Zbrojnice: EU a Nový Zéland ukazují, že zbraně opravdu představují svobodu

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
machinus
Příspěvky: 164

Příspěvek#1 » pát 5. dub 2019, 19:52
no107064
Příspěvky: 6

Příspěvek#2 » čtv 23. kvě 2019, 15:00

Nový zéland a omezení takzvaných "útočných pušek", které vlastně nemohou být útočné, když to jsou pouze samonabíjecí kulovnice.

Každopádně nikde jsem nedočetl odpovědi na tolik zmiňovaný "záhadný zásobník". Předem upozorňuji, že s tím co se tam stalo nesouhlasím ani nesympatizuji, nic ani jsem se neměl v plánu na to video se dívat, než jsem byl ukecán. ALe útočník zapne kameru a jede cca pět minut se zapnutou navigací k mešitě, kde když vstoupí do chodby do mešity tak v čase, pokud si ty uvedené časy pamatuji tak cca 6:50 objeví na zemi zásobník do jeho zbraně, nejen, že to je zásobník do jeho zbraně, ale je i popsán hesly co měl všude jinde, evidentně je sám překvapený ale jde dál. Když mu dojdou dáboje tak v čase cca 8:30 tento záhadný zásobník sebere a nabije do své zbraně a následně s z něho střílí venku. Ten zásobník je přesně na tom stejném místě jako když ho průchodem objeví, ale nikde na to není žádná odpověď, která by to vysvětlila. Vznikalo plno teorií na nesrovnalosti, které se dali vysvětlit, že to mohla dělat kvalita videa, ale toto nikdo nikdy nevysvětlil.

Proto se dá také dohledat hromady článků, že se jednalo o false flag operaci.Honzajan
Příspěvky: 480

Příspěvek#3 » čtv 23. kvě 2019, 17:14

Predem se omlouvam za nedostatek predstavivosti. Tarrant vytrousil zasobnik u borca, co lezel na zemi jak se vytocil do 1.mistnosti z chodby a jak sel dal, kopl si do nej. Zahada vyresena. Video ma takovou nekvalitu, ze nic vic nelze rict.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti