střelnice AVIM Praha

krytá
bez ZP
zapůjčení zbraní
restaurace
parkování
nelze platit kartou

Na střelnici se kromě dvou střeleckých místností (po 18 a 14 metrech) náchází i relaxační místnost s občerstvením, stolním fotbalem a možností objednání jídla z přilehlé restaurace.

Příjezd: Střelnici najdete ve dvoře domu v Sokolovské ulici, jen zhruba 130m od severního výstupu ze stanice metra Florenc (linky B i C).

Parkování: ano

Sokolovská 352/23
186 00 Praha 8 - Karlín
Otevírací doba
pondělí 10:00 – 22:00
úterý 10:00 – 22:00
středa 10:00 – 22:00
čtvrtek 10:00 – 22:00
pátek 10:00 – 22:00
sobota 10:00 – 22:00
neděle 10:00 – 22:00
Kontakty
www.avim.cz
tel +420 222 329 328
Naplánované akce:
Žádné akce/závody v plánu

vynecháno prvních 345 komentářů

Komentáře

Avatar
paza
Tak já na střelnici chodím střílet a ne si užívat krásné prostředí, na to chodím do jiných podniků a naopak je to prostředí evokující realitu, pokud bych byl, nedejbože, nucen použít zbraň, tak to bude asi někde v prostředí ponurém, nemilém a podivném, asi to nebude v krásném, světlém, hudbou podloženém a milém prostředí grandhotelu nebo relaxcentra...
Kdysi se říkalo: "Těžko na cvičišti - lehko na bojišti"...

vvitty
Osobne jsem tam nenarazil na problem, panove jsou proste trosku strozi v komunikaci. Ale pri zkouskach jsme tam dobre pokecali a dali ucastnikum i spoustu rad na co si dat pozor.
Prostredi je takove jake je, vhodne na trenink pro pripadne venkovni pouziti.

Petras87
Mě osobně prostředí nevadí, prostě střelnic uprostřed obytných domů nemůže být někde na dvorku.

Jen ten personál no. Jako, aby mi správce nebo provozovatel střelnice řekl, ať si jdu příště do lomu...

tatra21
na vyložený problém jsem nenarazil, nosím si vše svoje, včetně terčů a nikomu to nevadilo.Že by mi nutili jejich brýle nebo podobně, s tím jsem se nesetkal.

bitkar
Ja taky zazil fakt jednani typu "otevrel si strelnici, ale chodili mu tam lidi" ale i jednani vpohode. A to kdyz neco udelam, nemam problem to uznat a omluvit se, tak tim to neni. Je to asi o tom jednom panovi jak pisou ostatni.

vhov19
Dnes jsem tam také zavítal, obsluha v pohodě, ale nejak sem nepochopil tu sklopenou desku nad hlavou ve stavu, nevim jestli sem stal moc blizko nebo moc daleko stolu ale kazda druha nabojnice se odrazila od teto desky a rovnou do obličeje. Stává se to tam taky nekomu?

ianraider
Deska nad stavem tam je jen a jen protože někteří odborníci rozstříleli vzduchotechniku a pojezdy. O tom ,jak manipulovali se zbraní není pochyb.

Kozel
Chodil jsem tam cvičit střelbu s kamarádem a taky s místními instruktory před zkouškou na ZP i když jsem zkoušku odborné způsobilosti dělal na Armory, ale na Avim to mám ani ne deset minut pěšky z domova. Vždycky spokojenost, prostředí je trochu punk ale to je v pohodě. S prozákaznickým přístupem Armory se to samozřejmě srovnávat nedá ale obě střelnice mám rád i když je každá úplně jiná :-)

janw
Avim je hodně punk. Problém jsem nikdy neměl, ale jsou rozhodně příjemnější i levnější střelnice.

Kozel
Určitě, teď když je pořád hezký počasí, je kolikrát lepší zajet autem někam na venkovní střelnici a rozdíl v ceně za stav dát na palivo, člověk je alespoň na vzduchu a normálním světle.