střelnice Olomouc - Černovír/Lazce

venkovní
bez ZP
zapůjčení zbraní
obchod
restaurace
parkování
nelze platit kartou

Lazecká střelnice má k dispozici pistolovou střelnici na vzdálenosti 10, 15 a 25 metrů.

Pušková střelnice na vzdálenosti 50 – 300 metrů. Dále je k dispozici combatová střelnice a TRAP.

Na střelnici lze pořádat výcvik ve střelbě pro sportovní střelce, myslivecká sdružení nebo veřejnost, střelba probíhá pod dohledem instruktora.

Možnost pořádání firemních akcí včetně občerstvení formou teplé i studené kuchyně. Příprava na zbrojní průkaz. Obchod se zbraněmi, střelivem a příslušenstvím. Občerstvení je možné zakoupit v bufetu u pistolové střelnice. Střelnice se využívá celoročně. Kontaktovat správce lze telefonicky nebo pomocí SMS.

Parkování: ano

Černovír 277
779 11 Olomouc
Olomoucký kraj
Otevírací doba
pondělí 09:00 – 15:00
úterý 09:00 – 17:00
středa 09:00 – 17:00
čtvrtek 09:00 – 17:00
pátek 09:00 – 16:00
sobota 08:00 – 16:00
neděle 08:00 – 13:00
V neděli je pušková střelnice otevřena pouze do 12:00 hod. Střelba v jinou dobu než je zde uvedená je možná po dohodě se správcem střelnice.
Kontakty
lazeckastrelnice.eu
gsm +420 725 797 152
Naplánované akce:
18. listopadu 2023 Olomoucký Plecháček Zimní - kombinace Pi a Pu
Předpověď počasí

vynecháno prvních 41 komentářů

Komentáře

Avatar
honzek86
Tak byl to jen můj první dojem :) nic víc nic míň. Potvrzuji, že je fakt velká a je tam asi všechno. Pro střelce s větším arzenálem je to asi ráj. Vzhledem k tomu, že zatím střílím jen pistoli, toto moc nehodnotím.

EDIT: Ale ta pistole na 25 byla fakt zabržděná a na tom trvám ;) nudil jsem se a bylo to otravný. Chtěl jsem si zapráskat a místo toho jsem si jen párkrát cvaknul a pokecal. Jinde to odsejpá a baví mě to víc.

Dandys
A je druhá skupina lidí, kterým vyhovuje, že ti furt někdo nestojí za zadkem a nekomandýruje. ;-)
Když tam jdu odpoledne, většinou nás tam není moc a vždycky se dá domluvit. Možná taky ještě nevíš, že ta pistolová má 2 rozdělené části, když tě tam nikdo neprovedl... ;-)

Jirik.fx
To Honzek: pokud si zažil takovou situaci tak chápu, ale většinou je tam absolutní pohoda. Navíc myslím, že kdybys chlapíkovi řekl tak se to zrychlí. S nimi je fakt bezproblémová dohoda.Oni opravdu chtějí aby se tam střelcům líbilo. Jo a navíc kdybys tu hoďku přetáhl třeba o 20 min, tak si nemyslím, že by to byl problém jako na některých jiných střelnicích. Další výhoda velikosti té střelnice je, že se nemusíš nikdy objednávat dopředu a to i když jsou závody. Ne všechno je vždy přístupný, ale koutek kde si do zblbnutí zastřílíš je tam vždycky.

Enerccio
Jedine co mi trocha vadi je pristup k tercum v puskove strelnici (sjizdet strmsi kopec nemam rad) ale jinak je to skvela strelnice!

Avatar
honzek86
Ok, tak díky za info, příště tam zkusím s někým, kdo tam chodí pravidelně ;) Jinak jo, potvrzuji, co rikal Jirik.fx (abych byl ferovej) je pravda, že nás za tu hodinu nikdo nevyháněl. Sebrali jsme se sami. Takže je stli se tam minuta sem - minuta tam opravdu neřeší, dost to kompenzuje ty moje původní dojmy.

panvlacek
Přidávám se s kladným hodnocením po první návštěvě. Zatím jsem byl na čtyřech střelnicích a tahle je suverénně největší - výhoda při rezervaci - asi se často nestane, že by tam nebylo volno. Střílel jsem pistoli na 15 -25 m (možnost volit 10, 15, 25 m). Přístup správce velice tolerantní - po zaplacení jsme si vzali terče, ukázal nám volné palposty a dál si nás nikdo nevšímal (žádné nenápadné pobízení k nákupu příslušenství a střeliva, jak jsem zažil v Lukové, stejně tak se neplatí za půjčování ochranných pomůcek - alespoň po nás nikdo nic nechtěl). Taky musím potvrdit, že na čas nikdo nehleděl, zvedli jsme se sami zhruba po hodině. I celkově organizace na palpostech, chození k terčům apod., byla na nás a na domluvě s ostatními, což třeba mě vyhovuje, ale dokážu si představit, že jeden řídící střelby by celý proces sjednotil a tedy zrychlil.
Areál střelnice je evidentně v rekonstrukci, jsem zvědav, jakým směrem se to tam bude ubírat. Za mě dobrá venkovní střelnice s potenciálem, kterou míním pravidelně navštěvovat.

mrkev
Patrně chodím na střelnici do nějaké jiné Lukové, protože tam jsem nikdy nezažil jakékoli pobízení k nákupu čehokoli, ba i sluchátka tam synovi zapůjčili zdarma. A mohu potvrdit i to, že tam vždycky panovala mimořádně přátelská atmosféra, ba dokonce pokud jsem někdy projevil zájem, naprosto samozřejmě a nezištně se mi v rámci možností věnovali.
Tím samozřejmě nijak nenaznačuji, že to tak není i v Olomouci.

panvlacek
to mrkev: reaguju ve vláknu o Lukové

Jirik.fx
Jo střelnice je v rekonstrukci a snaží se to co nejdříve dotáhnout co nejdál. Doufám, že nová budova s novým obchodem bude zprovozněna už na jaře. Každopádně se to vyvíjí dobrým směrem což je poznat třeba na kalendáři akcí na rok 2017. je tam spousta zajímavých závodů. Třeba dvě LOSky co se střílí s kosou nebo ARkem (respektive ala LOSky) Potom jsem si všiml nějakého závodu co jde střílet s pistolí nebo s PDW. Ty také moc nebývají. Letos tam přidali dost malorážky což já osobně můžu (bo mi to jde). Perfektně mi také vyhovuje závod v mířence 7.1. (všude jinde celkem mrtvá sezóna) s občerstvením - zabíjačka sněz co můžeš v ceně startovného, které je 200 Kč. No úplně čistá mířenka to není: terče s rukojmím a taky proti času. Ať jen nechválím, zatím je tam celkem všude nepořádek a na příští rok zdražili, bleee. Ale je to moje domácí střelnice tak spíš chválím, doufám, že mě admin nesmázne za reklamu, ale mám to tam fakt rád.

StřelecPepík
Byl jsem tady v sobotu. Zastřílel jsem si perfektně. Mají i nové zbraně v prodejně. Koupil jsem si permanentku na 10 vstupů za 1400. Domluva s ostatními střelci bez problémů, žádné zdržování. Pak jsem si šel vystřelit ještě z pušky. Nádherné sobotní dopoledne.