střelnice GunCenter

krytá
bez ZP
zapůjčení zbraní
obchod
parkování

Nejdelší krytá 150m střelnice na Moravě.

Příjezd: Střelnici najdete v areálu Tomy, nedaleko autobusového nádraží. Parkování je možné před střelnicí, vjezd do areálu je zpoplatněn firmou spravující komunikace. Jeden vjezd stojí momentálně 23 Kč.

Parkování: ano

Areál TOMA a.s.,
budova 12
Otrokovice - Baťov
Otevírací doba
úterý 14:00 – 20:00
středa 14:00 – 20:00
čtvrtek 14:00 – 20:00
neděle 08:00 – 12:00
Kontakty
www.guncenter.cz
gsm +420 724 922 923
Naplánované akce:
Žádné akce/závody v plánu

Komentáře

Alexandra Kristková
Dobrý den, prosím o informaci, zda ještě i nadále prodáváte trička s nápisem FUNCENTER - chtěla bych tričko pro syna ve velikosti L, tričko jsem si zakoupila i já při tréninku ve Vašem centru v areálu TOMA. Děkuji za odpověď na SMS
mobil: 777 592 328.

Avatar
malyLibor
Tak mi to nedá, musím se podělit o zkušenost s touto střelnicí. V úterý jsem si chtěl vyzkoušet střelbu ze tří zbraní, které zůstaly ve finále v mém hledáčku na novou pistoli pro obranu. Na čísle nejmenované brněnské střelnice, která patří "mezi TOP3 nejmodernější střelnice v České republice", mi však neochotný hlas sdělil, že ne, u nich nemají volno, a to ani chvíli. Naštěstí mi jeden ochotný pán poradil vyzkoušet GunCenter v Otrokovicích. Našel jsem stránky, zavolal tam a člověk na druhé straně se velmi omlouval, že právě volno nemají, že by to šlo až v sedm hodin. Jelikož bylo pět, řekl jsem si, že to není za tak dlouho, domluvil jsem se s ním, sedl do auta a vyrazil.
Najít střelnici bylo snadné, zaparkovat nebyl problém a když jsem vstoupil dovnitř, došlo mi, že heslo: "Těší se na vás vždy příjemná a usměvavá obsluha." tady asi myslí vážně. Dva pánové za pultem právě komunikovali se zákazníky a po jejich odchodu se začali věnovat mně. Poté, co jsem jim vysvětlil, o co mi jde a proč jsem tam, mi velice ochotně vysvětlili, co jsem potřeboval vědět, odpověděli na všechny mé otázky a řekli mi naprosto vše o mnou vybraných zbraních. Tři hodiny strávené u nich na střelnici utekly jak voda a byl to velice příjemně strávený čas. Moc děkuji Pepovi (snad si nepletu jméno) za uvedení na střelnici, vysvětlení, jak to tam vše chodí a funguje, i za úvodní instruktáž střelby. Moc mi to pomohlo a odnesl jsem si spoustu nezapomenutelných zážitků a zkušeností. Doufám, že se mi vždy podaří řídit se jeho radami a že nikdy nebude potřeba v praxi použít jeho učební pomůcku :-) Mimo zážitků jsem si odnesl i svou první obrannou pistoli, o které však předpokládám, že bude na dlouho i mou jedinou, pokud bude stejně spolehlivá a přesná jako její sestra, ze které jsem tam střílel.
Opravdu, tuto střelnici mohu vřele doporučit. Sám se moc těším, až zase budu mít cestu kolem a zastavím se. A nebo až se naučím lépe střílet, tak bych se rád u nich ukázal i na závodech LOS.
Chlapi, díky.

kawon
...ta nejmenovana TOP střelnice v Brně byl Trigger?

Odesláno prostřednictvím tydlifonu.

Avatar
malyLibor
Je nejmenovaná proto, že tam měli plno a možná proto byl ten člověk unaven a neměl příjemný hlas... a nebo jsem byl já zklamán a nezdálo se mi jeho jednání příjemné... každopádně to není podstatné, na té střelnici jsem nebyl a nechci ji jakkoliv hodnotit. Ve svém příspěvku jsem chtěl naopak ocenit velmi vstřícné a ochotné jednání obsluhujících chlapů na střelnici GunCenter, kteří i když měli plno, tak mne pozvali, ať přijedu, a věnovali se mi velmi ochotně.

dallli
GunCentrum také rozhodně doporučuji. Jezdím tam až z Prostějova, ale vyplatí se to. Už jen pohodovou atmosférou ve které se uvolním a zapomenu na každodenní starosti. Ceny příznivé na to jak je střelnice vybavená.