Mistrovství ČR LOS 2020

Kdy?
sobota 5. září 2020
V kolik?
od 10:30 do 18:00
střelnice SSK Čelákovice
Čelákovice čp. 115
Středočeský kraj
50°8'54,33"N, 14°44'6,14"E

vynecháno prvních 131 komentářů

Komentáře

jjjhe
Pánové, kydat hnůj umí každý a jak psal Honza, na všem se dá najít chyba. Samozřejmě věcná diskuze k návrhu situací a průběhu je přínosná. Buďte rádi, že jste si vůbec zastříleli 8 stage závod kousek za Prahou v aktuálních podmínkách a situaci. Já jsem se musel bohužel odhlásit a nemohl se zúčastnit (né svojí vinou). Mimochodem k té tombole, každý minulý ročník to bylo tak, že je slosován každý, kdo dostřílí závod, to střelec s DQ není. Pokud nesouhlasíš s DQ, tak se to má řešit na místě s hlavním rozhodčím, dva dny později na fóru už je to na houno. A zajímal by mě poměr lidí, kteří na MČR jezdí aby se poměřili s ostatními a dobře se pobavili a těmi, kteří doufají, že si odnesou poukaz na tureckou brokovnici :lol:

Avatar
cmk
co ste si tam vzadu mezi sebou šeptali netuším, na videu nic takového slyšet není

Ani netvrdím, žes reagoval na Honzu. Jen tím říkám, že před STOPkou byla reálná snaha (ač nemusela) na to upozornit.

PaF
Aby to nevypadalo, nebyly tam jen turecké brokovnice, i když i ty udělaly radost. Sponzoři se vytáhli a Milošovi patří dík za skvělý fundraising... :-).

jjjhe
To nebylo myšleno jako posměšek na turecké brokovnice, jejich kvalitu já hodnotit nebudu. Ale poukázal jsem na čecháčkovskou povahu (nenarážím na konkrétní osoby) a sice když je možnost dostat něco zadarmo, tak je to jedna z hlavních věcí. LOS je o střílení a tohle je jen pěkný bonus. Stejně to často dopadá tak, že po převzetí je zbraň druhý den na bazaru za 90% prodejní ceny s blábolem, že jde o nevhodný dar.

PaF
No, to už asi není nic proti ničemu. Často se vidí i "výhra ze závodu". I trenýrky nosím, které si vyberu, natož zbraň. Jde spíš o to ocenit, že sponzor přispěje a neofrňovat se nad tím, že jen sluchátka, pepřák nebo turka… Dává ze svého a to je :thumbup: .

Avatar
g-relax

Avatar
g-relax
První kratší video z MČR LOS 2020 (YT LEX až 4K kvalita)

PaF
Tak nevím, je to nastříhané pěkně, dynamicky. Ale zdá se mi, že to vůbec nic nevypovídá o disciplíně jako obranné střelbě. Což je škoda i z propagačního hlediska...

Avatar
g-relax
PaFe, snad teď už budeš spokojený:

Delší video z MČR LOS 2020 (YT LEX až 4K kvalita)

PaF
jj, je to mnohem lepší :-).
Jen ta "poskakovací stage" nemusela dostat ze všech nejvíc prostoru, byla to ta nejspornější... a spíš cvičení než obrana. A taky škoda, že tam není záběr ani na jeden text k situaci, typický symbol LOS.