skupina E - zkouška



modroocka777
Příspěvky: 1

Příspěvek#1 » sob 24. bře 2012, 11:32

Ve zkoušce nanečisto jsem zvolila odpověď, že ve skupině E musím dosáhnout min. 74 bodů, která byla potom vyhodnocena jako nesprávná. Přitom dole je poznámka, že musím splnit min. 74 bodů. Jak je to tedy správně a podle jakého klíče jsou jednotlivé kategorie otázek hodnoceny? Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » sob 24. bře 2012, 13:25

Zdravíme a vítáme na fóru ;)

Otázky do testu jsou získávány ze stejné databáze jako ty v seznamu testových otázek:
327. V teoretické části zkoušky odborné způsobilosti je žadatel podle vyhlášky MV č. 384/2002 Sb. hodnocen stupněm "prospěl", jestliže bez pomůcek získá ve lhůtě
a) 40 minut nejméně 74 bodů, jde-li o žádost o provedení zkoušky k vydání zbrojního průkazu skupiny D a E,
b) 45 minut nejméně 69 bodů, jde-li o žádost o provedení zkoušky k vydání zbrojního průkazu skupiny D a E,
c) 30 minut nejméně 71 bodů, jde-li o žádost o provedení zkoušky k vydání zbrojního průkazu skupiny D a E.


Správná odpověď je tedy a. Dal jsem si teď tu práci a proklikal jsem se testy tak dlouho než se objevila tato otázka a zvolená odpověď a byla přijata jako správná.
Pokud tedy ve vašem případě opravdu nebyla, musel se asi vloudit někde vloudit šotek :|

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#3 » pon 26. bře 2012, 00:24

Modroocko, nevim, co presne jsi vyplnovala, ale D a E jsou nejnarocnejsi, takze kazdopadne spravna odpoved je 74. Jinymi slovy, MarK ma (jako vetsinou) pravdu. ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti