneš s dinosaury se ve čtyřech situacích, kdy budeš mít šanci osvobodit přeživší. Nebude to ale jednoduché, dinosauři mají jiný tvar než lidské postavy a proto mají jinde svá citlivá místa. Naštěstí máš u sebe „speciální“ munici, která je dokáže zastavit.

MiraStar
Vážení, kontrola zaplacení startovného bude probihat v pátek 20.1. 2023 v 19:00.
Takže prosíme o zaplacení startovného do tohoto data a času. Upozorňujeme, že již nebudeme zasílat mail s upomínkou. Minule z 6 lidí se ozval 1.
Času bylo dost. Propozice jsou napsány jasně.
Využijte okamžitou platbu ve svém bankovním systému.
Děkuji
Miroslav Starčevič
Antares Defense

MiraStar
Dobrý večer všichni střelby chtiví střelci.
Uvolnili se nám 4 místa.
I když jsem avizoval, že nebudu upozorňovat hříšníky mailem, vyměkl jsem a stejně jim napsal.
A co myslíte. 4 kusy vůbec nereagovali. Škoda. Nicméně šance pro ostatní. Oni se dostali na BlackList!. Jim už mailovat nebudu!
Přivítáme 4 další, kteří si chtějí zastřílet na dinosaury a užít si si závody. A chápou, že se za závod platí včas.
Takže příjemný lov 4 míst.

Miroslav Starčevič
Antares Defense