střelecký obchod Beareka

parkování
nelze platit kartou

Na Lysinách 457/20
147 00 Praha 4 - Hodkovičky
Otevírací doba
pondělí 10:00 – 16:30
úterý 10:00 – 16:30
středa 10:00 – 16:30
čtvrtek 10:00 – 16:30
pátek 10:00 – 16:30
Kontakty
www.beareka.cz
tel +420 245 008 909

vynecháno prvních 39 komentářů

Komentáře

pafka
V pátek jsem tam odebíral nějakou munici, mimo jiné i "sypané" GP11 - 7,5x55 swiss. Dostal jsem jich 40 místo 80 - poznal jsem to až po přepočítání doma. Obchod zatím bez odpovědi, dám vědět jak se k tomu postaví, zatím ale rada - sypačky přepočítat:)

pafka
Tak všechno v pohodě, zastavil jsem se pro zbytek nábojů, a nebyl problém - vše jsem dostal a personál se omlouval. Mají tam hezkou místnost s vystavenýma kvérama, škoda že se nedá očumovat jen tak samostatně, že to musí být s doprovodem. Přitom na webu nebudou mít všechno, co mají na krámě, takže za nějaký občasný výlet by to stálo.

hnckv
Pokud je v obchodě Wincek, ten pokérovanej týpek, vždycky je radost se zastavit. Člověk pokecá, koukne na zajímavé kousky, něco si odnese. Jinak nemám dobrou zkušenost a než odcházet otrávený, tak se domluvím dopředu anebo tam raději nejdu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Eliot
po včerejší návštěvě OK pocit, prodejna je pěkná, jen když jsem tam nahrne víc lidí, tak je to trochu mumraj. Ale i tak se mi snažili věnovat, co to šlo. Chlapi jsou oba dva v pohodě, slečna je taky milá a umí se i usmát :)
Při koupi zbraně ochotně předvedli rozborku a pokecali jsme. Takže jsem tam nakonec zkejsnul hodinu i přes předem daný nákupní seznam.

tatra21
já mám dobrou zkušenost, kupoval jsem tam zbraň (komise), několikrát náboje a vše ok. Není problém nechat si předvést, osahat, rozebrat a tak.

davidu11
Dnes jsem byl u nich poprvé a musím pochválit. Potřeboval jsem poradit s výběrem první zbraně a prodejce mi vše perfektně vysvětlil, pistole mi nechal osahat a předal mi spoustu cenných informací. Dvě hodiny tam uběhly jako voda.
Mají nejen nové zbraně, ale také zajímavé historické kousky z druhé světové války.

Tip - pokud pojedete autem, nastavte si na navigaci adresu Nad Rokoskou 111 (viz bod 1 v mapě pod níže uvedeným odkazem), přijedete na křižovatku a potom sjeďte necelých sto metrů z kopce na parkoviště u prodejny (viz bod 2). Z magistrály se k nim nedá odbočit, ulice je jednosměrná.

https://mapy.cz/s/felaselujo

Avatar
DesertEagle
Další nákupy zbrani a opět naprostá spokojenost. Dokonce si troufám konstatovat, že aktuálně Beareku považuji asi za nejschopnějšího prodejce v Praze. Chci kousky z USA, prodejce se snaží a hledá možnosti. Výsledná cena velmi příznivá, když se dívám na ceny v USA pro koncového zákazníka. Všude jinde slyším nářky, jak to nejde, jak je to strašně složité a časy jsou zlé "Kamile".
Vím, že něco či někoho chválit je v CZ často podezřelé, proto raději zopakuji, že s firmou nejsem nijak spřízněn, pouze tam prostě rád kupuju hračky.

Střelec
Osobně jsem zatím Beareku míjel, jen vím, že existuje, ale zeptám se. Co všechno jsou schopni dodat z USA? Pouze nové zbraně nedostupné na CZ trhu nebo i občas něco "použitého" jiného např. z Gun Broker? Ptám se právě proto, že z USA bych občas něco rád pořídil, jsou tam fakt zajímavé kousky, ale vždy jsem narazil na zmíněný problém s dovozem přes jiné obchodníky. Pokud by tu byla možnost přes Beareku, tak rád vyzkouším.
Z EU jsem se zatím nebál cokoliv dotáhnout sám, vždycky to nějak dopadlo, ale mimo EU už se do toho sám pouštět nechci. Kolik si účtují za zprostředkování? Díky.

kolp
Podle toho co mi panove rikali, neni problem dovezt cokoliv, ale stoji to docela dost penez navic.

Avatar
DesertEagle
... co všechno jsou schopni dodat z USA je dotaz spíš přímo na ně. Ceny ? Hrozně záleží jak je zbran dostupná a jaké konkrétní marže výrobce či americký velkoobchod nabízí. Značka od značky. Asi nejsložitější jsou evropské kusy v limited provedení výhradně pro státy. Zbran dojede z evropy a proclí se do států a následně pojede zpět do evropy a proclí se podruhé. Plus DPH, vývozní papíry, atd. Aktuálně řeším tuto verzi. Zní to bláznivě, ale výrobe má jasnou odpověd: "jinam než do států" to prostě neprodáme, nikdy.