střelecký obchod Střelecký servis

parkování
nelze platit kartou

Cíglerova
(tubus metra mezi stanicemi Rajská Zahrada a Černý Most)
Praha
Otevírací doba
úterý 15:00 – 18:00
Kontakty
www.streleckyservis.cz
gsm +420 602 228 687

vynecháno prvních 12 komentářů

Komentáře

Had666
Obchod vřele doporučuji. Objednal jsem se na akcí celoroční zkoušení zbraní a jsem maximálně spokojen. Pan majitel mi vyšel vstříc v termínu který se hodil mne. V se jsem si v klidu vyzkoušel cca 3 hodinky a pak jsem ještě porovnával cca 30 minut různé modely. Ochotně se mi celou dobu věnoval jeden z instruktorů a radil co a jak. Je to moje první zbraň tak jsem řady ocenil. Teď mám jen dilema mezi 2 modely. Hned jak se rozhodnutí tak si tam zajdu. Výborná zkušenost a max ochota.

marat
Musim říct, že přístup super a personál velmi ochotný. Kvůli zkoušení zbraní si na mě udělali čas i o víkendu a já si rovnou jednu odnesl. Doporučuji!

Karpi
Také mám pozitivní zkušenost, v červnu jsem tam dělal odborné zkoušky, tam jsem se před majitelem zmínil, že chci koupit po obdržení ZP konkrétní pistol, on že má zrovna 1 kus ve výprodeji (jinde zrovna P30L SD na netu nebyla skladem), hned mi nabídl slevu, já dal zálohu a po nabytí ZP a nákupka prodal. Plus pouzdro, náboje s drobnou slevou, mazadla, náhradní zásobník.. obchodník je! :)
Nyní jsem se zmínil, že chci jednu dlouhou westernovou pušku, tak i když prý je nedělají, zařídí oproti záloze s 500 Kč slevou..

LordSalix
Taky velmi pozitivní zkušenost, obchodníci a nadšenci.

Avatar
Cemada
Právě jsem tam byl na zkoušení zbraní. Hodinka s několika kvéry a instruktorem. Na pohodu. Poradil, ukázal kde dělám chybu když u jedné jsem strhával díky tužší spoušti, pak už to bylo o moc lepší.
Trosku nevýhodou je střelnice pod metrem, takže když se bavíte a prohučí souprava, polovinu slov neslyšíte :D + vysoká vlhkost.
Ale lidi naprosto v pohodě. Rozhodně dávám palec nahoru :-)

Avatar
morho
Koukám, že se v SS dějí věci... "Původní zakladatelé firmy odchází z vedení společnosti a nový majitel jmenoval dva nové jednatele, kteří zajistí plynulý chod a poskytování služeb."

El_Pablo
Koukám, že se v SS dějí věci... "Původní zakladatelé firmy odchází z vedení společnosti a nový majitel jmenoval dva nové jednatele, kteří zajistí plynulý chod a poskytování služeb."

Máte prosím nějaké bližší info o tom jak tam teď fungují? Rád bych u nich vyzkoušel a koupil zbraň, ale tohle mě trochu odrazuje.. Nerad bych nakoupil někde, kde za měsíc ukončí činnost.

Avatar
morho
Vím jen to co píšou na stránkách, že normálně začnou fungovat nejdříve po 16. květnu. Taky na to čekám kvůli koupi zbraně. Nepochybuju, že by firma nejela dál.

JirkaCV
Taky na to čekám. Kvůli případné reklamaci zbraně.

VisX
Byl jsem tento týden, střílet v rámci celoročního testování (poměrně dost toho mají a stejně tak nemají) a koupit novou krátkou.
Přišlo mi to takové chaotické (organizace práce a co kdo má dělat a kdy mají vlastně otevřeno), ale snaží se.... ať už poradit nebo cokoliv jiného.