Prachovač LEE Auto-Drum Powder Measure

McFly
moderátor

Příspěvek#16 » čtv 3. lis 2016, 06:56

No vidíš :)

WalrusInAnus

Příspěvek#17 » sob 19. lis 2016, 20:11

Drum mám (Disk se na lisu ohřál asi hodinu), a jsem s funkcí spokojenej. Nikde se nic nesype, a ovládání je fajn.
Mám ale trochu problém s dávkováním prachu. D032 v pohodě, ale u S011 mi to lítá nějak náhodně. Například odpoledne jsem strávil snad 20 minut pokusama nastavit řekněme 4,6gr. Naměřil jsem třeba pětkrát po sobě 4,6, a pak najednou 4,8 a 4,4. Moc nechápu, kde je problém. Nakonec jsem, jak jsem z toho byl zblblej, to jako magor sypal na mističku přibalenou k váze místo rovnou vážení nábojnice s prachem, ale lítalo to skoro stejně.
Neví někdo co to?

P.S. Váha elektronická od Frankfordu.

tomas fuk

Příspěvek#18 » ned 20. lis 2016, 17:34

Tu vahu mam taky a myslim, ze se ji neda verit na 100%. V patek jsem rozvazoval puskove nabojnice do skupin a vzdal jsem to. Vaha zkalibrovana, na pevnem stole, nabojnice pokladana vzdy na stejne misto. Jedna nabojnice vazena 5x za sebou. 3x stejne vysledky, 2x rozdilne. Pak jsem tu samou nabojnici zkusil 5x odvazit a pred kazdym vazenim "vyTAROVAT". Takhle to vyhodilo 5 stejnych vysledku. Takze tak.

WalrusInAnus

Příspěvek#19 » ned 20. lis 2016, 18:09

To zkusím.
Na druhou stranu, 0,1gr je strašně maličký číslo, takže...

mar.tan

Příspěvek#20 » pon 19. pro 2016, 17:49

Zdravím, máte někdo porovnání s timto prachovacem? Nevidím přesný název, tak dávám odkaz: https://www.naboje-prebijeni.cz/zasobni ... nl-hornady

Odesláno z mého NEM-L21 pomocí Tapatalk

Zpět na