Steyr M9 A1

Glock a spol.

Petr504

Příspěvek#1 » čtv 13. čer 2019, 13:00

Zdravím všechny,

Chci se zeptat, jestli tady někdo má Steyr M9 A1. Zajímá mě názor především majitelů, kteří tuto zbraň vlastní dlouhodobě a mají s ní nastříleno, alespoň 3000 ran a víc. Samozřejmě mě zajímá spolehlivost.... O neduhu zbraně s vybíravostí na střelivo jsem slyšel. Nicméně zbraň jsem si pořídil a vystřelil jsem z ní cca 500 nábojů SUMBRO, bez jediné závady a asi 60 nábojů GECO JHP, také bez závady. Mám jí cca 14 dní a chtěl bych si o ní zkrátka pokecat s dlouhodobějším majitelem. Pište jakékoliv postřehy a vše, co jste na ní vykoukali. Předem moc děkuji

juraj1

Příspěvek#2 » pát 14. čer 2019, 15:08

To, ze jsi strilel JHP z kratke bych verejne nezminoval.

Kamarad ma L9A1 a je s tim zatim spokojen, on je ale spis lestic nez strelec.

michere

Příspěvek#3 » pát 14. čer 2019, 18:25

Přesně tak, nežere všechno. Ale jinak se drží líp než Glock a zdvih se zvládá taky moc dobře. Mám klasická mířidla, ne steyerovské. Jsem spokojený.
Jo a mám L9 A1

Petr504

Příspěvek#4 » ned 16. čer 2019, 06:17

To JHP mi normálně dali na střelnici, sice poněkud dražší střelivo, ale jestli je to jedno z těch, které bude M9A1 žrát, tak se nedá nic dělat. Já mám triangular mířidla a na mířenou střelbu mi sedí líp než třeba origoš, co jsem měl na 19ctce Glocku. Pudovou střelbu jsem s tím popravdě ještě nezkoušel.

Které střelivo máte teda vyzkoušené a víte, že funguje? Glock mi sežral úplně všechno, tak mám po něm různorodou zásobu :)

pelanj

Příspěvek#5 » pon 17. čer 2019, 08:08

Mám starší verzi (ne A1 - vnitřek je ale v podstatě stejný) - a tovární SB mi bere normálně. Slabší přebíjenky do G17 už ne. Mířidla jsem si nechal vyměnit za klasická, od té doby jsem toho moc nenastřílel. Měl jsem problém - po asi 5000 ranách se mi ojela pojistka ve spoušti a pro natažení bylo nutné stisknout spoušť. Po opravě OK.

Zpět na