Zásobník do ... ???

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#1 » pon 9. led 2012, 23:35

Pomůže mi někdo prosím s rozpoznáním tohoto zásobníku? (viz. foto) Do mé CZ 75 D COMPACT PCR jde zastrčit, ale nedocvakne.Sám od sebe nevypadne, ale rukou ho vytáhnu bez použití tlačítka vypouštění zásobníku.Nemůže to být zásobník do CZ 83 ráže 9mm Browning, nebo Makarov?Díky za případné odpovědi.

Doufám, že ty fotky budou stačit.Lepší se mi spáchat nepodařilo :oops:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pon 9. led 2012, 23:45

Myslím, že to je zásobník do CZ 2075 Rami.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#3 » pon 9. led 2012, 23:47

Můj zásobník do 83 9br vypadá jinak, kontrolní otvory nejsou ve středu ale na kraji a z cz 75 vypadává sám, je tam zcela volně ale z čeho je Ti nepovím.

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#4 » pon 9. led 2012, 23:48

Díky za rychlou odpověď. Já měl dojem, že RAMI je na 10 včeliček, ale budu věřit odborníkovi.Ještě jednou díky.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pon 9. led 2012, 23:50

Odborník nejsem a na kolik nábojů je ten tvůj jsi nám neřekl! Teď se mi zdá, že na té druhé fotce matně rozpoznávám 12ku...
Tak se možná vyjídří někdo další ještě.

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#6 » pon 9. led 2012, 23:51

Díky i Patrikovi ;) CZ 83 tedy vyloučíme.Snad budu mít co nejdřív čas a vezmu ten zásobník ke zbrojíři.Zkusím mu ho tam nechat do komise.Nebudu si přeci kvůli zásobníku kupovat kvér :lol:

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#7 » pon 9. led 2012, 23:55

Tak to se omlouvám.Je to dvanáctka a já jsem naivně doufal, že je to na fotce alespoň trochu vidět.Myslel jsem, že to vyřeším tady a nebudu se muset vláčet k puškaři.Možná bych to mohl zkusit vyměnit u nás na střelnici za zásobník do mého kompakta.Pokud by tento byl do 83ky, tak ho tam využijou.Ještě jednou díky oběma za odpovědi.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » úte 10. led 2012, 01:20

Tak nějaký klon 75ky to celkem pravděpodobně je, ale možná ne od CZ. Těžko říct, takhle na dálku.

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#9 » úte 10. led 2012, 20:26

Díky za tipy.Přeci jen to zkusím vzít k puškaři, ať vás tu s tím netrápím. :)

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#10 » stř 11. led 2012, 19:49

Tak jsem byl dnes u puškaře, který studoval ve zbrojovce v Uherském brodě a ani on mi nedokázal říct, do čeho ten zásobník je. :( Jediné co určil je to, že to není Browning,ani Makarov, ale Luger.Nepasovalo to ale ani do jedné z Čezet, které tam měl.Tak už jsem v koncích.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » čtv 12. led 2012, 00:24

Nemůže to být třeba ALFA?



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#12 » čtv 12. led 2012, 16:37

To se mi nezda, moje alfa (police) nema ty otvory ukazujici pocet naboju a pokud by to byla alfa, tak by na tom zasobniku tazatel nasel logo tanfoglio (nebo proste pismeno T v kruhu).

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#13 » čtv 12. led 2012, 21:50

Až se zase dostanu k puškaři, tak se přeci jen na tu Alfu zkusím zeptat.Třeba jí tam bude mít a vyzkoušíme to.Kdo by to měl vědět je bývalý majitel, ale ten podle informací nastoupil na 20 let do ubytovacího zařízení ministerstva spravedlnosti, takže se ho zeptat nemůžu.Jinak puškař tvrdil, že je to do něčeho s oboustranným vypouštěním zásobníku (jestli to říkám správně).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů