Perkusní derringer Great Gun

Black Powder a vše co k tomu patří


pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#136 » čtv 24. kvě 2012, 14:30

sided, nikdy jsem netvrdil, že něco umím-či neumím, ale neznám někoho , kdo věří- že lze na 50m udržet vše v pistolovém terči z této zbraně, klidně zafinancuju celou záležitost , ať se dotyčný předvede- nechci se handrkovat, ale nesnáším vejtahy, a jsem přesvědčen, že tomu nevěří nikdo



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#137 » čtv 24. kvě 2012, 19:04

A vůbec, za mých mladých let platilo, že deringer ( derringer ) se kromě jiného
vyznačuje tím, že nemá klasická otevřená miřidla - absentuje hledí.



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#138 » čtv 24. kvě 2012, 20:00

pavelkrab - prostě to není nalajnovaný podle tvých představ, ale jak to bylo v jednom českém filmu - vaši pi.u jsem taky neviděl, ale věřím, že ji máte

před lety jsem viděl z čz 50 na 50 metrů vystřílet smajlíka, taky jsem tomu předtím nevěřil, ale jde to

takže pokud se někdo, kdo perkusy střílí, trefí z tohohle derringeru 5x z 5ti ran na 50metrů do poměrně velké plochy pistolovýho terče, říkám proč ne



pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#139 » čtv 24. kvě 2012, 23:39

to není o mých představách, ale o realitě a reálných možnostech-ten kdo tvrdí, že mu škodovka jezdí za čtyři litry si taky lže do vlastní kapsy, a cítí se možná před ostatními jako king, nejjednodušší je to prostě ukázat a ne jen polemizovat- to Sam Hawkins taky přes rameno střílel vjece že?, k tomu tady ale vůle zcela zřejmě není, proč asi?

Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#140 » sob 26. kvě 2012, 04:43

no tak to já se trefuju do pistolového terče z 9mm i 45ky na 15m tak v kruhu 20cm derringra beru jako obranou zbran což je teda dobrý výsledek jak si myslím 9mm ogivál je o něco přesnější a po dopadu za terč i učinější dávám 1.3g a mažu pouze jelením lojem což se mi po 5 letech laborací osvědčilo nejlépe na 45 patriot. právě ted vyrážím budu testovat v derringrech nové 4.5mm broky tedy rybářská závažíčka musí prej bejt vrtaný po dopadu je to podle kolegu lepší mazec dám potom info

Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#141 » sob 26. kvě 2012, 14:08

pohádky se zázračnýmy derringry se rozptlynuly... na střelnici trénovala speciální jednotka po zapůjčení mojich derringerů z 10m terč trefily tak 5 krát ze 6 výstřelů znalecky ale uznaly na obranu do 1m paráda kam se sere luger9 proti perrkusu 9mm se svoji učinností jak na to přišli nevím byl jsem ale potěšen jinak vrtané broky opravdu masakr asi jako 16 brokovnice



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#142 » sob 26. kvě 2012, 15:32

"speciální jednotku" bych nebral jako etalon přesnosti, spíš někoho, kdo střílí předovky



pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#143 » sob 26. kvě 2012, 20:04

neustále se tady jen-mlátí prázdná sláma- připadá mi to už jako v politice pořád někdo něco obhajuje a vysvětluje, a konec to nemá, přitom by stačilo, jen se postavit čelem k věci jako chlap, říct tehdy a tam a tam svoje tvrzení předvedu, nebo napsat na rovinu, že jsem přestřelil, a ne dělat , mrtvého brouka a nechat se obhajovat druhými, kteří-nota bene, tento výkon taky neviděli

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3757

Příspěvek#144 » sob 26. kvě 2012, 20:09

Pokud vím tak to tady Vlado nečte, takže ho výzýváš celkem zbytečně :lol:



pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#145 » ned 27. kvě 2012, 06:19

ale čte, když se do mně na tomto foru tak navážel, ale zřejmě je lepší dělat ,mrtvého brouka, než se veřejně zesměšnit :lol: :roll: :mrgreen:



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#146 » ned 27. kvě 2012, 07:30

bože, pavelkrab, proč tak tlačíš na pilu? našel jsi a poslední roky něčem něco pozitivního? co by se dalo pochválit? proč furt ta věčná konfrontace?

nech to plynout, nikdo na tvůj povel nepojede stovky kilometrů, aby sis ho mohl vyfotit, že se 2x netrefil. já bych na tebe taky neměl potřebu reagovat a to vím tak setinu toho co ostatní, pokud by ses do toho navážel, tak jak to děláš



pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#147 » ned 27. kvě 2012, 11:37

protože on se do mne navážel první, a to bylo v pořádku-nikdo mu neřekl aby to nedělal, když to udělám já, je oheň na střeše, tak jaká je tady spravedlnost, prostě jsme si všichni rovni , ale někteří rovnější-že? hlavně ti co se mezi sebou znají, že ? když někdo tvrdí kravinu má se to říct, a ne obhajovat, protože je to kamarád, jak typicky české, že?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3757

Příspěvek#148 » ned 27. kvě 2012, 11:39

ses blbě vyspal? :roll:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#149 » ned 27. kvě 2012, 12:08

Pánové, vychladněme a vraťme se k derringeru.
Opravdu nevidím důvod, aby se tu rozvíjela hádka kvůli nečemu, co dokonce ani nebylo napsáno na tomto fóru!
Pavle, pokud chceš, aby ti to BP vysvětlil, stačí mu napsat SZ. Věřím, že je možné si to vyříkat v klidu a bez zbytečných emocí. A pokud mu jeho výkony nevěříš, tak v pořádku, tvoje právo (já na to názor nemám, nejsem černoprašník) a svůj názor si vyjádřil. Teď se ale vraťme, prosím, k tématu. Díky ;)

PS: Kdo se do koho navážel první řešit nebudu, nejsme ve školce. Vychladněme, prosím, všichni.

Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#150 » čtv 7. čer 2012, 17:29

pánové je to hezká hračka na sebeobranu tam je učinek proti luger9 víc jak 30% jinak bych to fakt neřešil

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti