střelnice Patriot

krytá
bez ZP
zapůjčení zbraní
parkování
nelze platit kartou

Cihelní 81
70200 Ostrava - Přívoz
Moravskoslezský kraj
49°50'39,75"N, 18°16'16,93"E
Otevírací doba
pondělí 14:00 – 19:00
úterý 14:00 – 19:00
středa 14:00 – 19:00
čtvrtek 14:00 – 19:00
pátek 14:00 – 21:30
Kontakty
www.strelnicepatriot.cz
SprávceJiří Mikeska
tel +420 596 632 580
gsm +420 603 100 153
fax +420 596 632 580
Naplánované akce:
Žádné akce/závody v plánu

vynechány první 4 komenáře

Komentáře

checkroot
Od agentury JPP :) vím, že tam prý je občas nějaký incident s místní faunou, většinou však dojde k rychlému ukončení :D

reddog
Už tam nějakou dobu nejezdím, ale tak dva roky zpět tam s parkováním při střelbách problém nebyl. Tedy myšleno s místním domorodstvem. Jinak problém byl spíše s tím, kam přesně auto zaparkovat, obzvláště když byla obvyklá místa zaplněná. Bylo tam dost různého skla, drátů, prostě bordel dobrý tak na to, aby člověk píchnul. Žádný útok na auto jsem nezažil.

Bax
Tamní džungle mě docela odrazuje. Opravdu se tam nebojíte zaparkovat a odejít od auta? :D

Matt_CZE
Bojíme.

Avatar
Serz
bojime, ale bylo mi spravcem vysvetleno, ze u toho baraku se jeste nic neztratilo :D

Avatar
Marcurba
Překvapivě... Domorodci se zdržovali především v domech u hlavní cesty, kolem střelnice bylo vymeteno...to je jenom ukázkou toho, z čeho mají vážně respekt a čeho se bojí...prostě na ně platí pouze tvrdé represe a hrozby, z toho jediného mají vítr.

Ale zpět ke střelnici - i když to prostředí vypadá, jak vypadá, tak opravdu asi nejbezpečnější dům a okolí v této čtvrti :)

Otik Platenik
Kdyz jsem dnes odchazel byl tam naval, ale predevsim zajemci o ZP, kteri zde chodi na pripravu. O auto bych obavy nemel, parkoviste bylo plne, vetsinou nova drazsi auta. Z minulosti nevim o nejakem problemu. Manzelka mela jednou problem, kdyz tam sla pesky tak na ni male kofoly somrovaly cigaro a vzhledem k tomu, ze nekouri jim nic nedala tak ji sproste vynadali. Ona to povazovala za neprijemny lec multikulturne obohacujici zazitek.

Jeste bych doplnil, ze se nelze dopredu objednat, mysleno tak ze bych zavolal a chtel si rezervovat jeden stav na urcitou hodinu. Prijdes a strilis pokud neni volno tak muzes pockat az se uvolni misto. To mi bylo receno panem Mikeskou, kdyz jsem se si chtel dopredu zamluvit stav na urcitou hodinu behem tydne. Je , ale mozne si zamluvit celou strelnici jen pro sebe.

ren
Střelnice Patriot je moje rodné střelecké hnízdo. Absolvoval jsem tam přípravu i zkoušky, rád se tam vracím a mám to tam rád. Cena je bezkonkurenční, všichni Mikeskovi jsou skvělí lidé a pan Mikeska zná snad všechno co střílí a vždy a rád se vším poradí. Folklór v okolí střelnice je rovněž vždy zajímavá podívaná, něco jako bonus.

Avatar
von040
doslechl jsem se, ze tato strelnice ma pomalu, ale jiste s koncem roku 2019 koncit
je to pravda?
duvodem ma byt neprodlouzeni najemni smlouvy, kdy s celou lokalitou ma developer velkolepe plany - bourani stavajici budovy a vystavba nove... bouzel ted, kdyz se dostanu do ostravy mene casto nez driv, tak si to nemam jak overit...

Avatar
Antony30011
Dneska jsem na střelnici byl. Parkování celkem v pohodě, prostě mezi paneláky :D střelnice na pohled trošku starší, ale na trénink úplně v pohodě ;) volal jsem si předem na obsazenost a bylo volno, nakonec 3 stavy z pěti. Za mě dobré peníze (180 na hodinu), k tomu terč a záslepky á 10 Kč. Spokojenost :)