střelnice Čestlice

krytá
bez ZP
zapůjčení zbraní
obchod
parkování
nelze platit kartou

I přes bláznivě vypadající webstránky jde o příjemnou krytou střelnici s přátelskou obsluhou.

Parkování: ano

Čestlice 199
25170
Středočeský kraj
49°59'25,79"N, 14°35'13,11"E
Otevírací doba
pondělí 15:00 – 22:30
úterý 15:00 – 22:30
středa 15:00 – 22:30
čtvrtek 15:00 – 22:30
pátek 15:00 – 22:30
sobota 14:00 – 23:00
neděle 13:00 – 20:00
Kontakty
www.frohlich.cz
tel +420 777 021 782
fax +420 323 637 296
Naplánované akce:
Žádné akce/závody v plánu

vynecháno prvních 12 komentářů

Komentáře

JirkaCV
Letos jsme tam byli v sestavě 3 ZP + 5 bez ZP. Bylo to mimo otvírací dobu (domluveno dopředu).
Věnoval se nám právě správce Zdeněk.
Zvláštnost je, že je povoleno maximálně dva laici na 1 ZP a musí se o tom sepsat záznam a podepsat všemi. Připadá mi to zbytečné, odpovědnost máme my i správce ze zákona, ale budiž.
Laici nakonec stejně rotovali mezi stavy, aby si vyzkoušeli všechny zbraně, co byly k dispozici.
Správce se nám věnoval, hlavně laikům. Po rychlokurzu (postoj, držení, spouštění ...) bylo u všech vidět zlepšení. Jeho vysvětlovací schopnost bych chtěl mít :)
Po skončení jsme ještě příjemně pokecali.
Asi jsem měl štěstí na správce, ale pokud zase příště bude příležitost, jedeme tam a budeme chtít pana Zdeňka :)

RedAce
Mám to tam blízko a s členskou kartou je to za docela slušnou cenu, ale celkově už mě to tam taky moc neláká. Paní na recepci bývá fajn, ale jinak docela tragédie. Taky už jsem jednou dostal za uši kvůli příchodu bez ohlášení. Vždycky je hrozný problém se sbíráním nábojnic - jednou jsem dostal seřváno, že si to sbírám a prý je nějaké pravidlo, že co padne před čáru, to patří střelnici a můžu si sbírat jen to, co je přímo pode mnou. Takže to tam vždycky přebírám jak Popelka a jak koštětem hrábnu centimetr před čáru, čekám, kdo mi přijde vynadat. A naposledy jsem dostal céres za příliš rychlou střelbu - jednalo se pouze o dvojstřely z pistole. Rozhodně jsem tam nesypal zásobník za zásobníkem z PCC nebo pušky, navíc nikdo další na střelnici nebyl. Takže kolem a kolem, kdy bych rád trénoval na IPSC/LOS (alespoň to, co jde na statické vnitřní střelnici trénovat), tak je to dost nepoužitelné.

Avatar
SunWuKung
Dvojstrely tam jedu normalne, at sam, nebo vedle jinejch, a nikdo mi nerek pul slova.

vvitty
Byl jsem tam jednou, tak tezko rici jestli jsem jen nemel stesti, ale pani na recepci v pohode, co se tyka prichodu bez rezervace pouze konstatovala ze je lepsi se rezervovat predem protoze muzou mit plno, s rychlosti strelby zadny problem nebyl a se sbiranim nabojnic taky ne. Samozrejme jsem sbiral jen to co padalo do "verejneho" prostoru pred stavem, ne za palebnou caru... tak uvidime priste.

Avatar
Sobiho
No jednou jsem zabrousil o služebce... no a co se stalo!? Dovolil jsem si tu největší drzost v životě střelce. Přijít na střelnici bez objednávky a písemného souhlasu správce je věc rovná terorismu... Inu akce vyvolává reakci... Trochu mi to připomnělo Cimrmany: "Pořídil si střelnici, ale chodili mu tam lidi". Když se někdo chová slušně není problém, ale tady... kosočtverec s uhlopříčkou bylo asi to nejslušnější jak bylo možno reagovat. Ani jsem si nevystřelil... Prostě střelec je otravný tvor této střelnice. Již nikdy více...

ondra009
Ja tam mam zkusenost takovou, ze nemaji radi lidi, ktere neznaji. Na prvni navstevu je se potreba obrnit. Jak tam clovek uz parkrat prijde, jsou velice mili a vstricni. Nevim cim to je, ale zase si rikam, kdovi co jim tam chodi z te Prahy za zjevy, asi jsou opatrni.

Avatar
Sobiho
Slovy klasika:

"Notář mi vyprávěl, že dědeček byl vyhlášený samotář. Lidem se vyhýbal a nikoho kolem sebe nesnesl. Ale odjakživa toužil stát se hostinským. Nejdřív si otevřel hospodu u silnice na Písek. Ale chodili mu tam lidi. Pak si najal hostinec na náměstí v Opočně, zas mu tam chodili. A tak si postavil tohleto. Ty jsi tu, Ludvíku, za dědečka nevím, ale za mě patnáct let, sice stálý, to je pravda, ale jediný host. "

Bohužel pověst již mají a ta špatná se strašně špatně maže. Za mne už nikdy! A všem doporučím jít jinam, utratit peníze k někomu jinému.

TPetrik
V zásadě již vše zaznělo. Mohu jen potvrdit, že jeden správce super, ochotný a poradí. Druhý nepříjemný a neprofesionální - půjčenou p10ku bez kontroly hodil na pult jako cihlu - tady to máte, záslepky měří na centimetr, asi aby nedal o jednu více .. Na recepci jsme kvůli frontě a registraci byly přes dvacet minut - prý jsme s tím měli počítat (10 minut nám to ukrojilo že střeleb). Třeba jsme měli smůlu, ale celkový dojem byl, že tam o zákazníka moc nestojí. První a poslední návštěva.

mobil-man
Dvojstrely tam jedu normalne, at sam, nebo vedle jinejch, a nikdo mi nerek pul slova.

Já jsem tam byl na IPSC a tam bylo dvojstřelů samozřejmě dost přímo z plochy. Ale nepořádal to místní klub, to je fakt...

Avatar
marinakus
Jezdím tam pouze zkoušet a ze svojí pozice si nemohu na nic stěžovat. :lol: Nejsou ale jedinou střelnicí, kde dokáží být na jim neznámé nepříjemní. Z profesionálního hlediska je to samozřejmě chyba.