Pistole KMR - nové české

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 539

Příspěvek#181 » ned 9. dub 2023, 18:32

Obrázek

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#182 » pon 17. dub 2023, 18:27

Tak KMR L-02 ORCA dorazila 6.4, zaregistroval jsem ji 12.4 a ještě s mokrým PZ vyrazil na sobotní prematch superligy. Před závodem jsem pistoli jen rozebral, lehce zajel rám se závěrem do sebe za pomocí J-B pasty na čištění/ leštění vývrtu ( pasta s velmi jemným leštícím účinkem), namazal a z nedostatku času ani nezkusil na střelnici :D. Po příjezdu jsem jen zkusmo vysypal 10 ran do terče pro ověření nástřelu a funkce. Celej závod o cca 200 ranách proběhl bez jakýchkoliv závad a vše šlapalo jak má. Bouchačka je opravdu velmi solidně slícovaná, vůle žádné respektive jen takové, aby to vůbec chodilo. Po stránce zpracování absolutně bez výtek, spoušť krátká, hladká s příjemně nízkým odporem. Jediná výtka je, že se uvádí kapacita magu 20ran, ale reálně se dá naplnit "jen" na 19. Mě to nijak nevadí, ale asi by bylo dobrý uvádět správný číslo. Takže podrtženo a sečteno - jsem spokojenej a rád, že jsem upřednostnil KMR oproti nejvyšším dvěmy modelům TS2 a o prachy mi prvoplánovitě nešlo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#183 » pon 17. dub 2023, 20:07

S orcou jsi neudělal chybu. K závěru, že ts2db ani ts2o nejsou v mých očích s KMR srovnatelné, jsem dospěl hned, jakmile jsem měl prvních pár kousků v ruce.

20 nábojů do zásobníku nenarve ani maglula uplula? Je pak ale otázka, jak to bude podávat.

Netušil jsem, že se má KMR lapovat. Od chvíle, kdy jsem se začal KMR zabývat, to z ničeho explicitně neplynulo, ale tou myšlenkou jsem se zabýval také poté, co jsem měl pár velmi těsných kusů v ruce.

Blahopřeji k dobré volbě a ať slouží k plné spokojenosti.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#184 » pon 17. dub 2023, 20:23

20 kousků tam jde narvat poměrně násilně, ale pak je problém zásobník vůbec dorazit do pistole. Nikdo mi neřekl že ji mám lapovat, ale přecijen byla hoodně těsná + nějaké drobné zbytečky rozprachu cerakotu ve vodících drážkách, tak jsem si prostě řekl, že tomu 5 minut s pastou na vývrty neublíží (asi bych to ani lapováním nenazval) a bude místo prvních pár desítek ran než by se to usadilo "samo".



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#185 » sob 1. črc 2023, 11:55

Je tu nekdo kdo ma duralovou verzi 4"?

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#186 » sob 1. črc 2023, 15:22

DesertEagle píše:.Napsal bych Spark od KMR je super, ale po tom co mi jeden nedávno zemřel, tak už chválou šetřím ...

Deserte, co ti na něm havarovalo..

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 539

Příspěvek#187 » ned 2. črc 2023, 09:34

Letec 12 píše:
DesertEagle píše:.Napsal bych Spark od KMR je super, ale po tom co mi jeden nedávno zemřel, tak už chválou šetřím ...

Deserte, co ti na něm havarovalo..


... deformace rámu v řádu mm, na nový kus mnoho měsíců. Moje nadšení z KMR vychládá ... více v SZ.



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#188 » ned 2. črc 2023, 10:59

co na to trvá několik měsíců?



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#189 » ned 2. črc 2023, 11:08

Čakanie na nový rám



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#190 » ned 2. črc 2023, 12:04

To je to čemu nerozumím - hlavne ze si ramy dela z polotovaru sam a buduje znacku…

Asi bych se tyto problemy snazil vyresit rychle



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#191 » ned 2. črc 2023, 12:12

DesertEagle píše:[quote="Letec 12"][quote="DesertEagle"].Napsal bych Spark od KMR je super, ale po tom co mi jeden nedávno zemřel, tak už chválou šetřím ...

Deserte, co ti na něm havarovalo..[/quote]

... deformace rámu v řádu mm, na nový kus mnoho měsíců. Moje nadšení z KMR vychládá ... více v SZ.[/quote]To je škoda nepodělit se se všemi o svoje zkušenosti veřejně.



film
Příspěvky: 95

Příspěvek#192 » ned 2. črc 2023, 15:02

Ahoj,

taky jsem o té pistoli Spark uvažoval, i když je rám slitinový, ty sparky by měly být léty prověřené a bytelné, používá se to v juniorské IPSC lize.
Předpokládal jsem životnost rámu daleko přes 50t ran.

Ale teď Sparka jedině celoocelového, jinak ne.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 539

Příspěvek#193 » pon 3. črc 2023, 08:57

Jarda.Ježek: do vyřízeni reklamace tady nechci dělat předčasné závěry. Informace dodavatele je cca 3 měsíce.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 606

Příspěvek#194 » pon 3. črc 2023, 11:15

DesertEagle píše:...cca 3 měsíce.

A to jsi se s nimi na těch 3 měsících dohodl? Protože jinak by to bylo porušení občanského zákoníku.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#195 » pon 3. črc 2023, 11:45

Neznám pozadí, ale předpokládám, že podkud by nepřistoupil na ty tři měsíce, tak mu vrátí peníze a nebude mít krochnu žádnou. KMR je to kusovka a není to seriovka jako u CZ.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů