Nejlepší soustřel nepřebíjené střelivo

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3026

Příspěvek#1 » sob 18. kvě 2024, 19:57

U fabrického pistolového střeliva z hlediska nejlepšího soustřelu (přesnosti chcete-li), pokud někdo chcete nabídnout své historické subjetivní zkušenosti nebo dojmy, které střelivo mělo lepší soustřel a nebo horší (výrobce, ráže, typ). Nebo dělali jste porovnání střeliva různých výrobců na terč s nějakým závěrem. Já se snad podělím do měsíce.

Dnes jsem měl dojem na soutěži, že z pistole na 20 metrů se s Magtech 9x19 9b 124 gr fmj trefuju do terče lépe, než s SB 9x19 124 gr fmj.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3026

Příspěvek#2 » sob 18. kvě 2024, 20:04

Hledal jsem výsledky testů soustřel přesnost v zahraničí, nic jsem našel :-(



JZFireworks
Příspěvky: 101

Příspěvek#3 » sob 18. kvě 2024, 20:54

Nemám foto, drive mě nenapadlo dokumentovat.
Ale vzpomínám si, že nejlepší fabrický střelivo co chutnalo mě i P10C bylo PPU 125gr FPJ.
Nejlepší soustřel ;)
Vyzkoušel jsem hodně výrobců než jsem začal prebijet :-D

Třeba Magtech jak zmiňuješ, mi přišli tehdy hrozne našlapaný.. :D

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1148

Příspěvek#4 » sob 18. kvě 2024, 21:07

V německém magazínu DWJ měli skvělý zvyk u každé testované pistole dokumentovat soustřel s náboji různých výrobců. Téměř každé pistoli "chutná" něco jiného. Obecně ale jako nejpřesnější u 9x19 vychází střely JHP a celkem není divu. Jako vynikající, co se týká přesnosti vychází Geco Hexagon, Hornady HAP, ani SB nebo CBC nejsou vůbec špatné. DWJ se dá pořídit i v digitální verzi.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1702
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » ned 19. kvě 2024, 09:37

Popravdě jde taky o kombinaci zbraňXstřelivo.Tyhle zkušenosti nemusí pro jiné kombo znamenat naprosto nic...



tomas fuk
Příspěvky: 838

Příspěvek#6 » ned 19. kvě 2024, 17:07

Rozptyl!!! Soustrel se hodnoti u vicehlavnovych zbrani.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů